Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. május

Junior Member
    Szia. A hatharom linkjéről regisztráltam a betwayre és a betvictorra, de azóta, hogy befizettem mindkét fogadóirodához azt írja ki, hogy nem a hatharom linkjéről regisztráltam. Ez miért van? Előre is köszönöm.

Administrator Admin avatara
    Idézet Barna029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia. A hatharom linkjéről regisztráltam a betwayre és a betvictorra, de azóta, hogy befizettem mindkét fogadóirodához azt írja ki, hogy nem a hatharom linkjéről regisztráltam. Ez miért van? Előre is köszönöm.
    A Betvictortól azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a számlád zárolták. Sajnos ebben mi nem tudunk segíteni, ezért kérlek vedd fel a kapcsolatot a Betvictor ügyfélszolgálatával.

A Betway szerint a regisztrációd nem a Hatháromhoz tartozik és sajnos arra sincs lehetőség arra, hogy utólag átcsatolják. A biztonság kedvéért még egyszer rákérdezünk, hogy hátha csak elnézték az első ellenőrzés során.

Idézet Barna029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a Betway ismételten megerősítette, hogy a regisztrációd nem a Hatháromhoz tartozik. Sajnos ilyen esetben nem tudunk semmit tenni, a Betway nem csatol át utólag játékosokat.

Junior Member
    Hely
    Szolnok
    Mivel még nincs júniusi tippliga topik, ezért itt tenném fel a kérdésemet. Ha nem baj. Szóval, a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetséges az, hogy adott egy bajnokság, ahol játszottak két meccset, és az egyik meccs ki van értékelve, míg a másik push? Van lehetőség arra, hogy a másik meccs is ki legyen értékelve? A választ előre is köszönöm!

Idézet Tibke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel még nincs júniusi tippliga topik, ezért itt tenném fel a kérdésemet. Ha nem baj. Szóval, a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetséges az, hogy adott egy bajnokság, ahol játszottak két meccset, és az egyik meccs ki van értékelve, míg a másik push? Van lehetőség arra, hogy a másik meccs is ki legyen értékelve? A választ előre is köszönöm!
    A thaiföldi bajnokságban korábban elhalasztott Chainat-Rayong mérkőzést ma sem játszották le, így az arra adott tét visszajár.

Junior Member
    Hely
    Szolnok
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A thaiföldi bajnokságban korábban elhalasztott Chainat-Rayong mérkőzést ma sem játszották le, így az arra adott tét visszajár.
    Bevallom férfiasan elnéztem a mérkőzést Egy másik mérkőzésre gondoltam, de tévedtem. Köszönöm a gyors és kielégítő választ!

Senior Member
    A betclices meg a skrilles nyeremények már megérkeztek, ezeket köszönöm.Viszont a bet365-ös nyereménnyel még nincs semmi.Valakinek megérkezett már ez esetleg?

Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betclices meg a skrilles nyeremények már megérkeztek, ezeket köszönöm.Viszont a bet365-ös nyereménnyel még nincs semmi.Valakinek megérkezett már ez esetleg?
    Sajnos a bet365-nél viszonylag hosszabb ideig szokott tartani a nyeremények kifizetése, előfordulhat, hogy csak a hónap második felében fog megérkezni a nyereményed. Addig is türelmed és megértésed kérjük!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •