Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (73) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. augusztus

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    Na ezt akkor megszvívtam mint a torkosborz. Másk kérdés: Befizettem a betsson-hoz 20 eurót, még nem kaptam semmi első befizetés bónuszt, írtam is chaten nekik, asszondták ők nem tudnak erről, ezért forduljak hozzátok. Remélem tudtok ezügyben is segteni. Előre is köszi.

Administrator Admin avatara
    Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ezt akkor megszvívtam mint a torkosborz. Másk kérdés: Befizettem a betsson-hoz 20 eurót, még nem kaptam semmi első befizetés bónuszt, írtam is chaten nekik, asszondták ők nem tudnak erről, ezért forduljak hozzátok. Remélem tudtok ezügyben is segteni. Előre is köszi.
    Utánajárunk a Betsonnál, és visszajelzünk, addig is kérjük szíves türelmedet!

Junior Member
    Tisztelt Admin!

Én is olyan problémával jelentkezem, mint a Gherry nevű felhasználó, vagyis, hogy én sem kaptam vissza PKR sportfogadó irodánál a freebetemet, egészen pontosan 25$-t. A Részvételi feltételeket betartva tettem meg a fogadást, de már egy jó ideje nem érkezett meg az összeg a számlámra. Kérem Önöket, hogy nézzenek utána a dolognak, mert kissé bosszantó, hogy ennyi idő eltelt és a pénzem meg sehol.
    A felhasználónevem: balint4991

Senior Member Zozinho19 avatara
    A Bundesliga totó nem maradhatna totójáték a jövőben? Gyanítom, hogy ez az idény már így fog lemenni, de nekem jobban tetszene, ha a totó nem keveredne a tippligákkal!
    Üdv: Zozinho19

Idézet balint4991 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!

Én is olyan problémával jelentkezem, mint a Gherry nevű felhasználó, vagyis, hogy én sem kaptam vissza PKR sportfogadó irodánál a freebetemet, egészen pontosan 25$-t. A Részvételi feltételeket betartva tettem meg a fogadást, de már egy jó ideje nem érkezett meg az összeg a számlámra. Kérem Önöket, hogy nézzenek utána a dolognak, mert kissé bosszantó, hogy ennyi idő eltelt és a pénzem meg sehol.
    A felhasználónevem: balint4991
    A betsson felé jelezzük a problémát, köszönjük a türelmedet!

Junior Member
    Sziasztok most már van az úgynevezett Bundesliga kupa játék is. Miért nem lehet akkor a tippek számát növelni? Vagy azt teljesen külön kezelni. Így ha tippelek a kupa játékra is alig marad lehetőségem többi tippligára. PL. ahol gólok száma alatt-fölött stb. számítanak.
    Én nem szívesek tippelek Német meccsekre de így a játék miatt rákényszerülök. Szinte esély nincs más ligákban érvényesülni.

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Bundesliga totó nem maradhatna totójáték a jövőben? Gyanítom, hogy ez az idény már így fog lemenni, de nekem jobban tetszene, ha a totó nem keveredne a tippligákkal!
    Üdv: Zozinho19
    Idézet Ivett1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok most már van az úgynevezett Bundesliga kupa játék is. Miért nem lehet akkor a tippek számát növelni? Vagy azt teljesen külön kezelni. Így ha tippelek a kupa játékra is alig marad lehetőségem többi tippligára. PL. ahol gólok száma alatt-fölött stb. számítanak.
    Én nem szívesek tippelek Német meccsekre de így a játék miatt rákényszerülök. Szinte esély nincs más ligákban érvényesülni.
    A havi tipplimitet szeptembertől felemeljük 150-re, így lesz lehetőség bőven tippelni a különféle tippjátékokban.
    prigioni and Szabadim91 like this.

Junior Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betsson felé jelezzük a problémát, köszönjük a türelmedet!
    Csak egy észrevétel a PKR irodájána szóljanak, ne a Betsonnak.

Idézet balint4991 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy észrevétel a PKR irodájána szóljanak, ne a Betsonnak.
    Természetesen a PKR-nek jeleztük a problémát

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    üdv, van már valami fejlemény?

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •