Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (58) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. június

Junior Member
    Ázsia -1,5 tettem a Brazilok győzelmét,jött is 3:1 nyertek,erre meg látom csak a tétem kaptam vissza.Utána néznének hogy ez miért van? Előre is köszönöm!

Senior Member
    Úgy látom mégsem lesz semmi a héten ebből a bet365 bónusz jóváírásából.Gondolom szombat-vasárnap nem foglalkoznak ilyenekkel.

Junior Member
    Én sem kaptam meg a bónuszt,remélem azért hétfőn legalább már jóváírják.Hétvégén szerintem sem foglalkoznak vele!

Junior Member
    "Az egyes tippligáknál kiírásra kerül, ha a hivatalos végeredmény kihirdetésre került már. Ezt követően pár napon belül várható a nyeremények megérkezése. Minderre jellemzően a tippligát követő hónap első 15 napjában kerül sor."
    Tapasztalataim alapján a bet365 írja jóvá a legkésőbb a nyereményeket.

Junior Member
    Még mindig nem értem, hogy lettek a tegnapi tippjeim elszámolva! Az után ,hogy azt ajánlottad, hogy nyugodtan tippeljek ugyanarra a meccsre ill. annak végeredményére , elmesélem mi is történt: megtippeltem a Mexikó-Kamerun meccs végeredményét újra, kaptam egy nagy piros X-et, hogy erre a már nem tippelhetek. (ezt a tippemet már indoklással írtam) Jól van ,mondtam magamban, akkor megteszem ázsiai hendikep-ben, újra indoklással írva. Mit tesz Isten, veszem észre ,hogy annak ellenére , hogy az elözö tippem érvénytelen, a napi ill. a havi tippszámláló már ugrott egyet,miközben vártam,hogy elfogadja a tippem vagy sem. Ráadásul, úgy gondolom, hogy a Betvictor-indoklásos tippligában ezt be is számították . 3%-ot nem eshetek egy bukott ponttal. Ez képtelenség! Jó lenne ezt a dolgot tisztába tenni! A VB-tippjátékban megtett tippjelmet más fogadás alapján meg tudom tenni, de a végeredményt kimenöleg nem. Miért nem azzal kezdik egy tippjáték beharangozását, hogy hülye gyerek a tippedet beszámñitjuk a többi tippligába!
    üdv

Junior Member
    Én se bánnám, ha már megjönne a Bet365-ös bónusz. Holnap már 15-e, VB is van, remélem holnap megküldik már. Ha valaki megkapja írja már ide be légyszi.

Junior Member
    lenne egy kérdésem, miért van az hogy vkinek 22 tippje va na vb játékban, mikor nem is volt még anyni meccs... hogy van ez? értem hogy minimum 20 tipp kell a versenyben léthez... de így hogy? ők hol tippeltek még?

Junior Member
    A sima tippligában is lehet tippelni, ott szerepel az összes csoportmeccs. Ott leadták a tippjeiket a végeredménynél, és azt számításba veszik itt is, de itt 2-es egységgel. Ilyen egyszerű.

Junior Member Jeice1986 avatara
    Sziasztok!
    Jelenlen állás szerint kvalifikáltam magamat a bet365 tippligába.Ha "ne adj isten" a TOP41-ben végeznék, akkor szeretném jelezli, hogy a bet365 felhasználónevem megváltozott, mert a számlám pénznemet váltottam.
    Az új felhasználónevem:Jeice19861

Junior Member
    16. van és most sem kaptam meg a Bet365 bónuszom,számítsak még rá vagy fölöslegesen várom?Előre is köszönöm a válaszokat!

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •