Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (64) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Minden a hatharom.com tippjátékairól

Administrator Admin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lesz időrendes lista, mint az előzőnél? Érdekes lehetne mennyin múlott.
    Íme a Nemzetek Ligája tippjáték nyerteseinek listája időrendben, gratulálunk a díjazottaknak:

NLtippjatek.JPG
    vasero likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Gratulálok a nyereményedhez!

Member
    Helló! Most nézem, hogy én is 6 pontra tippeltem a Nemzetek Ligája Tippjátékban 2018.11.15. 11:49-kor, bet365 számlám is van, befizetésem is volt már, gondolom, az azonosítómat is elküldtem, mégsem vagyok a díjazottak között. Mi volt a gond?

Idézet Carpeks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló! Most nézem, hogy én is 6 pontra tippeltem a Nemzetek Ligája Tippjátékban 2018.11.15. 11:49-kor, bet365 számlám is van, befizetésem is volt már, gondolom, az azonosítómat is elküldtem, mégsem vagyok a díjazottak között. Mi volt a gond?
    Kedves Carpeks, utánanéztünk, és nem teljesítetted maradéktalanul a feltételeket, azaz nem küldted el a bet365 azonosítódat a megadott formon. Ezért nem kerültél a díjazottak listájára. Hogy ez ne okozzon kellemetlenséget legközelebb, itt tudod megtenni ezt. 'Fogadóiroda azonosítók megadása' fülön találod a bet365 azonosító megadása boxot, ott tudod elküldeni.

Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Carpeks, utánanéztünk, és nem teljesítetted maradéktalanul a feltételeket, azaz nem küldted el a bet365 azonosítódat a megadott formon. Ezért nem kerültél a díjazottak listájára. Hogy ez ne okozzon kellemetlenséget legközelebb, itt tudod megtenni ezt. 'Fogadóiroda azonosítók megadása' fülön találod a bet365 azonosító megadása boxot, ott tudod elküldeni.
    Értem, akkor mégiscsak sikerült elfelejteni. Köszi a választ!

A hétvégére a következő tippjátékokat ajánljuk figyelmetekbe!

Atlético-Barcelona spanyol bajnoki rangadóra egy új játékot eszeltünk ki, részleteket ITT TALÁLTOK. FONTOS! A tippeléssel nem ér véget a játék!

F1 szezonzáró futam - most különösen érdemes beszállni - Tippelés EBBEN A TOPIKBAN!

Indoklásos tippliga a hétvégi futballdömpinghez - Tippeléshez, indokláshoz KATT IDE!

Senior Member
    A női kézi EB-re nem terveztek valami tippjátékot?Vagy a következő már csak a darts VB lesz?

Kedves játékosok, érdeklődők!

Majdnem 300 tipp érkezett az Atlético-Barcelona 'Ki lövi az utolsó gólt' tippjátékra, ebből 9 user tippelt helyesen (Dembélé).
    Sajnálatos módon azonban nyereményt nem áll módunkban kiosztani, ugyanis azok közül, akik teljesítették a feltételeket, senki nem találta el a jó választ.

Egyúttal köszönjük a töretlen lelkesedést, jövő héten a BL-Tippligával és Vidi-Tippjátékkal folytatjuk de a női kézilabda-Európa-bajnokságra is készülünk.
    prigioni and boby10 like this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves játékosok, érdeklődők!

Majdnem 300 tipp érkezett az Atlético-Barcelona 'Ki lövi az utolsó gólt' tippjátékra, ebből 9 user tippelt helyesen (Dembélé).
    Sajnálatos módon azonban nyereményt nem áll módunkban kiosztani, ugyanis azok közül, akik teljesítették a feltételeket, senki nem találta el a jó választ.

Egyúttal köszönjük a töretlen lelkesedést, jövő héten a BL-Tippligával és Vidi-Tippjátékkal folytatjuk de a női kézilabda-Európa-bajnokságra is készülünk.
    Csak ne kelljen különböző irodákhoz regisztrálni.
    prigioni likes this.

Junior Member
    Sziasztok!Érdeklődnék,hogy a Nemzetek Ligája tippjáték garantált nyereménye mikor kerül jóváírásra?

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •