Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. április

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. április

Tippligák

Áprilisban a legjobban tippelők összesen hat különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyen közel 350 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Áprilisi tippligáink:

Betclic tippliga - Időtartam: 2014. április 1. - 2014. április 30. - Díjazás: 300$

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. április 1. - 2014. április 30. - Díjazás: 400$

188bet tippliga - Időtartam: 2014. április 1. - 2014. április 30. - Díjazás: 300$

Betvictor - indoklásos tippliga
    - Időtartam: 2014. április 1. - 2014. április 30. - Díjazás: 300$

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. április 1. - 2014. április 30. - Díjazás: 15 000 Ft

bet-at-home tippliga - Időtartam: 2014. április 1. - 2014. április 30. - Díjazás: 150€

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

------------------------------------------------------

Bundesliga-totó

Az Eurosport és a hatharom.com nagysikerű totójátékában összemérheted tudásodat a szakértőkkel, azaz szerkesztőinkkel és a sportcsatorna kommentátoraival. Ehhez mindössze egy hatharmas regisztráció szükésges, a játékban való részvétel ingyenes. Hétről hétre nagyszerű nyeremények várnak gazdára, a fődíj pedig egy Bundesliga-csapat komplett felszerelése. A részletekért kattints ide!

Idézet 3bit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól látom, hogy az indoklásos liga újra a régit lett, tehát a ROI -ba minden tippet számol, csak alapfeltétel a 31 indoklásos tipp? Márciusban jól volt sztem, hogy csak az indoklásos tippeket kalkulálta bele.
    Az indoklásos tippligába márciushoz hasonlóan csak azok a tippek számítanak bele, amelyekhez legalább 31 szavas érdemi indoklást mellékel a tippelő, illetve azok kvalifikálhatnak, akiknek a szűrt ROI-ja nagyobb mint 0. Az eredeti kiírás nem volt egyértelmű, ezt javítottuk, és a kvalifikációs rangsor is ez alapján frissül. Köszönjük az észrevételt!

Junior Member
    Igen, töröltem is még a kommentem, mert mikor még utoljára néztem, akkor minden tippelő ott volt még a listán

Junior Member
    Miért nem vagyok a bet365 tippligán rajta?Tegnap még ott volt a nevem ma meg már sehol,ez miért van?

Idézet xxx352 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért nem vagyok a bet365 tippligán rajta?Tegnap még ott volt a nevem ma meg már sehol,ez miért van?
    Kedves xxx352!

Utánanézünk mi lehet a probléma, és hamarosan javítjuk! Köszönjük a türelmedet!

Junior Member
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudom megadni egyes fogadóirodákban használatos felhasználó nevemet? Ugye ez is feltétele a tippligában való játékhoz.
    A válaszotokat előre is köszi!

Idézet dekan0v eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudom megadni egyes fogadóirodákban használatos felhasználó nevemet? Ugye ez is feltétele a tippligában való játékhoz.
    A válaszotokat előre is köszi!

A fogadóiroda azonosítók megadására a "Beállítások" menüben a "Fogadóiroda azonosítók megadása" fülnél van lehetőség.

Junior Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fogadóiroda azonosítók megadására a "Beállítások" menüben a "Fogadóiroda azonosítók megadása" fülnél van lehetőség.
    Köszönöm!

Junior Member Carlos66 avatara
    Hello!Érdeklődni szeretnék az utolsó tippemel úgy fogadtam hogy 0 legyen és a tippem bejött és -0 ír ez hogy van? Ezzel tudok kvalifikálni ha befizetek?Várom válaszuk!Előre is köszönöm!

Senior Member bjani55 avatara
    Kedves Admin!

A Bundesliga-totó 16-dik hetében kilencen értünk el hét találatot. Nem tudom hol kell megnézni hányadik helyen szerepelek.Kérlek nézd már meg?Köszönöm szépen!Üdvözlettel Jani!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •