Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (39) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2015. június

Senior Member nagelb avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az aktuális törvényi változások miatt a tippligákat nem tudjuk megjeleníteni az oldalon, ezért a mai nappal le kellett zárnunk őket. A nyertesek meg fogják kapni a nyereményeket. A kellemetlenségért minden érintettől elnézést kérünk!
    Melyik változás kötelez erre?

Junior Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az aktuális törvényi változások miatt a tippligákat nem tudjuk megjeleníteni az oldalon, ezért a mai nappal le kellett zárnunk őket. A nyertesek meg fogják kapni a nyereményeket. A kellemetlenségért minden érintettől elnézést kérünk!
    Rendben.

Senior Member
    Hát ez nagyon inkorrekt szerintem, nem sok kellett például ahhoz, hogy kvalifikáljam magam például az ****** kupában. Azonban így már nem lesz erre lehetőségem, pedig simán lehettem volna nyertes helyen.
    No comment!

Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez nagyon inkorrekt szerintem, nem sok kellett például ahhoz, hogy kvalifikáljam magam például az ****** kupában. Azonban így már nem lesz erre lehetőségem, pedig simán lehettem volna nyertes helyen.
    No comment!
    Az lett volna a korrekt ha nem így tesznek és esetleg jogszabálysértés miatt elmeszelik az oldalt?

Senior Member
    1. Bekerül egy 2014-ben lejárt tippjáték. Kérdem én minek?
    2. Az új protipp rendszerben majd csillaggal fogjátok jelölni, hogy melyik irodánál érdemes megrakni?
    3. Az oldal sok embert veszít a tippjátékok megszűnésével. Speciel én a cikkeket így is át fogom olvasni.
    4. Ez csak a kezdet, amíg az a sok hülye ott van a "helyén" hamarosan az elmeszelés is eljön-SAJNOS

Szerintem az oldal vezetői sem önszántukból cselekedtek így, hanem azért mert muszáj volt... A jogszabályok változásáról ők nem tehetnek...

Senior Member
    Fent vagyok egy ennél sokkal jobban pörgő fórumon, ott még minden ugyanúgy van.Sőt, senki meg sem említette ezt a szabályozást.Június 26. délután háromra írták ki ennek a dolognak a hatálybalépését?

Erre nem tudok neked választ adni. Én is kíváncsi vagyok, hogy pontosan milyen jogszabályi változásról van szó.

Lehetne erről pl. egy korrekt tájékoztatás vmikor a napokban, mert a reakció alapján elég nagy horderejűnek tűnik.
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2015.06.26 22:30
    prigioni likes this.

Senior Member Noemail avatara
    Igen rossz irányban halad a 63...

Junior Member

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •