Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Tippjátékok - 2015. január

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2015. január

Tippligák

2015 januárban a legjobban tippelők összesen hat különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken több mint 400 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Januári tippligáink:

Pinnacle tippliga - Időtartam: 2015. január 1. - 2015. január 31. - Díjazás: 500$ - Megemelt díjalap!

betway tippliga - Időtartam: 2015. január 1. - 2015. január 31. - Díjazás: 300$

Betvictor tippliga - Időtartam: 2015. január 1. - 2015. január 31. - Díjazás: 300$

Unibet - indoklásos tippliga - Időtartam: 2015. január 1. - 2015. január 31. - Díjazás: 15000 Ft

PKR tippliga - Időtartam: 2015. január 5. - 2015. január 31. - Díjazás: 300$

ComeOn tippliga - Időtartam: 2014. december 16. - 2015. január 15. - Díjazás: 300$

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2014. szeptember 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül a korábbi 100 helyett már maximum 150 tippet adhat fel egy felhasználó, és a napi limitet is felemeltük, ami napi 16 tipp. A különféle tippjátékokban feladott összes tipp beleszámít ebbe a limitbe, érdemes időben tippelni tehát egy-egy bajnoki vagy BL-fordulóra, nehogy a napi limit miatt lemaradj egy-egy tippjátékról. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány, a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit/ROI számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk vagy ROI-juk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint a kvalifikáló tippek közül mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismertető itt >>

Kupajátékok

Betway Premier League-tippjáték

Játssz a hatharom.com tippjátékában, és nyerj nagyszerű szurkolói relikviákat! A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Bundesliga-tippjáték

Játssz a hatharom.com tippjátékában, és nyerj nagyszerű Bundesliga-relikviákat! A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Bajnokok Ligája-tippjáték

Játssz az index.hu és a hatharom.com közös Bajnokok Ligája-tippjátékán, ahol értékes nyeremények várnak Rád!

Januárban ismét megrendezésre kerül a betsson tippliga. A 200 USD összdíjazású tippligában minden január 9. és 31. között leadott tippel lehet kvalifikálni! A betsson a hatharom.com linkjén keresztül elérhető, és aki ezen a linken regisztrál a fogadóirodába, jogosult a 25 EUR értékű első befizetési bónuszra is!
    Noemail and Molni82 like this.

Senior Member Molni82 avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Januárban ismét megrendezésre kerül a betsson tippliga. A 200 USD összdíjazású tippligában minden január 9. és 31. között leadott tippel lehet kvalifikálni! A betsson a hatharom.com linkjén keresztül elérhető, és aki ezen a linken regisztrál a fogadóirodába, jogosult a 25 EUR értékű első befizetési bónuszra is!
    Regisztráltam ma a Betssonra ezen a linken keresztül amit megadtatok. Befizettem de itt sehol nincs 25€ bónusz. Mi ennek a menete, h ezt megkapjam?
    Köszönöm
    Tomi

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztráltam ma a Betssonra ezen a linken keresztül amit megadtatok. Befizettem de itt sehol nincs 25€ bónusz. Mi ennek a menete, h ezt megkapjam?
    Köszönöm
    Tomi
    A bónuszra akkor vagy jogosult, ha a hatharom.com linkjén keresztül regisztrálsz. Ez ügyben kérünk írj egy emailt az info@hatharom.com címre, és utánanézünk.

A Pinnacle tippliga kvalifikációs feltételei egyszerűsödtek! Január hónaptól kezdődően - a korábbi hárommal szemben - elegendő egy fogadást kötni a Pinnacle rendszerében, hogy jogosult legyél a díjazásra. A további feltételeket megtalálod a Pinnacle tippliga Verseny információk fülére kattintva!

A Betvictor tippliga díjazásának kifizetési feltételei a következők szerint módosultak. Ha a Betvictor bármilyen promóciójában (akár az előző havi hatharom.com-tippligában) előzőleg díjazásban részesültél, akkor a nyereményekre csak abban az esetben válhatsz jogosulttá, ha legalább a legutóbbi nyereményeddel azonos összeggel töltöd fel a számládat, és minimum ebben az értékben fogadsz a Betvictor rendszerében a tippliga időszaka alatt. A további feltételeket megtalálod a Betvictor tippliga Verseny információk fülére kattintva.
    Noemail likes this.

Junior Member
    Hello.Olyan kérdésem lenne hogy a betvictor tippliga azt írja hogy a betvictor számlán kerül jóváírásra a nyeremény.Én amikor utoljára nyertem a skrillre küldték,de akkor is az volt írva hogy számlára küldik.Most ha nyernék hova küldenék?

Idézet kicsim18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello.Olyan kérdésem lenne hogy a betvictor tippliga azt írja hogy a betvictor számlán kerül jóváírásra a nyeremény.Én amikor utoljára nyertem a skrillre küldték,de akkor is az volt írva hogy számlára küldik.Most ha nyernék hova küldenék?
    A betvictor nyeremények a nyertesek betvictor-számláján kerülnek jóváírásra Promo Cash formájában. Betvictor tippliga

Junior Member
    Értem csak akkor nem értem miért skrillre küldték.

Junior Member
    Visszanéztem.Bocsi akkor még skrillre küldték.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •