Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (44) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. március

Administrator Admin avatara
    Idézet Giacomo012 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Tippligák lezárása után körülbelül mikor íródnak jóvá a bónuszok az irodáknál? Előre is köszönöm

Ez iroda függő, de általában 10 napon belül ki szokták fizetni a nyereményeket.
    Giacomo012 likes this.

Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    T.Admin!
    Ugyanis korábban regisztráltam a bet-at-home-ra, mint a 63.com-ra!Emiatt külön új regisztrációt csinálnom? Nem lehet ezt valahogy megoldani?
    Üdv: Zozinho19

A tippligákban és minden egyéb Hathármas promócióban csak azok jogosultak a nyereményekre, akik a Hathármon keresztül regisztráltak az adott fogadó irodába.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tippligákban és minden egyéb Hathármas promócióban csak azok jogosultak a nyereményekre, akik a Hathármon keresztül regisztráltak az adott fogadó irodába.
    Ez pedig kőbe van vésve!!!! Ha leadom az azonosítómat, az azt jelenti, hogy a bet-at-home-mal kapcsolatban vagyok, az hogy ezen az oldalon szeretnék résztvenni egy promóciós játékban az arra utal, hogy ennek az oldalnak is napi szinten a látogatója vagyok! Ennél többet nem hiszem, hogy el lehet várni bárkitől is a promóciót illetően!

Junior Member
    Már bocsi, de ez nincs minden tippliga verseny ismertetőjében leírva, igaz a bet-at-home tippligánál le van írva de például a Bet365 ligánál szó sincs ilyesmiről, hogy az oldalról kellett volna regizni a fogadóirodához! Most akkor ,hogy is van?

Junior Member
    ár bocsi de ez nincs minden tippiga versenyinformációjánál közölve, igaz a bet-at-home -nél le van írva ,de például a bet 365 -nél nincs leírva, hogy innen kelett volna regizni a fogadóirodához. Most akkor hogy is van ez?

Idézet Giacomo012 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ár bocsi de ez nincs minden tippiga versenyinformációjánál közölve, igaz a bet-at-home -nél le van írva ,de például a bet 365 -nél nincs leírva, hogy innen kelett volna regizni a fogadóirodához. Most akkor hogy is van ez?

A bet365 tippliga kivétel, ott mindenki, aki beküldött bet365 felhasználónevet (függetlenül attól, hogy Hathármon keresztül regisztrált-e vagy sem) jogosult a tippliga nyereményre.

Junior Member
    A bet365 tippliga kivétel, ott mindenki, aki beküldött bet365 felhasználónevet (függetlenül attól, hogy Hathármon keresztül regisztrált-e vagy sem) jogosult a tippliga nyereményre.
    szupe megnyugodtam, de a Betclic -nél is csak annyi van, hogy számlafeltöltés kell és ha 2013.12.01 utáni a fogadóirodánál a regisztrációjuk akkor kell a hatharmon keresztül regizni! Igaz?

Member
    Igen.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Szóval mégis vannak kivételek!

Senior Member Noemail avatara
    Inkább örülj neki, hogy rengeteg ingyenes játék van. Én is már évek óta rendelkezem reggel a bet-at-hez. Oda nem kaphatok nyereményt, a többi tippligában viszont ott a lehetőség.

Nem akarlak "bántani", de a világ nem úgy működik, ahogy szerinted a legjobb vagy ahogy neked a legkényelmesebb...
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez pedig kőbe van vésve!!!! Ha leadom az azonosítómat, az azt jelenti, hogy a bet-at-home-mal kapcsolatban vagyok, az hogy ezen az oldalon szeretnék résztvenni egy promóciós játékban az arra utal, hogy ennek az oldalnak is napi szinten a látogatója vagyok! Ennél többet nem hiszem, hogy el lehet várni bárkitől is a promóciót illetően!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •