Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (50) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. november

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. november

Tippligák

Novemberben a legjobban tippelők összesen kilenc különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken 550 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Novemberi tippligáink:

Pinnacle tippliga - Időtartam: 2014. november 1. - 2014. november 30. - Díjazás: 500$ - Megemelt díjalap!

betway tippliga - Időtartam: 2014. november 1. - 2014. november 30. - Díjazás: 300$

Betsson - indoklásos tippliga - Időtartam: 2014. november 1. - 2014. november 30. - Díjazás: 200€

Betvictor tippliga - Időtartam: 2014. november 1. - 2014. november 30. - Díjazás: 300$ - Visszatérő terem a kínálatban!

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. november 1. - 2014. november 30. - Díjazás: 15000 Ft

Winmasters tippliga
    - Időtartam: 2014. október 16. - 2014. november 15. - Díjazás: 200$ - Új terem a kínálatban!

ComeOn tippliga - Időtartam: 2014. október 16. - 2014. november 15. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2014. szeptember 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül a korábbi 100 helyett már maximum 150 tippet adhat fel egy felhasználó, és a napi limitet is felemeltük, ami napi 16 tipp. A különféle tippjátékokban feladott összes tipp beleszámít ebbe a limitbe, érdemes időben tippelni tehát egy-egy bajnoki vagy BL-fordulóra, nehogy a napi limit miatt lemaradj egy-egy tippjátékról. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit/ROI számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk vagy ROI-juk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

Tippjátékok

Bundesliga-tippjáték

Játssz a hatharom.com és a hosszabbitas.hu tippjátékában, és nyerj nagyszerű Bundesliga-relikviákat! A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Bajnokok Ligája-tippjáték

Játssz az index.hu és a hatharom.com közös Bajnokok Ligája-tippjátékán, ahol értékes nyeremények várnak Rád! A nyereményekről hamarosan tájékozódhattok az index.hu-n és a honlapunkon!
    Noemail likes this.

Junior Member
    Oktoberi Betway tippliga nyereményem freebetben kaptam meg....

Junior Member
    Egy kérdésem lenne, jelentkeztem a tippmixpro tablet nyereményes játékra, töltöttem fel pénzt is, innen regeltem, megadtam azonosítómat is, mégis azt írja, hogy fogadtátok a felhasználó nevemet a tippmixpro mégse járul hozzá a a nyilvános visszaigazoláshoz vagy vmi ilyesmi. Érvényes a játékom? Mert rossz lenne, ha jó álnék és a végén mégse nyerem meg, mer vmit elcseszett a tippmix pro, mert ezért töltöttem fel pénzt oda. Előre is köszönöm a választ.

Junior Member
    Ezzel rá érsz.
    50 ember reggelt hozzájuk kb.
    Nálm is ez írja..

Junior Member
    honnan tudod hányan regeltek?

Member riverside avatara
    Az volna a kérdésem, hogy a Bundesliga és a Bajnokok Ligája tippjátékban leadott tippek, ahol csak 1x2-re lehet voksolni, azok is beszámítanak a különböző ligák versenyeibe? Már amelyikbe bele lehet számítani, mert ugye a betvictorosba tudom hogy nem, hiszen ott csak a topbajnokságoké adódik hozzá, a BL pl. nem. Na de mondjuk egy Tippmixpro-s játékhoz minden a Bundesliga és BL játékhoz leadott tipp hozzáadódik? Csak mert az 1x2 az egy nehéz műfaj, nem szívesen rontom le az ott leadott tippjeimmel a különböző Tippligákban az amúgy sem túl szép statomat.

Senior Member
    Szerintem 132 ember reg-elt, és ezekből mínusz 14 aki nem tippelt tegnap mind a 4 meccsre.Táblázatból ez jön le.

Member jeba24 avatara
    Nemcsak itt van a baj.Annak nagyobb esélye nyerni aki a legvégén tippelte meg a meccseket.Az odds ingadozása miatt.Pl.: Én mikor megraktam a Spanyolokat csak 1.06 volt tegnap este már 1.09.Lehet valakinek azok a kis tizedek jelentik a nyereményt

Junior Member
    Azt szeretném tudni, hogy aki a tippmixprón már november 4.-e előtt regisztrált ugye nem a hathármon keresztül.Annak van lehetősége a tablet játékon nyerni? Érdemes leadni az azonosítót?

Member
    Regisztrálj a tippmixpro-ra! Akik 2014. november 4. 00:00 után hozták létre tippmixpro -számlájukat, csak abban az estben lehetnek jogosultak a nyereményekre, ha regisztrációjukat a hatharom.com linkjén keresztül hozták létre!

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •