Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (111) összesen

Téma: EURO 2012 tippliga - összdíjazás 8,500$

Administrator Admin avatara

EURO 2012 tippliga - összdíjazás 8,500$

Elkezdődött legújabb tippligánk! Itt a nyári Eb-meccsekre leadott tippek számítanak és a fődíj egy 6000 dollár összértékű Manchester United VIP-csomag, amely a következőket tartalmazza:

• utazás két főre repülőgéppel,
    • szállás egy ötcsillagos szállodában két főre,
    • 2 darab belépőjegy a Manchester United egyik őszi bajnoki mérkőzésére az Old Trafford VIP-páholyában teljes ellátással.

Tippelj velünk az Eb-n, és nyerj álomutazást egy Manchester United-meccsre!

Junior Member
    Sziasztok! Új vagyok még az oldalon. Regisztráltam ide is és a Betfair-re is 63-on keresztül. Szeretnék játszani a tipp ligában de sehol nem találom hol lehet konkrétan a meccsekre tippelni. Egyáltalán végeredményt vagy győztest kell megtippelni? Ha magán a tippjáték oldalán vagyok ahol 3 db részletek gomb is van ott sincs sehol maga a tippelős rész. Köszönöm a választ előre is!

Ha a 'Tippjátékok/Tippligák' aloldalon vagy, akkor kattints a 'Tippelek!' fülre. Itt először válassz sorozatot, majd meccset, utána adhatod le a vonatkozó tipped. Bejelentkezve kell nézned az oldalt, hogy a 'Tippelek!' fülre kattinthass.

Az 'Eredmények' aloldalon - nem mindig, de jellemzően igen - találhatsz 'TIPP' feliratú gombokat. Ezekre kattintva eljutsz a vonatkozó tippelő oldalra. Ilyenkor ott már nem kell neked külön kiválasztanod a sorozatot, valamint a meccset.

Junior Member
    Na ezt meg is találtam. Arra lennék még kiváncsi hogy mennyi pont áll rendelkezésre tippelni? mert ugye 1-10ig lehet pakolni. És ebben a Betfair 8500$os tippjátékban ezek szerint bármire lehet tippelni? Nem csak eredményre de konkrét végeredmény meg még egy csomó minden? Érdemes mindig 10 pontot tenni mindenre vagy inkább kevesebbet?

Junior Member
    Hello!

Azt szeretném kérdezni,hogy a múltkori betfair tippliga nyereményt mikor írják jóvá a számlákon? 20.-án lett vége.
    Köszi!

Idézet bacardicoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ezt meg is találtam. Arra lennék még kiváncsi hogy mennyi pont áll rendelkezésre tippelni? mert ugye 1-10ig lehet pakolni. És ebben a Betfair 8500$os tippjátékban ezek szerint bármire lehet tippelni? Nem csak eredményre de konkrét végeredmény meg még egy csomó minden? Érdemes mindig 10 pontot tenni mindenre vagy inkább kevesebbet?
    1-10-ig bármilyen pontértékkel lehet tenni a tippjátékban tétet, ezt mindig te választod ki. Rengeteg opció van egy-egy mérkőzésre: félidei, végeredmény, gólok száma, ázsiai hendikep, kétesély, pontos végeredmény, gólszerző és még számtalan fogadási lehetőség áll rendelkezésedre. Természetesen a Betfair tippligájában mindenre tehetsz tétet. Az, hogy egy vagy tíz egységet kockáztatsz, végülis lényegtelen, hiszen a játékban a normált profitot vesszük figyelembe, tehát bármilyen téttel megtett fogadást egy egységnyiként számolunk el.

Idézet beea1990 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

Azt szeretném kérdezni,hogy a múltkori betfair tippliga nyereményt mikor írják jóvá a számlákon? 20.-án lett vége.
    Köszi!
    Kedves beea1990!

A Betfair a május 20-án záruló tippligák nyereményeit a Betfair-számládon jóváírta. Ezt a Betfairen vezetett számládon találod meg.

Junior Member tRomf29 avatara
    Az EB tippliga miatt regeltem az oldalra illetve a betfairre és szóltam egy ismerősömnek is erre az ismerősöm neve rajta van listán, az enyém meg nincs. Most akkor WTF?????

Idézet tRomf29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az EB tippliga miatt regeltem az oldalra illetve a betfairre és szóltam egy ismerősömnek is erre az ismerősöm neve rajta van listán, az enyém meg nincs. Most akkor WTF?????
    Melyik listában nem szerepelsz?
    Leadtad már az első tipped?

Junior Member tRomf29 avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik listában nem szerepelsz?
    Leadtad már az első tipped?
    Ott a pont! Sorry, köszi a segítséget!

Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz