Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (73) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. augusztus

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. augusztus

Tippligák

Augusztusban a legjobban tippelők összesen hét különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken közel 500 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Augusztusi tippligáink:

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 400$

betway tippliga - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Betsson tippliga - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

PKR tippliga - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Betvictor - indoklásos tippliga
    - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 300$

LSbet tippliga - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 300€ - Visszatérő terem a kínálatban!

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. augusztus 1. - 2014. augusztus 31. - Díjazás: 15000 Ft

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit/ROI számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk vagy ROI-juk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

Senior Member
    Tisztelt Admin!
    Lehet már tudni, hogy ebben a szezonban is lesz-e Bundesliga-totó játék?
    A választ előre is köszönöm!

Idézet Manesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!
    Lehet már tudni, hogy ebben a szezonban is lesz-e Bundesliga-totó játék?
    A választ előre is köszönöm!
    Kedves Manesz!

Egyelőre biztosat nem tudunk ígérni, de szeretnénk, ha ismét megrendezésre kerülne egy egész szezonon át tartó sorozat, mint a Bundesliga-totójáték.

Junior Member
    Akárhányszor megnézem a tippjáték összesített eredményét,mindig más az eredmény.Tegnap még 514 pontom volt,ma csak 505.Új játék nem indult.Mi az ok?

Idézet alma2005 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akárhányszor megnézem a tippjáték összesített eredményét,mindig más az eredmény.Tegnap még 514 pontom volt,ma csak 505.Új játék nem indult.Mi az ok?
    Az egyes mérkőzések kiértéklése nem azonnal a lefújás után történik meg, hanem sokszor csak a következő napon, ezért változhat a pontszámod.

Junior Member kobold avatara
    Üdv,

Tegnap lejátszott tippem jó volt, de visszakaptam a tétet. Ránéznétek?
    Finnország - Kakkonen - Kelet Atlantis - JaPS HT/FT X/1
    Köszönöm.

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    Üdv, betssont használja már valaki? Mer én be sem tudok lépni az oldalra, egyszerűen nem tölti be semmilyen böngészőben sem.

Junior Member
    Hely
    Szolnok
    Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv, betssont használja már valaki? Mer én be sem tudok lépni az oldalra, egyszerűen nem tölti be semmilyen böngészőben sem.
    Nem is fogod tudni használni, mivel 90 napra blokkolták.

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    akkor értek mindent, de legalább odaírhatnák a tippliga leírásához, hogy ne is próbálkozzon senki...

Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor értek mindent, de legalább odaírhatnák a tippliga leírásához, hogy ne is próbálkozzon senki...
    Mindenki nyugodtan játsszon a tippligában. A Betsson honlapja a Tor böngésző használatával zökkenőmentesen elérhető. Részletes leírás itt található.

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •