Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. október

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. október

Tippligák

Októberben a legjobban tippelők összesen kilenc különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken közel 650 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Októberi tippligáink:

Pinnacle tippliga - Időtartam: 2014. október 1. - 2014. október 31. - Díjazás: 300$ - Újra a hatharom.com-on!

betway tippliga - Időtartam: 2014. október 1. - 2014. október 31. - Díjazás: 300$

Betsson tippliga - Időtartam: 2014. október 1. - 2014. október 31. - Díjazás: 200€

PKR - indoklásos tippliga - Időtartam: 2014. október 1. - 2014. október 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Betvictor tippliga - Időtartam: 2014. október 1. - 2014. október 31. - Díjazás: 300$ - Visszatérő terem a kínálatban!

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. október 1. - 2014. október 31. - Díjazás: 15000 Ft

Winmasters tippliga
    - Időtartam: 2014. szeptember 16. - 2014. október 15. - Díjazás: 200$ - Új terem a kínálatban!

Dongsports tippliga
    - Időtartam: 2014. szeptember 17. - 2014. október 15. - Díjazás: 400$ - Új terem a kínálatban!

ComeOn tippliga - Időtartam: 2014. szeptember 18. - 2014. október 15. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2014. szeptember 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül a korábbi 100 helyett már maximum 150 tippet adhat fel egy felhasználó, és a napi limitet is felemeltük, ami napi 16 tipp. A különféle tippjátékokban feladott összes tipp beleszámít ebbe a limitbe, érdemes időben tippelni tehát egy-egy bajnoki vagy BL-fordulóra, nehogy a napi limit miatt lemaradj egy-egy tippjátékról. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit/ROI számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk vagy ROI-juk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

Tippjátékok

Winmasters.com tablet-bajnoság

Tippelj az Eb-selejtezők következő fordulójára, és tiéd lehet a három menő tablet egyike! A részeletekért kattints ide!

Bundesliga-tippjáték

Játssz a hatharom.com és a hosszabbitas.hu tippjátékában, és nyerj nagyszerű Bundesliga-relikviákat! A részletekért kattints a tippjáték aloldalára!

Bajnokok Ligája-tippjáték

Játssz az index.hu és a hatharom.com közös Bajnokok Ligája-tippjátékán, ahol értékes nyeremények várnak Rád! A nyereményekről hamarosan tájékozódhattok az index.hu-n és a honlapunkon!

Senior Member Noemail avatara
    Winmasters.com tablet-bajnoksággal kapcsolatban lenne egy kérdésem. 10 pontunk van ide, és egy tipp az két pont, tehát öt tippet lehet megtenni összesen? Vagy ez hogy működik? Másik kérdés, hogy amit itt tippelek, az beleszámít a többi ligába is (pl Unibet liga)?

Köszönöm!

Senior Member
    Winmasters.com tablet-bajnokságnál van egy hiba, mégpedig az utolsó meccsel.Nem is lehet rá tippelni.Kérlek, csináljatok vele valamit!

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Winmasters.com tablet-bajnoksággal kapcsolatban lenne egy kérdésem. 10 pontunk van ide, és egy tipp az két pont, tehát öt tippet lehet megtenni összesen? Vagy ez hogy működik? Másik kérdés, hogy amit itt tippelek, az beleszámít a többi ligába is (pl Unibet liga)?

Köszönöm!

Minden felhasználó 100 pontot kap a verseny kezdetén és az egyes mérkőzésekre 10 pont nagyságú téttel lehet tippleni, tehát mind a 10 mérkőzésre tudsz tippelni. A Winmasters.com tablet-bajnokság tippjátékban leadott tippek a tippligákba is beleszámítanak.
    Noemail and feketeparduc like this.

Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Winmasters.com tablet-bajnokságnál van egy hiba, mégpedig az utolsó meccsel.Nem is lehet rá tippelni.Kérlek, csináljatok vele valamit!

Az utolsó meccsre még nem léteznek oddsok a fogadóirodákban, ezért még nem lehet rá tippelni. Amint lesznek oddsok automatikusan megjelennek majd, és tudsz majd leadni tippet.

Member
    Ha mondjuk leadtam már egy hendikepes tippet egy Eb-selejtezőre a tippligákban, majd később egy kimeneteles tippet a Winmasters versenyben ugyanarra a meccsre, akkor a tippligákban az elsőként leadott tipp fog számítani?

Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha mondjuk leadtam már egy hendikepes tippet egy Eb-selejtezőre a tippligákban, majd később egy kimeneteles tippet a Winmasters versenyben ugyanarra a meccsre, akkor a tippligákban az elsőként leadott tipp fog számítani?
    Igen, a tippligákban csak az először leadott tipp fog számítani.

Member
    Még egy kérdésem lenne. Ahogy látom a Winamasters versenyben egyelőre még nem lehet tippelni későbbi meccsekre, de a tippligákban már igen. Ha én most leveszek a tippligában egy 1X2 kimeneteles tippet, 10 egységért egy olyan meccsre, ami szerepelni fog később a Winmasters versenyben is, akkor az beleszámít majd beleszámít mindkét versenybe. Próbaképpen tettem egy ilyen tippet, de a Winmasters egyenlegem nem változott.

Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy kérdésem lenne. Ahogy látom a Winamasters versenyben egyelőre még nem lehet tippelni későbbi meccsekre, de a tippligákban már igen. Ha én most leveszek a tippligában egy 1X2 kimeneteles tippet, 10 egységért egy olyan meccsre, ami szerepelni fog később a Winmasters versenyben is, akkor az beleszámít majd beleszámít mindkét versenybe. Próbaképpen tettem egy ilyen tippet, de a Winmasters egyenlegem nem változott.
    Kedves rocket!

A winmasterses tablet-bajnokságban mind a tíz Eb-selejtezőre lehet már tippelni. A leadott tippek a megfelelő tippligákba 10-es téterősséggel lesznek figyelembe véve, és érintik a havai 150-es tipplimitet is. Azonban a játékban való részvételhez a tízből akár egy meccsre is elég tippelni.

Member
    Köszönöm, akkor most már értem, a szabályzatot is jobban megnéztem. Akkor csak erre a 10 mérkőzésre lehet tippet adni a Winmasters versenyben. Mert sokkal több EB meccs lesz, én pedig azt hittem, hogy majd mindegyikre lehet tippelni.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •