Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (64) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Minden a hatharom.com tippjátékairól

Senior Member
    Ha már a női kézi vébé kimaradt, a férfi kézi Eb-re van tervbe véve játék? 2018 óta nincs kupajáték amúgy.

Administrator Admin avatara
    Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már a női kézi vébé kimaradt, a férfi kézi Eb-re van tervbe véve játék? 2018 óta nincs kupajáték amúgy.
    Köszönjük a kérdést, a közeljövőben nem tervezünk hasonló kupajátékot indítani.

Kedves játékosok!

A magyar válogatott Eb-csoport szereplésére kiírt tippjátékunkban 163-an tippeltetek, ám azt, hogy öt ponttal zárunk, csak két embernek sikerült eltalálnia.

A sorsolás után az 5.000 forintos sportfogadótőke nyertese nem más, mint ’petra24’! A másik helyesen tippelőnek, azaz ’reptile’-nak is gratulálunk és vigaszdíjként felajánlunk számára is 2.000-nyi sportfogadótőkét. Ügyfélszolgálatunk hamarosan emailben keresni fogja a nyerteseket.

Köszönjünk minden résztvevőnek, hogy játszott, ám továbbjutásunkra való tekintettel nincs megállás, ugyanis a középdöntős csoportra hasonló játékkal készülünk.
    Nugat, golszerzo and bjani55 like this.

Senior Member
    Grat!

Junior Member
    Tisztelt Hathárom Adminok!
    Mikor lesz eredménye a "Hány pontot szerez Magyarország a középdöntős 2. csoportban?" tippjátéknak?

Kedves játékosok!

A magyar kézilabda válogatott Eb-középdöntős csoport szereplésére kiírt tippjátékunkban 170-en tippeltek, ám azt, hogy négy ponttal zárunk, csak 28 embernek sikerült eltalálnia.

A sorsolás után az 5.000 forintos sportfogadótőke nyertese botondjuhasz2002 lett!

Gratulálunk a nyereményehez, és köszönjük minden résztvevőnek, hogy szerencsét próbált.
    S008 likes this.

Junior Member
    Sziasztok!
    Egy gyors kérdés. Én úgy értelmeztem a szabályzatban, hogy a BL és EL meccsek egyenes kieséses szakaszának meccsei számítanak, de látom, hogy a selejtező meccsei is beszámítódtak másnál. Holnapra kérném legalább a választ, mert így még lehetnek furcsaságok. Bár szerintem a másik az selejtezős meccs, meccsek- annak nincs a pontszámításban helye.
    Köszönöm!

Idézet zsuzsaori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy gyors kérdés. Én úgy értelmeztem a szabályzatban, hogy a BL és EL meccsek egyenes kieséses szakaszának meccsei számítanak, de látom, hogy a selejtező meccsei is beszámítódtak másnál. Holnapra kérném legalább a választ, mert így még lehetnek furcsaságok. Bár szerintem a másik az selejtezős meccs, meccsek- annak nincs a pontszámításban helye.
    Köszönöm!
    Szia!

Köszönjük, hogy jelezted a problémát, mindenképpen utánanézünk!

Idézet zsuzsaori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Köszönöm!
    Kedves játékosunk,

A hiba javítása folyamatban van, csak a 2019/20-as kiírások egyenes kieséses szakaszainak meccsei számítanak a játékban.

További jó játékot kívánunk.

Junior Member
    Köszönöm a gyors közreműködést!

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •