Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (44) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. március

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. március

Tippligák

Márciusban a legjobban tippelők összesen hat különböző tippligában mérhetik össze tudásukat, amelyen közel 400 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Márciusi tippligáink:

Betclic tippliga - Időtartam: 2014. március 1. - 2014. március 31. - Díjazás: 300$

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. március 1. - 2014. március 31. - Díjazás: 400$ - Megnövelt díjalap!

Winner tippliga - Időtartam: 2014. március 1. - 2014. március 31. - Díjazás: 300$

188bet - indoklásos tippliga - Időtartam: 2014. március 1. - 2014. március 31. - Díjazás: 300$

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. március 1. - 2014. március 31. - Díjazás: 15 000 Ft

bet-at-home tippliga - Időtartam: 2014. március 1. - 2014. március 31. - Díjazás: 150€

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

Bundesliga-totó

Az Eurosport és a hatharom.com nagysikerű totójátékában összemérheted tudásodat a szakértőkkel, azaz szerkesztőinkkel és a sportcsatorna kommentátoraival. Ehhez mindössze egy hatharmas regisztráció szükésges, a játékban való részvétel ingyenes. Hétről hétre nagyszerű nyeremények várnak gazdára, a fődíj pedig egy Bundesliga-csapat komplett felszerelése. A részletekért kattints ide!

A hónap folyamán további nyereményjátékok indulása várható, a részletekről tájákozódhattok a főoldal jobboldali hasábjában, a TIPPJÁTÉKOK aloldalon, illetve ebben a fórumtopikban is.

Junior Member
    Jó napot!

Mikorra várható a februári tippliga bet365 nyeremények kifizetése?

Előre is köszönöm a választ!

Idézet kagnes72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó napot!

Mikorra várható a februári tippliga bet365 nyeremények kifizetése?

Előre is köszönöm a választ!
    Kedves kagnes72!

A bet365 nyeremények kifizetése ezen a héten esedékes, azonban a bet365-től függ, hogy ez pontosan mikor lesz. Köszönjük a türelmedet és jó tippelést kívánunk!
    kagnes72 likes this.

Junior Member
    Köszönöm!

Junior Member
    Helló! Az a kérdésem, hogy az ehavi betclic tippligában csak azok vehetnek részt akik a hathármon keresztül regisztráltak? Kvalifikációs feltételnél csak a kötelező havi befizetést találom.

Köszönöm.

Junior Member
    Még nem jött meg! Remélem a jövő hét folyamán megjön a bónusz!

Idézet kisroka01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló! Az a kérdésem, hogy az ehavi betclic tippligában csak azok vehetnek részt akik a hathármon keresztül regisztráltak? Kvalifikációs feltételnél csak a kötelező havi befizetést találom.

Köszönöm.
    Kedves kisroka01!

A Betclic tippligában a hatharom.com linkjén keresztül regisztrált játékosok kvalifikálhatnak, kivételt képeznek azon játékosok, akik 2013. december 1. előtt már elküldték azonosítójukat a hatharom.com-nak. Emellett egyéb feltételei is vannak a díjazásnak (pl. a tippliga időszaka alatt történt befizetés), ezeket a tippliga leírásában a verseny információknál találod.

Senior Member Zozinho19 avatara
    T Admin!
    A bet-at-home azonosítómat én már egyszer elküldtem ide illetve fizettem is be az oldalra, de a tippligában a "még nem kvalifikált" státusz szerepel a nevem mellett! a kérdésem az, hogyan tudok kvalifikálni?
    Üdv: Zozinho19

Junior Member
    Hello!
    A bet365 tipligában már kvalifikált vagyok, de a számlámat zárolták, mert sokáig nem léptem be. Mit kell, hogy tegyek?

Idézet Kajcak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    A bet365 tipligában már kvalifikált vagyok, de a számlámat zárolták, mert sokáig nem léptem be. Mit kell, hogy tegyek?
    Kedves Kajcak!

Vedd fel a kapcsolatot a bet365 ügyfélszolgálatával, ebben a kérdésben ők tudnak neked segíteni.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •