Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2015. június

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2015. június

Tippligák

2015 májusában a legjobban tippelők négy különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken több mint 400 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Júniusi tippligáink:

Pinnacle tippliga - Időtartam: 2015. júnus 1. - 2015. június 30. - Díjazás: 500$ - Megemelt díjalap!

Vipstakes tippliga - Időtartam: 2015. június 1. - 2015. június 30. - Díjazás: 200$

Winmasters - indoklásos tippliga - Időtartam: 2015. június 1. - 2015. június 30. - Díjazás: 200$

Unibet tippliga - Időtartam: 2015. június 1. - 2015. június 30. - Díjazás: 15000 Ft

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2014. szeptember 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül a korábbi 100 helyett már maximum 150 tippet adhat fel egy felhasználó, és a napi limitet is felemeltük, ami napi 16 tipp. A különféle tippjátékokban feladott összes tipp beleszámít ebbe a limitbe, érdemes időben tippelni tehát egy-egy bajnoki vagy BL-fordulóra, nehogy a napi limit miatt lemaradj egy-egy tippjátékról. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány, a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit/ROI számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk vagy ROI-juk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint a kvalifikáló tippek közül mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismertető itt >>

Kupajáték

Bajnokok Ligája-tippjáték

Játssz az index.hu és a hatharom.com közös Bajnokok Ligája-tippjátékán, ahol szintén értékes nyeremények várnak Rád!

A június első hétvégéjén rendezendő BL-döntőre egy külön játékkal is készültünk, a legjobban tippelők Protipp-krediteket nyerhetnek! Részleteket ide kattintva olvashattok!

Junior Member
    Sziasztok!
    Mivel 2015 májusi topic nincs, ezért ide írom a kérdésemet. Májusi Unibet tippligán nyeretem 4000 Ft-ot. Más aki nyert annak már megjelent a számláján? Azért kérdezem, mert nekem két napig jelzett az Unibet hogy elérhető bónuszom van. Ezt úgy jelzi, hogy egy sárga kitöltött karikában egy 1 szám található. Azt gondoltam, hogy ez a 63 nyereményem. Amikor a bónuszaimra kattintottam, csatlakozási hibaüzenetet írt 2 napon keresztül. Aztán eltűnt a kis karika, és a bónuszaimra kattintva immár az jelenik meg , hogy nincs bónuszom... Hát ennyi, ezért kérdezném, hogy esetleg más nyertesnek jóváírták-e a nyereményét. Előre is köszi!

Senior Member
    Nekem sem jött még meg.Ezen azonban én már nem lepődök meg.Az elmúlt 2 hónapban mindig a chaten kellett utánajárnom a pénznek.

Junior Member
    Szia! Az Unibet chaten kell reklamalni? Vagy a 63-as uzemeltetoket kellene megkerni, hogy szoljanak mar az unibetnek, hogy irjak jova. Ne mar a nyertesnek kelljen konyorogni a nyeremenyert...

Senior Member
    Unibet chat. Én tegnap meg is kaptam a 3 ezremet, de sajnos nem sikerült átforgatnom a bónuszt.

Információink szerint tegnap délután mindenkinek jóvá lett írva a nyeremény. Aki úgy gondolja, nem kapta meg, az az info[kukac]hatharom.com címen jelentkezzen.

Junior Member
    Ok, megkapta én is!

Senior Member
    Ez mégis mi a szar, hogy csak a fosmixpro oddsaiból lehet választani?
    Hol vannak a folyamatban lévő tippligák?

Junior Member
    A tippjátékoknál van egy kis gond, bár gondolom tudtok róla.

Az aktuális törvényi változások miatt a tippligákat nem tudjuk megjeleníteni az oldalon, ezért a mai nappal le kellett zárnunk őket. A nyertesek meg fogják kapni a nyereményeket. A kellemetlenségért minden érintettől elnézést kérünk!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •