Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen

Téma: Eb-tippliga az aktív tagoknak - összdíjazás: 100$

Administrator Admin avatara

Eb-tippliga az aktív tagoknak - összdíjazás: 100$

A versenybe a 2012. június 14. és a 2012. július 1. között sorra kerülő EURO 2012 mérkőzésekre leadott tippek számítanak bele. A kvalifikációhoz legalább 10 olyan mérkőzésre kell tippelned, amelyek kezdési időpontja a verseny ideje alatt van, illetve a profit értékednek is meg kell haladnia a 0-át. A kvalifikáció további feltétele, hogy legalább 20 darab cikkhozzászólással rendelkezz 2012. július 1. éjfélig.

Összdíjazás: 100$

A tippliga további részleteit itt találjátok.

Ha kérdésetek van, azt itt feltehetitek!

Member Lori01 avatara
    Ezen tippliga nyertesei a moneybookers számlára kapják a kifizetést?

Idézet Lori01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen tippliga nyertesei a moneybookers számlára kapják a kifizetést?
    A pénzdíjak kifizetésére Skrillen (Moneybookers) keresztül kerül sor. Ehhez szükségünk van a nyertesek vezeték- és keresztnevére, valamint Skrill címére. Ezeket a "Beállítások" menüpont alatt adhatjátok meg a profil adataitoknál. Aki a verseny lezárását követően 5 munkanapon belül nem adja meg a Skrill-címét elesik a nyereményétől.

Ha még nincs Skrill számlád, nyiss most egyet, és 10 eurót adunk ajándékba!

Junior Member
    milyen dolog az hogy egy játékos több névvel regisztrált már? nem tudom a többi tippelős játékostársam hogy van ezzel de engem kicsit zavar mivel hogy a listán is elől vagyok. Ismerem az illetőt, de azért legyunk tekintettel mindenkire!!!!!

Member Lori01 avatara
    Köszönöm a választ, mostmár értem akkor miért nem kaptam meg Nem tudtam erről, hogy megkell adni a profilban. Gondoltam elég, hogyha a hatharom.hu-n keresztül regisztráltam.

Idézet Lori01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ, mostmár értem akkor miért nem kaptam meg Nem tudtam erről, hogy megkell adni a profilban. Gondoltam elég, hogyha a hatharom.hu-n keresztül regisztráltam.
    Így van, időben meg kell azt adni a profilban, ahogy az a kiírásokban is szerepel. Sajnáljuk, hogy ez elkerülte a figyelmedet, de ez a szabály, kivételt nem tehetünk. Természetesen, ha a következő versenyek bármelyikén nyersz, akkor a nyereményed kifizetészre kerül, csak add meg a Skrilles e-mail címed időben. További jó játékot kívánunk!

Idézet gyidu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen dolog az hogy egy játékos több névvel regisztrált már? nem tudom a többi tippelős játékostársam hogy van ezzel de engem kicsit zavar mivel hogy a listán is elől vagyok. Ismerem az illetőt, de azért legyunk tekintettel mindenkire!!!!!
    A tippligákban egy valós személy csak egy számlával játszhat. Aki ezt a szabályt megszegi a versenyből kizárásra kerül. Akinek információja van ilyesmiről azt kérjük, hogy privát üzenetben vagy e-mailben jelezze felénk. Arra viszont mindenkit megkérünk, hogy ezt ne nyilvánosan tegye, ugyanis elejét szeretnénk venni, annak, hogy egyeseket félreértés okán esetleg alaptalanul, a közösség színe előtt megvádoljanak.

Junior Member
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy ugye Moneybookers-es cím megadásánál az email címre gondoltok és nem a 8 jegyű ID-ra!?

Idézet solver eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy ugye Moneybookers-es cím megadásánál az email címre gondoltok és nem a 8 jegyű ID-ra!?
    A Moneybookersen regisztrált email címet kell magadni.

Junior Member
    na ugylátom mindegy itt hova irok nyugodtan lehet egy embernek regelni 5 név alatt! Csaljunk akkor mi is?????

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •