Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (73) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. augusztus

Administrator Admin avatara
    Idézet kobold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

Tegnap lejátszott tippem jó volt, de visszakaptam a tétet. Ránéznétek?
    Finnország - Kakkonen - Kelet Atlantis - JaPS HT/FT X/1
    Köszönöm.
    Kedves kobold!

A félidős fogadásokat nem minden esetben tudja kiértékelni a rendszer, ezekben az esetekben a tét visszaírásra kerül (a félidei eredménynél 0-0 szerepel ilyenkor). Erre a mérkőzésre igaz ez a tétel. A tipp leadásánál minden esetben felhívjuk a figyelmedet erre, tehát a félidőt is érintő fogadásoknál számolni kell ezzel a lehetőséggel. Ha vesztes lett volna a tipp, szintén visszaadjuk a tétet.

Megértésedet köszönjük, további jó játékot kívánunk!

Junior Member kobold avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves kobold!

A félidős fogadásokat nem minden esetben tudja kiértékelni a rendszer, ezekben az esetekben a tét visszaírásra kerül (a félidei eredménynél 0-0 szerepel ilyenkor). Erre a mérkőzésre igaz ez a tétel. A tipp leadásánál minden esetben felhívjuk a figyelmedet erre, tehát a félidőt is érintő fogadásoknál számolni kell ezzel a lehetőséggel. Ha vesztes lett volna a tipp, szintén visszaadjuk a tétet.

Megértésedet köszönjük, további jó játékot kívánunk!
    Elfogadom, de nem értem, az egyik tippet ki tudja értékelni a rendszer, a másikat meg nem.

Member
    Tisztelt Admin!
    Előfordult a szokásos probléma az új irodákkal,akikkel kapcsolatban vannak.Jelenleg a PKR irodába regisztráltam,a szokásos módon,befizettem,fogadtam(kicsit bátrabb szelvényt raktam,gondolván,ha veszít akkor visszakapom a pénzt).Ez sajnos nem így történt,felvettem velük a kontaktot,szerencsémre megint kifogtam egy agyoniskolázottat(elnézést a kifejezésért,de a sokadik alkalom után,ezt gondolom),belöki nekem a dumát,hogy életében nem hallott a visszafizetési bónuszról,sem a Hatharom.hu-ról.belinkeltem neki,lefordítva az ezen az oldalon található szöveget a bónuszról,de én lettem lehülyézve majdnem szó szerint.Az egyik ami aggaszt,hogy ha ezt tudom akkor olyan szelvényt adok fel,ami biztosabb lett volna,másik az,hogy egy kőkorszaki a sportfogadás része(nem önök a hibásak ebben).Nem a pénzemet sajnálom,nem nagy összegről beszélünk,de akkor semmi értelme nem volt végig csinálnom az egészet.Nem tudom,mit jeleztek vissza,hogy erről a linkről regisztráltam e vagy sem,ebben biztos vagyok,hogy mindent úgy csináltam eddig,hisz akkor a többi fogadóiroda sem igazolta volna vissza.Lényeg,hogy megkérném önöket,kérdezzenek rá és mondják el nekik,hogy van a hatharom.hu és a PKR-val egy közös promóció,sziveskedjenek elfogadni és nem szórakozni másnak a pénzével.Köszönöm!
    U.i.:Elnézést ha helyenként kicsit durván fogalmaztam,igyekeztem visszafogni magam,de nem az első és nem is a második alkalom,mikor így szórakoznak velem,és a végén rájönnek mindig,hogy mi is a történet.És nem adtam meg egy házi állatom nevét sem regisztrációkor,mert ezzel fárasztott egy 10 percig,miután sikerült felfogni a kis agyával,hogy tényleg nem adtam meg olyat
    felhasználónevem az oldalon:gherry8

Idézet kobold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elfogadom, de nem értem, az egyik tippet ki tudja értékelni a rendszer, a másikat meg nem.
    Van néhány alsóbb osztályú bajnokság, amelyhez csak végeredmény áll az automatkius rendszer rendelkezésére, amely ez alapján a végeredményre vonatkozó fogadásokat ki tudja értékleni, de azoknál a tippeknél, amelyek a félidei állást is figyelembe veszik, a tét visszajár.

Idézet gherry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!
    Előfordult a szokásos probléma az új irodákkal,akikkel kapcsolatban vannak.Jelenleg a PKR irodába regisztráltam,a szokásos módon,befizettem,fogadtam(kicsit bátrabb szelvényt raktam,gondolván,ha veszít akkor visszakapom a pénzt).Ez sajnos nem így történt,felvettem velük a kontaktot,szerencsémre megint kifogtam egy agyoniskolázottat(elnézést a kifejezésért,de a sokadik alkalom után,ezt gondolom),belöki nekem a dumát,hogy életében nem hallott a visszafizetési bónuszról,sem a Hatharom.hu-ról.belinkeltem neki,lefordítva az ezen az oldalon található szöveget a bónuszról,de én lettem lehülyézve majdnem szó szerint.Az egyik ami aggaszt,hogy ha ezt tudom akkor olyan szelvényt adok fel,ami biztosabb lett volna,másik az,hogy egy kőkorszaki a sportfogadás része(nem önök a hibásak ebben).Nem a pénzemet sajnálom,nem nagy összegről beszélünk,de akkor semmi értelme nem volt végig csinálnom az egészet.Nem tudom,mit jeleztek vissza,hogy erről a linkről regisztráltam e vagy sem,ebben biztos vagyok,hogy mindent úgy csináltam eddig,hisz akkor a többi fogadóiroda sem igazolta volna vissza.Lényeg,hogy megkérném önöket,kérdezzenek rá és mondják el nekik,hogy van a hatharom.hu és a PKR-val egy közös promóció,sziveskedjenek elfogadni és nem szórakozni másnak a pénzével.Köszönöm!
    U.i.:Elnézést ha helyenként kicsit durván fogalmaztam,igyekeztem visszafogni magam,de nem az első és nem is a második alkalom,mikor így szórakoznak velem,és a végén rájönnek mindig,hogy mi is a történet.És nem adtam meg egy házi állatom nevét sem regisztrációkor,mert ezzel fárasztott egy 10 percig,miután sikerült felfogni a kis agyával,hogy tényleg nem adtam meg olyat
    Utánakérdezünk ennek a PKR-nél, és hamarosan jelentkezni fogunk.

Idézet gherry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!
    A PKR-től azt a választ kaptuk, hogy beállították a freebet-et, és elnézést kérnek a kellemetlenségért.

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    üdv, a bundesliga totó tippjei beleszámítanak majd a többi tippligába is?

Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdv, a bundesliga totó tippjei beleszámítanak majd a többi tippligába is?
    Igen, mivel ez nem totó, hanem odds alapú tippjáték, ezért az összesített tippstatisztikákba is beleszámít, és egyéb kvalifikációs feltételek teljesítése esetén tippliga nyereményekre is feljogosít.

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    na az szép, akkor megkérhetném az adminok valamelyikét, hogy törölje az összes élő bundesliga tippem?
    Előre is köszönöm!

Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na az szép, akkor megkérhetném az adminok valamelyikét, hogy törölje az összes élő bundesliga tippem?
    Előre is köszönöm!
    A tippek törlésésre nincs lehetőség, megértésedet köszönjük.

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •