Oldal: 37 / 38 ElsőElső ... 2735363738 UtolsóUtolsó
Eredmény: 361 - 370 (371) összesen
Like Tree16Likes

Téma: US Open 2019 - Last Man Standing Tippjáték

Junior Member
    9.tipp
    Cabal/Farah - Murray/Skupski
    Megnyeri a mérkőzést
    Cabal/Farah 1,53

Junior Member
    Tisztelt Admin. heby sportszerűen folyamatosan mindig azt tippeli amit én mindig meg várja a tippem és utána tippeli ugyan azt. Szerintem most lekéset vele. Mert a szervát már át ütötték mikor meg jelent a tippje,így élő fogadásnak számít ami ugye érvénytelen.
    Előre is köszönöm a választ./persze csak akkor lényeges ha jó a tipp/

Junior Member
    Idézet el cid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin. heby sportszerűen folyamatosan mindig azt tippeli amit én mindig meg várja a tippem és utána tippeli ugyan azt. Szerintem most lekéset vele. Mert a szervát már át ütötték mikor meg jelent a tippje,így élő fogadásnak számít ami ugye érvénytelen.
    Kedves el cid/Admin,
    1. Két alkalmat elég nehéz, folyamatosnak nevezni, inkább véletlennek.
    2. Tegnap ugyanazt a meccset pécéztük ki, ezért ma kivártam a kezdésig, pont emiatt nehogy azt gondold hogy másolok, és cserébe ma te tedd ugyanezt, szerencsétlenségünkre pont egy rugóra járt az agyunk mert kb egyszerre fogadhattunk és megint ugyanarra, hiszen ugyanabban a percben van a két komment.
    3. A meccs még nem kezdődött el amikor tippeltem, de semmilyen szabályt nem láttam egyébként hogy a live fogadás kizárással járna.
    4. Nem másolok, visszanézheted a tippjeim, általában szerintem olyanra fogadtam szinte végig, amire senki más, esetünkben fogynak a meccsek, itt már összejöhet véletlenül ugyanaz a tipp, hozzátenném erre vonatkozó szabályozás sem volt, ha valaki egyébként másolni akarna.
    5. Sajnálom ha sportszerűtlennek érzel, de a véletlen szül furcsa dolgokat.
    További jó tippelést kívánok, szép estét!

Junior Member
    10.tipp
    Daniil Medvedev -Grigor Dimitrov
    A játékos nyer egy szettet
    Grigor Dimitrov Igen 1,3

Junior Member
    Kedves heby. Látom tippeltél már,de enged meg hogy válaszoljak az írásodra. Igazad van nem volt szabály a másolásra,és a meccsek is fogynak. De a második mecset háromszor változtattak időpontot két perccel a kezdés előtt. Mégse tippeltél a meccsre az első időpontnál,hanem vártál. Mert ha én is azt tippelem utána szerintem az neked jó. Véletlenek nincsenek,csodák meg csak a mesében vannak.Remélem nem veszed kötekedésnek a válaszom.Mert NEM annak szántam. További szép napot,jó tippelést kívánok neked. Tisztelettel: el cid

Administrator Admin avatara
    Idézet el cid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A taktikázásra nincs szabálypont és azt sem tudjuk visszanézni, hogy pontosan mikor történt az első szerva, csupán annyit látunk, hogy 21:45-kor kezdődött a mérkőzés és mindketten előtte tippeltetek.

Mi sem hiszünk az ilyesfajta csodákban, de heby86 nem szegte meg a szabályzatot.

Mindketten versenyben vagytok még és bízunk benne, hogy sikerül korrekt és sportszerű módon lemeccselni a végjátékot.

Ui.: a live tippek természetesen nem érvényesek, annak ellenére, hogy ez nincs benne a szabályzatban.

Junior Member
    Sziasztok.10 tipp. Mertens/Sabalenka-Dolehide/King. A mérkőzés győztese Mertens/Sabalenka. 1,30

Junior Member
    Sziasztok.11 tipp. Bianca Andreescu-Serene Williams. A mérkőzés győztese Williams. 1,33

Administrator Admin avatara
    A játék véget ért, gratulálunk el_cid!

Nyereményed egy okosóra és egy hathármas póló.

Kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot a jatek@hatharom.com e-mail címen.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A játék véget ért, gratulálunk el_cid!

Nyereményed egy okosóra és egy hathármas póló.

Kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot a jatek@hatharom.com e-mail címen.
    Gratulálok el_cid a győzelmedhez!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •