Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Tippjátékok - 2015. január

Member
    Tisztelt Admin!
    A decemberi Pinnacle tippliga után kapott nyeremény az beleszámít a januári Pinnacle tippligába,mint "befizetés"?

Member
    Nem kell befizetés, bár érdekesen van megfogalmazva, mintha mindenki csak bukó járékos lenne.

Member
    Idézet bendehal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell befizetés, bár érdekesen van megfogalmazva, mintha mindenki csak bukó járékos lenne.
    Hát,nem tudom... "A játékosnak legalább egy fogadást kell kötnie valós pénzben a tippliga időszaka alatt (2014. december 1. és 31. között) a Pinnacle rendszerében, tehát befizetés is szükséges a nyereményre való kvalifikációhoz... "

Administrator Admin avatara
    Idézet szemii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát,nem tudom... "A játékosnak legalább egy fogadást kell kötnie valós pénzben a tippliga időszaka alatt (2014. december 1. és 31. között) a Pinnacle rendszerében, tehát befizetés is szükséges a nyereményre való kvalifikációhoz... "
    Akinek van pénz a számláján, és fogad az adott hónapban leglább egyszer a Pinnacle rendszerében, az jogosult a díjazásra. A szöveget pontosítottuk. A játékosnak legalább egy fogadást kell kötnie valós pénzben a tippliga időszaka alatt (2015. január 1. és 31. között) a Pinnacle rendszerében, tehát a nyereményre való kvalifikációhoz a számláján rendelkeznie kell pénzzel
    szemii likes this.

Junior Member
    Ez se tűnik jó megfogalmazásnak, mert ha megkötötte az egy fogadását, ki is veheti a pénzét. Szerintem bőven jó, hogy kell kötnie egy fogadást valós pénzben.

Junior Member
    Tisztelt Admin!

Olyan problémám lenne, hogy a decemberi Unibetes tippligában 3000 forint díjazásra lettem jogosult, de még nem érkezett meg az összeg ( nincs a Bónuszok között) az Unibetes számlámra. Lehet-e tudni bármit is róla, hogy "merre jár" illetve mikor kerül jóváírásra?

Idézet balint4991 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!

Olyan problémám lenne, hogy a decemberi Unibetes tippligában 3000 forint díjazásra lettem jogosult, de még nem érkezett meg az összeg ( nincs a Bónuszok között) az Unibetes számlámra. Lehet-e tudni bármit is róla, hogy "merre jár" illetve mikor kerül jóváírásra?
    Arra kérünk, írj a problémával kapcsolatban az unibetes felhasználóneved megjelölésével az info@hatharom.com címre. Köszönjük.
    balint4991 likes this.

Junior Member
    Tisztelt Admin!

Szeretnék érdeklődni, hogy a Come On tippliga (Időtartam: 2014. december 16. - 2015. január 15.) eredmény hirdetése lezárult-e már, ha igen, mikor kerülnek a nyeremények kifizetésre?

Válaszotokat köszönöm.

Idézet djcsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!

Szeretnék érdeklődni, hogy a Come On tippliga (Időtartam: 2014. december 16. - 2015. január 15.) eredmény hirdetése lezárult-e már, ha igen, mikor kerülnek a nyeremények kifizetésre?

Válaszotokat köszönöm.
    A ComeOn tippliga nemrég lett lezárva, a nyeremények hamarosan kifizetésre kerülnek. Köszönjük a türelmedet!
    szemii likes this.

Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A ComeOn tippliga nemrég lett lezárva, a nyeremények hamarosan kifizetésre kerülnek. Köszönjük a türelmedet!
    Nekem meg is érkezett az imént! ismételten köszönöm a gyorsaságot!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •