Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (46) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. február

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. február

Tippligák

Februárban a legjobban tippelők összesen hat különböző tippjátékban mérhetik össze tudásukat, amelyen 350 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Januári tippligáink:

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. feb. 1. - 2014. feb. 28. - Díjazás: 400$ - Megnövelt díjalap!

Winner tippliga - Időtartam: 2014. feb. 1. - 2014. feb. 28. - Díjazás: 300$

188bet tippliga - Időtartam: 2014. feb. 1. - 2014. feb. 28. - Díjazás: 300$

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. feb. 1. - 2014. feb. 28. - Díjazás: 15 000 Ft

BetVictor - indoklásos tippliga - Időtartam: 2014. feb. 1. - 2014. feb. 28. - Díjazás: 300$

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

Bundesliga-totó

Az Eurosport és a hatharom.com nagysikerű totójátékában összemérheted tudásodat a szakértőkkel, azaz szerkesztőinkkel és a sportcsatorna kommentátoraival. Ehhez mindössze egy hatharmas regisztráció szükésges, a játékban való részvétel ingyenes. Hétről hétre nagyszerű nyeremények várnak gazdára, a fődíj pedig egy Bundesliga-csapat komplett felszerelése. A részletekért kattints ide!

A hónap folyamán további nyereményjátékok indulása várható, a részletekről tájákozódhattok a főoldal jobboldali hasábjában, a TIPPJÁTÉKOK aloldalon, illetve ebben a fórumtopikban is.

Ebben a hónapban is megrendezezésre kerül a 300 USD összdíjazású Betclic-tippliga, melynek részvételi feltételeit itt találjátok!

Member
    Giacomo012
    A vendégbeli botlás és a hétvégi bajnoki csúfos hazai vereségük után ideje bizonyítaniuk, hogy otthon egy másodosztályú csapatot a legnemesebb kupasorozatból, azért még ki tudnak ütni Geráék!

Ezen felhasználónak ez az indoklásos tippje,ami kicsit viccesre sikeredett,ha rá hallgattok akkor vigyázzatok vele,pöppet le van maradva időben,ő még Gera Zoliban bízik,hogy nyer a Fulham,köztudott,hogy nem kis ideje már a WBA-ban van...azért hajrá Fulham,de ez egy nagy baki és nem beszélve,hogy 3 éves szinten van megindokolva,hogy miért fogadott a Fulhamre.Ilyen alapon minden csapatot aki veszített az előző körben,megrakok olyan indokkal,hogy:kötelező javítani az elmúlt hét vereseége után... kicsit komolytalan tartom,de nem fikázni szeretném,csak egy észrevétel...

Sorry

Junior Member
    Kedves.Olyan Kérdésem lenne hogy a Februári tippligában hiába lesz valaki kvalifikált ha januárba nyert akkor most nem?

Idézet kicsim18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves.Olyan Kérdésem lenne hogy a Februári tippligában hiába lesz valaki kvalifikált ha januárba nyert akkor most nem?
    A Betclic tippliga kiírásában szerepel a következő feltétel: Két egymást követő hónapban nem írható jóvá nyeremény ugyanannak a játékosnak a tippligában! A többi tippligára ez a kitétel nem vonatkozik.

Member
    Ugy latszik, hogy a winner tipligaban mar kvalifikalt vagyok, pedig nem fizettem be februarban, nem is kell?

Idézet csaby18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugy latszik, hogy a winner tipligaban mar kvalifikalt vagyok, pedig nem fizettem be februarban, nem is kell?
    A befizetés továbbra is feltétel az adott hónapban, viszont a kvalifikációs feltételekben sajnos nem áll módunkban megjeleníteni.

A nyereményekre csak azok lesznek jogosultak, akik a tippliga időszaka alatt befizetnek.

Member jeba24 avatara
    Kedves Admin.Raktam egy indonéz bajnoki meccsre végeredményt 3-0 9:30 kezdéssel de az eredmenyek.com -on már vége van a mecs.Ott 7:30 kezdte.Ilyenkor a tippet is visszaadjátok vagy csak a semlegesnek veszitek?

Junior Member
    Üdv!
    Ma éjjel fogadtam egy brazil mérkőzésre a Crato-Horizonte-re.Tippem félidő döntetlen vége vendég.
    A mérkőzés szerencsésen alakult de a tippem mégse lett nyerő,hanem csak a tétet írta vissza.
    Lehetne ezt korrigálni?
    Előre is köszi

Idézet Tündike26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Ma éjjel fogadtam egy brazil mérkőzésre a Crato-Horizonte-re.Tippem félidő döntetlen vége vendég.
    A mérkőzés szerencsésen alakult de a tippem mégse lett nyerő,hanem csak a tétet írta vissza.
    Lehetne ezt korrigálni?
    Előre is köszi
    Kedves Tündike26!

A félidőt is érintő fogadásokat nem minden esetben tudja kiértékelni a rendszer, ezekben az esetekben a tét visszaírásra kerül. Erre a mérkőzésre igaz ez a tétel. A tipp leadásánál minden esetben felhívjuk a figyelmedet erre, tehát a félidőt is érintő fogadásoknál számolni kell ezzel a lehetőséggel. Ha vesztes lett volna a tipp, szintén visszaadjuk a tétet.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •