Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Indoklásos tippliga

Senior Member varin avatara

Indoklásos tippliga

Sziasztok!

Elindítottuk az Indoklásos tippligánkat, melynek célja, hogy megmutassuk egymásnak, ki is a legjobb elemző a Hathármon. A legjobb elemzők felvételt nyerhetnek a Protipp rendszerébe, ahol élesben is megmutathatják szaktudásukat több ezer felhasználónak. A részleteket ITT találjátok, tippelni pedig ITT tudtok.

Ebben a topicban hétről hétre beszámolunk az aktuális állásról, illetve ha különösen jó indoklásokat találunk, példaként megmutatjuk, hogy mindenki lássa, hogyan is kell elemezni egy focimeccset Illetve nyugodtan kérdezhettek, véleményezhettek, tanácsot kérhettek.

Végül pedig segítségként íme egy igazán profi cikk arról, hogyan is kell információkat megszerezni és értékelni, valamint fogadássá átkonvertálni azokat.

Sok sikert kívánunk mindenkinek, kíváncsian várjuk, milyen elemzések születnek majd!

Member
    Jó lenne valóban komoly indoklásokat látni, így 1-2 napot követően van is értelmes köztük. Mondjuk az egymondatos hülyeségek megmosolyogtatóak De jó kezdeményezésnek tűnik egyelőre..

Junior Member
    Szerintem jó ötlet ez az indoklásos dolog,de nincs sok értelme,mert szerintem mindenki utána tud nézni hogy a szóban forgó csapatok hogy állnak a tabellán,mit játszottak egymás ellen...stb.
    Szerintem a megérzésekre kell hagyatkozni,azt meg nem tudom megindokolni és nem is lehet.Ma már nincs előre lefutott meccs,bármikor jöhet egy meglepetés.

Idézet 19jaroatti67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jó ötlet ez az indoklásos dolog,de nincs sok értelme,mert szerintem mindenki utána tud nézni hogy a szóban forgó csapatok hogy állnak a tabellán,mit játszottak egymás ellen...stb.
    Szerintem a megérzésekre kell hagyatkozni,azt meg nem tudom megindokolni és nem is lehet.Ma már nincs előre lefutott meccs,bármikor jöhet egy meglepetés.
    Valóban, de mi pont nem olyan tippmestereket és fogadókat keresünk, akik h2h statok és tabella alapján tippelnek és fogadnak

És persze elemezhetsz bármit, találhatsz ezer és egy érvet egy tipp mellett, végén úgyis a pályán dől el a sorsa. De az esélyeidet tudod növelni azzal, ha megtalálod, hol van a value.
    Noemail likes this.

Sziasztok!

Továbbra is zakatol keményen az indoklásos tippliga és néhány napon belül fel is vesszük a Protippbe az első embert, akit hamarosan cikkben is bemutatunk nektek.

Megéri tehát releváns, érdekes, jó indoklásokat írni a játék keretein belül, mert a díjazás nem marad el
    Noemail likes this.

Junior Member 49ers avatara
    Sziasztok!

Mikor indul az új tippliga ?

Idézet 49ers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Mikor indul az új tippliga ?
    Hello!

Jelenleg is zajlik egy indoklásos tippliga

Itt találod: https://www.hatharom.com/tippligak/info/279

Üdv!

Junior Member 49ers avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

Jelenleg is zajlik egy indoklásos tippliga

Itt találod: https://www.hatharom.com/tippligak/info/279

Üdv!
    Köszönöm!

Senior Member Zozinho19 avatara
    A 10-es odds-os határ nem tűnik értelmetlennek egy olyan versenyben, ahol indoklás is szükséges a tipphez?

Senior Member
    Valamit ki kell találnom az elkövetkező két hétre, hogy a második helyről visszacsússzak legalább a hatodikig.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •