Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 44 (44) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. március

Senior Member Noemail avatara
    Kedves Zozinho19,

szeretem tanítani az embereket, ha szívesen meghallgatják az információt. A te esetedben inkább a szájkaratéra való hajlam dominál, így a továbbiakban nem kívánok ezen témával foglalkozni. Csak hogy lásd a fától az erdőt:
    egy kapitalista világban élünk, ahol minden a pénzről szól. A fogadóirodák új ügyfeleket TV-s reklámokból jóval nehezebben tudnak szerezni, mint az interneten (elsősorban sportfogadással, vagy legalábbis sporttal foglalkozó oldalakon). Az iroda affiliate szerződést köt egy adott portállal. Az oldal az általa "küldött" (tehát rajta keresztül regisztrált) emberek után kap pénzt. Máshol ez annyiban is maradna. A 63.com viszont ingyenes (és tényleg az, hisz nem kell a részvételért fix összeget fizetned) ligákat hirdet, ahol készpénzt kapsz a legtöbb ligában való jó helyezésedért. Ők lemondanak az esetleges profitjuk egy jelentős részéről. Persze nyilván kapnak fix összeget a reklámért is, de a nagyobb pénz az új ügyfelekért jár, AKIK INNEN regisztrálnak.

Az, hogy befizetéshez és fogadáshoz van kötve, a legtöbb sportfogadónak egyáltalán nem jelent gondot. Aki képtelen arra, hogy közel nullára hozza ki a befizetett összeg egyszeri megforgatását, az nem is értem, hogy miért akar sportfogadni. Tehát igen, INGYENESEK a ligák. A baj az Magyarországon és Kelet-Európában, hogy a hozzád hasonlók azért játszanak ezeken a ligákon, hogy a kapott pénzt (ha megforgatás kötelezett) a lehető legrövidebb idő alatt kivegyék. Aztán csodálkozik mindenki, hogy miért maradnak ki rendre a "keletiek" a bónuszokból, egyéb promókból....
    Szerinted miért csökken a játszható ligák száma? Azért, mert rájön a fogadóportál is, hogy a magyarok gyorsan megforgatják a pénzt (ami a követelményben benne van), aztán kiveszik. Nekik ez nem poén. Nem csak téged akarlak így most bántani, hanem a legtöbb embert... És csak, hogy tisztában legyél vele: a Betfair kivételével sehol sem nyithatsz több számlát, de náluk is csak a különböző pénznemek miatt engedik.

Kevesen vannak úgy, mint én, akik a kapott pénzt "bónusznak" fogják el. Megjátsszák, kockáztatják (SPORTFOGADNAK!!!). Ha nyerünk, összejöhet 3-4x pénz, míg ha vesztünk, akkor úgy fogjuk fel, mintha kiengedtünk volna a kezünkből egy ajándékot. Egy olyat, amit ténylegesen csak ajándékba (nem került egy fillérünkbe sem) kaptunk.
    Remélem, hogy ebből végre megértetted, hogyan működik a rendszer.

Üdv: N

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Az ingyenes játékról annyit, hogy a nyeremények minden esetben befizetéshez és fogadástételhez vannak kötve! Így pedig már nem is ingyenes!
    A játék részvételi feltételeit pedig elég könnyen lehet(ne) módosítani, elég lenne csak a regisztrációs dátumokat összevetni és lehetne engedélyezni a korábban regisztrált fogadók részvételét a tippligában! Ugyanis a kettős regisztrációt nem engedélyezi a bet-at-home és szerintem másik fogadóirodák sem!

Üdv: Zozinho19

Junior Member
    Megérkezett minden nyeremény, köszönöm!

Senior Member Zozinho19 avatara
    T(?) Noemail!
    Ha szeretsz tanítani, akkor inkább a sulinet.hu-n kommentelj! Nem a veled vagy bárki mással kialakuló vita miatt írtam a fórumba ezzel a témával kapcsolatban, hanem azt szeretném elérni, hogy a fogadóirodára történő korábbi regisztrációm ellenére részt vehessek az iroda ezen az oldalán zajló promóciós játékában, még akkor is, ha ez a kiírt feltételeknek nem teljes mértékben felel meg.Tisztában vagyok a kapitalista világ működésével, éppen ezért tartom logikátlannak ezt a feltételrendszert ebben a formában. Ugyanis ha nem vehetek részt ebben a játékban, de mindenképp játszani szeretnék, akkor egy másik tippligát fogok választani, ami azt vonja maga után, hogy annak az irodának fogok befizetni. Ez önmagában nem nagy veszteség az irodának, viszont ha kitágítom a kört akkor már lehet, hogy máshogy fest a kép!
    Ingyenes az a játék, ahol 0 befektetéssel lehet hasznot realizálni!!!Üdv: Zozinho19
    Ui: Nem várom a válaszod!
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Zozinho19,

szeretem tanítani az embereket, ha szívesen meghallgatják az információt. A te esetedben inkább a szájkaratéra való hajlam dominál, így a továbbiakban nem kívánok ezen témával foglalkozni. Csak hogy lásd a fától az erdőt:
    egy kapitalista világban élünk, ahol minden a pénzről szól. A fogadóirodák új ügyfeleket TV-s reklámokból jóval nehezebben tudnak szerezni, mint az interneten (elsősorban sportfogadással, vagy legalábbis sporttal foglalkozó oldalakon). Az iroda affiliate szerződést köt egy adott portállal. Az oldal az általa "küldött" (tehát rajta keresztül regisztrált) emberek után kap pénzt. Máshol ez annyiban is maradna. A 63.com viszont ingyenes (és tényleg az, hisz nem kell a részvételért fix összeget fizetned) ligákat hirdet, ahol készpénzt kapsz a legtöbb ligában való jó helyezésedért. Ők lemondanak az esetleges profitjuk egy jelentős részéről. Persze nyilván kapnak fix összeget a reklámért is, de a nagyobb pénz az új ügyfelekért jár, AKIK INNEN regisztrálnak.

Az, hogy befizetéshez és fogadáshoz van kötve, a legtöbb sportfogadónak egyáltalán nem jelent gondot. Aki képtelen arra, hogy közel nullára hozza ki a befizetett összeg egyszeri megforgatását, az nem is értem, hogy miért akar sportfogadni. Tehát igen, INGYENESEK a ligák. A baj az Magyarországon és Kelet-Európában, hogy a hozzád hasonlók azért játszanak ezeken a ligákon, hogy a kapott pénzt (ha megforgatás kötelezett) a lehető legrövidebb idő alatt kivegyék. Aztán csodálkozik mindenki, hogy miért maradnak ki rendre a "keletiek" a bónuszokból, egyéb promókból....
    Szerinted miért csökken a játszható ligák száma? Azért, mert rájön a fogadóportál is, hogy a magyarok gyorsan megforgatják a pénzt (ami a követelményben benne van), aztán kiveszik. Nekik ez nem poén. Nem csak téged akarlak így most bántani, hanem a legtöbb embert... És csak, hogy tisztában legyél vele: a Betfair kivételével sehol sem nyithatsz több számlát, de náluk is csak a különböző pénznemek miatt engedik.

Kevesen vannak úgy, mint én, akik a kapott pénzt "bónusznak" fogják el. Megjátsszák, kockáztatják (SPORTFOGADNAK!!!). Ha nyerünk, összejöhet 3-4x pénz, míg ha vesztünk, akkor úgy fogjuk fel, mintha kiengedtünk volna a kezünkből egy ajándékot. Egy olyat, amit ténylegesen csak ajándékba (nem került egy fillérünkbe sem) kaptunk.
    Remélem, hogy ebből végre megértetted, hogyan működik a rendszer.

Üdv: N

Senior Member Noemail avatara
    Nem látod a fától az erdőt, nekem csak ennyi a bajom veled. Peace!

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •