Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2015. június

Senior Member nagelb avatara
    Na erre voltam kíváncsi, így minden világos. Nagyon köszi!

(Az origo-t nem olvasom... lehet hogy kellene... )

Junior Member
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na erre voltam kíváncsi, így minden világos. Nagyon köszi!

(Az origo-t nem olvasom... lehet hogy kellene... )
    Nagyon elszomorító ami ebben az országban működik demokrácia címszó alatt...

Junior Member

Senior Member nagelb avatara
    Idézet balazsb1987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt inkább nem is kommentálom, mert nem lenne szalonképes...
    balazsb1987 and Noemail like this.

Senior Member Noemail avatara
    és még vannak, akik "erre a véglényre" szavaztak/szavaznak...
    prigioni likes this.

Senior Member
    Azt azért még mindig nem vágom, hogy miért nem mehetett végig ez a hónap?! Július 1 nem egyenlő június 26-tal, legalábbis nálam.
    Noemail and balazsb1987 like this.

Junior Member vozsolt avatara
    Sziasztok! Az , hogy június 26-al le lettek zárva a tippligák, az órában mit jelent? Reggel még 49 lezárt tippem volt és csak 1 meccs kellett a kvalifikációhoz (minimum 50 tipp). Volt még tippem amit a lezárás előtt raktam meg, de csak a lezárás után játszották le. Így most akkor kvalifikáltam magam vagy sem? Válaszotok előre is köszönöm! u.i.: Továbbá köszönöm a FIDESZ-nek, hogy még ezt a kis örömömet is elveszi ebben a végletekig elcseszett rendszerben! Erre a húzásra semmilyen racionális magyarázatot nem mondhatnak azon kívül, hogy az államkasszát akarják gyarapítani. De remélem mi sportfogadók teszünk majd róla, hogy a Szerencsejáték Zrt.-nek ne legyen hosszú távon jövedelmező a tippmix ágazat! Sajnálom az oldalt, és továbbra is hűséges olvasó leszek! Remélem még életben marad!

Senior Member Noemail avatara
    Idézet vozsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az , hogy június 26-al le lettek zárva a tippligák, az órában mit jelent? Reggel még 49 lezárt tippem volt és csak 1 meccs kellett a kvalifikációhoz (minimum 50 tipp). Volt még tippem amit a lezárás előtt raktam meg, de csak a lezárás után játszották le. Így most akkor kvalifikáltam magam vagy sem? Válaszotok előre is köszönöm! u.i.: Továbbá köszönöm a FIDESZ-nek, hogy még ezt a kis örömömet is elveszi ebben a végletekig elcseszett rendszerben! Erre a húzásra semmilyen racionális magyarázatot nem mondhatnak azon kívül, hogy az államkasszát akarják gyarapítani. De remélem mi sportfogadók teszünk majd róla, hogy a Szerencsejáték Zrt.-nek ne legyen hosszú távon jövedelmező a tippmix ágazat! Sajnálom az oldalt, és továbbra is hűséges olvasó leszek! Remélem még életben marad!
    Dehogy akarják az "államkasszát" gyarapítani, csak a haverok zsebébe (pl Vajna) még több zsét tenni, mert egy részét visszaadják
    vozsolt likes this.

Administrator Admin avatara
    Idézet vozsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tippligák péntek este 20:00-kor kerültek lezárásra, az addig véget ért és kiértékelt tippek alapján kerülnek a kiosztásra a díjak. Köszönjük a megértéseteket és türelmeteket!
    vozsolt likes this.

Junior Member
    Megkaptam a nyereményt!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •