Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Tippjátékok - 2015. március

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2015. március

Tippligák

2015 márciusban a legjobban tippelők összesen öt különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken közel 500 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Márciusi tippligáink:

Pinnacle tippliga - Időtartam: 2015. március 1. - 2015. március 31. - Díjazás: 500$ - Megemelt díjalap!

betway tippliga - Időtartam: 2015. március 3. - 2015. március 31. - Díjazás: 300$

Winmasters tippliga - Időtartam: 2015. március 1. - 2015. március 31. - Díjazás: 200$

Unibet tippliga - Időtartam: 2015. március 1. - 2015. márcisu 31. - Díjazás: 15000 Ft

ComeOn - indoklásos tippliga - Időtartam: 2015. március 1. - 2015. március 31. - Díjazás: 300$

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2014. szeptember 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül a korábbi 100 helyett már maximum 150 tippet adhat fel egy felhasználó, és a napi limitet is felemeltük, ami napi 16 tipp. A különféle tippjátékokban feladott összes tipp beleszámít ebbe a limitbe, érdemes időben tippelni tehát egy-egy bajnoki vagy BL-fordulóra, nehogy a napi limit miatt lemaradj egy-egy tippjátékról. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány, a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit/ROI számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk vagy ROI-juk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint a kvalifikáló tippek közül mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismertető itt >>

Kupajátékok

Betway Premier League-tippjáték

Játssz a hatharom.com tippjátékában, és nyerj nagyszerű szurkolói relikviákat! A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Unibet NB I-tippjáték

A hatharom.com és az Unibet közös NB I tippjátékán minden héten egy mez talál gazdára. A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

ComeOn La Liga-tippjáték

A spanyol bajnoki mérkőzések megtippelésével szurkolói relikviákat nyerhetsz. A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

138.com BL, EL-tippjáték

A Bajnokok Ligája és Európa Liga következő fordulójában 10x5000 Ft sportfogadó tőke a tét. A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Bundesliga-tippjáték

Játssz a hatharom.com tippjátékában, és nyerj nagyszerű Bundesliga-relikviákat! A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Bajnokok Ligája-tippjáték

Játssz az index.hu és a hatharom.com közös Bajnokok Ligája-tippjátékán, ahol szintén értékes nyeremények várnak Rád!

Március hónap folyamán további exkluzív promóciókkal várjuk játékos kedvű felhasználóinkat. A legújabb nyereményjátékokról tájékozódhattok a fórumon illetve a főoldalon!

Junior Member
    A februári Pinnacle nyereményt megkapta már valaki?

Junior Member
    2 napja

Senior Member juvefan avatara
    Szintén.

Member
    Sziasztok! Nekem a La Liga tippjátékban folyamatosan változik a pontszámom a két forduló között. Először volt 112,x és 2. helyen álltam, aztán 111,x és már csak 3. voltam, most már 113,x és megint 2. vagyok. Ennek gondolom nem kéne két forduló között változnia.

Idézet GGGrande eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nekem a La Liga tippjátékban folyamatosan változik a pontszámom a két forduló között. Először volt 112,x és 2. helyen álltam, aztán 111,x és már csak 3. voltam, most már 113,x és megint 2. vagyok. Ennek gondolom nem kéne két forduló között változnia.
    Az eredmények a mérkőzések befejeződése után nem sokkal frissülnek, így változhat a helyezésed a játék közben is.

Junior Member
    Van annak akadálya hogy egy háztartásban élő személyek részt vegyenek az oldalon található tippligákban? Természetesen külön regisztrációval a 63-ra és a különböző irodákhoz is (van ahova egyikünk még nem is regisztrált). Köszi!

Idézet cris1285 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van annak akadálya hogy egy háztartásban élő személyek részt vegyenek az oldalon található tippligákban? Természetesen külön regisztrációval a 63-ra és a különböző irodákhoz is (van ahova egyikünk még nem is regisztrált). Köszi!
    Kedves cris1285!
    A tippjátékokban való részvétel alapvető szabályai:
    Egy természetes személy csak egy regisztrációval vehet részt a játékban.
    Egy IP-címen csak egy természetes személy vehet részt a játékban.
    cris1285 likes this.

Junior Member
    Szia,

A legutóbbi unibet kupajátékban második helyezést értem el, érdeklődnék, hogy a győztes teljesítette a feltételeket avagy sem? Köszönöm a választ, illetve gratulálok a nyertesnek, ha igen!

Illetve még egy kérdés, hogy a kupajátékokban lehet tippet változtatni avagy az első klikk a döntő?

Idézet juannavi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

A legutóbbi unibet kupajátékban második helyezést értem el, érdeklődnék, hogy a győztes teljesítette a feltételeket avagy sem? Köszönöm a választ, illetve gratulálok a nyertesnek, ha igen!

Illetve még egy kérdés, hogy a kupajátékokban lehet tippet változtatni avagy az első klikk a döntő?
    Kedves juannavi!

Az unibetes kupajátékban a kvalifikációs feltételek még ellenőrzés alatt vannak, a hivatalos eredmény kihirdetése ezt követően várható. Minden tipp a feladása után végleges, azokon nem lehet változtatani.
    juannavi likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •