Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (58) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. június

Junior Member gamblingellert avatara
    Üdv!

Regisztráltam a Bat-at-home.com-ra a VB-s kupajáték alatti szövegben lévő linken keresztül. Annyi lenne a kérdés, hogy a számlán kell-e fedezetnek lennie, hogy jogosult legyek az esetleges díjra? Másik, honnan tudom/honnan látom hogy rajtatok keresztül regisztráltam? Vagy töltsem ki a a fogadóiroda azonosítóimnál az ehhez tartozót?
    (Bocs a sok értetlen kérdésért! )

GG

Administrator Admin avatara
    Szia.

Ha a linken keresztül regisztráltál, akkor tudni fogjuk, hogy rajtunk keresztül regisztráltál, de ehhez meg kell adnod az azonosítót a fogadóiroda azonosítóknál.

Befizetés nem szükséges, hogy jogosult legyél a nyereményekre.

Idézet gamblingellert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Regisztráltam a Bat-at-home.com-ra a VB-s kupajáték alatti szövegben lévő linken keresztül. Annyi lenne a kérdés, hogy a számlán kell-e fedezetnek lennie, hogy jogosult legyek az esetleges díjra? Másik, honnan tudom/honnan látom hogy rajtatok keresztül regisztráltam? Vagy töltsem ki a a fogadóiroda azonosítóimnál az ehhez tartozót?
    (Bocs a sok értetlen kérdésért! )

GG

Junior Member
    Bet365 user name: runin1

Látom,a többihez innen kell regelni,hogy nyereményben részesülhessek. Ez meg is fog történni,bár már 1-2-nél van számlám,de maradt így is néhány iroda,ahol még nincs számlám.

Junior Member
    Hello. Lenne egy problémám, kérlek segítsetek. Ma volt egy fogadásom az olasz B rájátszására Latina-Bari meccsre. Döntetlenre fogadtam. A meccs végeredménye 2-2 lett, így a helyes a tippem. meg is kaptam rá a zöld pipát,de nyereménynek 0-t ír ki a rendszer. Lehetne ezt korrigálni? Előre is köszönöm.

Junior Member
    Köszönöm már megtörtént.

Junior Member
    Sziasztok egy kérdésem lenne. Nem tudnátok megmondani, hogy a Bet365-ös bónuszt mikor írják jóvá. A májusi tippligában 10 dolláros helyezésen sikerült végeznem. Előre is köszönöm a választ.

Idézet Hermann Gábor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok egy kérdésem lenne. Nem tudnátok megmondani, hogy a Bet365-ös bónuszt mikor írják jóvá. A májusi tippligában 10 dolláros helyezésen sikerült végeznem. Előre is köszönöm a választ.
    Ígéretük szerint még a hét folyamán sor fog kerülni a tippliga nyeremények jóváírására.

Junior Member
    Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat.

Junior Member

vb tippjáték

Kedves Admin63!
    Meglepve tapasztaltam, hogy az új VB-tippjátékban leadott tippjeim a tippligák játékban is szerepelnek. Ezt azért hangsúlyózni kellett volna, hogy az ott leadott tippek emitt is számítanak! Másrészt, ha ott tippelek, hogy írjak indoklást a tippjeimhez? Ha a mai vb-meccset nem is ,de a többit ki lehetne törölni a fogadásokból vagy ugyanazokra a meccsekre másfajta tippel és indoklással tudok még tippelni? Mi a megoldás? Hiszen ebben a hónapban érdemes ill. érdekes meccs a VB -n kívülieken nem lesz! Kivéve még a spanyol ill. olasz rájátszás meccsei, amire érdemes tippelni! Várom a javaslatot, mit tegyek?

Idézet kishopkins1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin63!
    Meglepve tapasztaltam, hogy az új VB-tippjátékban leadott tippjeim a tippligák játékban is szerepelnek. Ezt azért hangsúlyózni kellett volna, hogy az ott leadott tippek emitt is számítanak! Másrészt, ha ott tippelek, hogy írjak indoklást a tippjeimhez? Ha a mai vb-meccset nem is ,de a többit ki lehetne törölni a fogadásokból vagy ugyanazokra a meccsekre másfajta tippel és indoklással tudok még tippelni? Mi a megoldás? Hiszen ebben a hónapban érdemes ill. érdekes meccs a VB -n kívülieken nem lesz! Kivéve még a spanyol ill. olasz rájátszás meccsei, amire érdemes tippelni! Várom a javaslatot, mit tegyek?
    Javasoljuk, hogy tippelj a megszokott felületen az általad választott tippekre, akár vb-meccs, akár más mérkőzés. Hasonlóan ahogy eddig, válaszd ki a fogadási típust és a téterősséget, és írhatsz indoklást is. Ha a vb-meccsekre tippelsz és végeredmény fogadási típust választod, akkor az a tipp automatikusan bekerül a vb-tippjátékba is, de csak ezek. Így gyakorlatilag a tippligákban és a vb-tippjátékban is egyszerre vehetsz részt. Ha végeredmény típusú fogadást adsz fel vb-meccsre, akkor is tetszőlegesen választhatod meg a téterősséget, a tippligákban eszerint kerül a tipped elszámolásra, míg a vb-tippjátékban mindig fix téttel. Tippek törlésére nincs lehetőség. Köszönjük a megértésedet, jó tippelést kívánunk!

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •