Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. november

Administrator Admin avatara
    Idézet djcsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Adminok!

A Comeon tippliga eredményei ki lettek hirdetve, mikorra várható a nyeremény kiutalása?

Köszönettel:
    Csaba

A ComeOn tippliga nyereményei ma délután kerültek kifizetésre a nyertesek Skrill számláira.
    djcsaba likes this.

Junior Member
    Megkaptam a ComeOn nyereményt.Köszönöm.

Junior Member
    Köszönöm!
    Én is megkaptam!

Member riverside avatara
    Nem tudom ki hogy van vele, de én jobban örülnék neki, ha mondjuk az olyan tippjeimet, amiket ebben az új játékban, a "Tippelj a rangadókra!" teszek, nem kerülne bele az összes tippjátékomba. Szerintem ez így nem túl korrekt. Háromesélyes meccsre nem nyomok 1x2 tippet és kockáztatom vele a fizetős helyemet pl a Tippmixpro játékban.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet riverside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki hogy van vele, de én jobban örülnék neki, ha mondjuk az olyan tippjeimet, amiket ebben az új játékban, a "Tippelj a rangadókra!" teszek, nem kerülne bele az összes tippjátékomba. Szerintem ez így nem túl korrekt. Háromesélyes meccsre nem nyomok 1x2 tippet és kockáztatom vele a fizetős helyemet pl a Tippmixpro játékban.
    Ezt már régebben én is felvetettem, de nem volt változás. A "kijátszására" van megoldást, szóval nem parás a dolog...
    Annyi a dolog, hogy előtte teszel pl egy ázsiait vagy BTS-t, vagy bármi mást, aztán nem az számít bele a tippligába, kivéve ha éppen a végeredmény típusú fogadások érnek csak.

Member
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt már régebben én is felvetettem, de nem volt változás. A "kijátszására" van megoldást, szóval nem parás a dolog...
    Annyi a dolog, hogy előtte teszel pl egy ázsiait vagy BTS-t, vagy bármi mást, aztán nem az számít bele a tippligába, kivéve ha éppen a végeredmény típusú fogadások érnek csak.
    Én is ezt a taktikát választottam, hogy ne rontsam a teljesítményem PKR tippligában ahol a végeredményes fogadások számítanak. Ezért a Winamasters november 22-23-ra kiírt tippversenyben 1X2 leadott tippjeim előtt, mindig tettem egy nem végeredmény tipusú fogadást. De most úgy látom, hogy a később megtett 1X2 fogadásaimat rendszer a mégis beleszámolta a PKR tippligába. Kérhetném, hogy ezeket a tippeket töröljék? A Lazio-Juventus és a Schalke-Wolfsburg meccsekről lenne szó, illetve lehet, hogy még később a Videoton-Frencváros, Milan-Inter, Marseille-Bordeaux meccsekkel is lesz ilyen gond.

Member
    Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ezt a taktikát választottam, hogy ne rontsam a teljesítményem PKR tippligában ahol a végeredményes fogadások számítanak. Ezért a Winamasters november 22-23-ra kiírt tippversenyben 1X2 leadott tippjeim előtt, mindig tettem egy nem végeredmény tipusú fogadást. De most úgy látom, hogy a később megtett 1X2 fogadásaimat rendszer a mégis beleszámolta a PKR tippligába. Kérhetném, hogy ezeket a tippeket töröljék? A Lazio-Juventus és a Schalke-Wolfsburg meccsekről lenne szó, illetve lehet, hogy még később a Videoton-Frencváros, Milan-Inter, Marseille-Bordeaux meccsekkel is lesz ilyen gond.
    De csak akkor ha elmegy.

Senior Member
    Nem fogják törölni ez szinte biztos.

Member
    Volt már itt olyan, hogy rosszul kiértékelt tippet javítottak, a szabályzatban pedig úgy van, hogy mérkőzésenként az első leadott tippet veszik számításba. Illetve voltam hasonló szituációban nemrég, amikor egy kupajátékban meg a tippjátékban is ugyanarra a meccsre két tippet adtam le és akkor az elsőként leadott tippet beszámolták a tippjátékba, a másodiknak leadott végeredmény típusú tippet pedig a kupajátékba. Szóval jók az esélyeim szerintem. Én reménykedem.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HAHAHA!
    Az utólag elment fogadásaimat nekem is törölhetik...

Azért ne hülyéskedjünk már :P

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •