Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippkirály - Országos Fogadási Bajnokság

Junior Member
    Tisztelt hathárom!
    Köszönjük az újjabb nagyszerű tippjátékot,mindössze csak amiatt van hiányérzetem hogy nem került be a szabályzatba az hogy melyik bajnokság meccseire lehet tippelni illetve az sem hogy milyen tipp variációkat lehet alkalmazni. Vagy most a tippkiraly3 anyiban változott az előző kiirásokhoz képest hogy minden mecsre lehet tippelni ? Kérem segítsenek mert nem értem. Köszönöm.

Member
    Én úgy értelmezem hogy mindegyik meccsre lehet tippelni.De majd az adminok válaszolnak.

Junior Member
    Nem, működik, a fogadási ajánlat oldal ! - APURIMAC-.

Administrator Admin avatara
    Minden mérkőzésre lehet tippelni a Tippkirályban, amelyekre oddsokat kínál a tippelési felület. Felhívjuk figyelmeteket arra, hogy előfordulhat olyan mérkőzés, amelynél a félidei fogadásokat a rendszer nem fveszi figyelembe, ezeknél a fogadásoknál a tét visszajár. Ezek jellemzően az egzotikus országok bajnokságai, illetve alacsonyabb osztályú mérkőzések. Például a magyar NB II-es mérkőzéseknél sem értékeli ki a rendszer például a félidő/végeredmény típusú fogadásokat.

Amíg a tippjáték rendszerben nem érhető el odds az adott mérkőzésre (pl. Zaragoza-Osasuna spanyol másodosztályú bajnoki), addig nem lehet rá tippet feladni.
    boby10 likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •