Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (58) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. június

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. június

Vb-tippjáték

A foci-vb-re nagyszabású tippjátékot indítunk, melynek összdíjazása 750 forint. A bet-at-home által támogatott tippjátékban 50 díj, három iPad Air, szurkolói relikviák és ingyen sportfogadó tőke kerül szétosztásra! A részleteket és a játék pontos menetét ebben a cikkben olvashatod el, tippeléshez pedig látogass el a vb-tippjáték oldalára!

Tippligák

Júniusban a legjobban tippelők összesen hét különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyeken több mint 400 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Júniusi tippligáink:

Betclic tippliga - Időtartam: 2014. június 4. - 2014. június 30. - Díjazás: 300$

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. június 1. - 2014. június 30. - Díjazás: 400$

betway tippliga - Időtartam: 2014. június 1. - 2014. június 30. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Betsson tippliga - Időtartam: 2014. május 23. - 2014. június 30. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatban!

Betvictor - indoklásos tippliga
    - Időtartam: 2014. június 1. - 2014. június 30. - Díjazás: 300$

LSbet tippliga - Időtartam: 2014. június 5. - 2014. június 30. - Díjazás: 300€ - Visszatérő terem a kínálatban!

bet-at-home tippliga - Időtartam: 2014. június 1. - 2014. június 30. - Díjazás: 150€

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

Member
    Par perce reggeltem a betsson-hoz. Befizettem, viszont nem kaptam meg az elso befizetesi bonuszt. Miert?

Junior Member
    Az lenne a kérdésem,hogy a májusi bet365 tippliga 5$ nyertesei mikorra várhatják a bónuszt?Mármint legkésőbb

Junior Member gamblingellert avatara
    Idézet xxx352 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem,hogy a májusi bet365 tippliga 5$ nyertesei mikorra várhatják a bónuszt?Mármint legkésőbb
    Hali! Hathármasok írták a májusi topicban: "Sajnos a bet365-nél viszonylag hosszabb ideig szokott tartani a nyeremények kifizetése, előfordulhat, hogy csak a hónap második felében fog megérkezni a nyereményed. Addig is türelmed és megértésed kérjük!"

Más

Tegnap (2014.06.06.) az Indonéz Super Liga 14:00-ás meccsére (Mita Kukar(4)-Persiba Bantul(0)) raktam egy félidő/rendes j.i. fogadást, de a tétet szimplán visszaadták. Előre is köszi a segítséget!

Junior Member gamblingellert avatara
    Mai Belgium-Tunézia meccs félbe lett szakítva, ilyenkor nincs visszajáró tét?
    Végül Belgium nyert 1-0-ra
    (MEG LETT OLDVA)
    Utoljára módosítva: gamblingellert által: 2014.06.08 00:49

Idézet gamblingellert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap (2014.06.06.) az Indonéz Super Liga 14:00-ás meccsére (Mita Kukar(4)-Persiba Bantul(0)) raktam egy félidő/rendes j.i. fogadást, de a tétet szimplán visszaadták. Előre is köszi a segítséget!
    Kedves gamblingellert!

A félidős fogadásokat nem minden esetben tudja kiértékelni a rendszer, ezekben az esetekben a tét visszaírásra kerül (a félidei eredménynél 0-0 szerepel ilyenkor). Erre a mérkőzésre igaz ez a tétel. A tipp leadásánál minden esetben felhívjuk a figyelmedet erre, tehát a félidőt is érintő fogadásoknál számolni kell ezzel a lehetőséggel. Ha vesztes lett volna a tipp, szintén visszaadjuk a tétet.

Idézet xxx352 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bet365 felé már továbbítottuk a nyertesek listáját, rajtuk múlik, mikor kerülnek jóváírásra a díjak. Köszönjük a türelmedet!

Idézet csaby18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Par perce reggeltem a betsson-hoz. Befizettem, viszont nem kaptam meg az elso befizetesi bonuszt. Miert?
    Kérlek, írd meg ezt a problémát az info[kukac]hatharom[pont]com email címre a Betsson felhasználóneveddel együtt, és utána fogunk kérdezni.

Junior Member
    Üdvözlet Mindenkinek!

Most regisztráltám,bocsánat,ha nem megfelelő topicba írom az első kérdésemet,de még át kell tanulmányoznom az oldalt!
    Szeretnék részt venni a tippjátékokban,de nem tudom,hova kell beírni a fogadóirodánál használt user nevet,amit meg kell adni itt az oldalon!?
    Előre is köszönöm a választ!

Idézet JackBauer75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlet Mindenkinek!

Most regisztráltám,bocsánat,ha nem megfelelő topicba írom az első kérdésemet,de még át kell tanulmányoznom az oldalt!
    Szeretnék részt venni a tippjátékokban,de nem tudom,hova kell beírni a fogadóirodánál használt user nevet,amit meg kell adni itt az oldalon!?
    Előre is köszönöm a választ!

Itt tudod megadni a fogadóiroda azonosítóidat.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •