Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (46) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. február

Administrator Admin avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin!

Köszönöm, bár én már beszéltem velük. A legnagyobb bajom nem is az, hogy a promo casht így "buktam", hanem a mostani tippligában (és az esetleges későbbi Betvictor tippligákból) való kimaradás bosszant.

A BetVictornál sikerült elérnünk, hogy utólag áttegyék a regisztrációdat a Hatháromhoz. A februári tippligára is kvalifikáltad így magad. Az okozott kellemetlenségért a BetVictor nevében is elnézést kérünk!
    Noemail likes this.

Idézet dorisom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ugyanígy jártam én is, és most meglepődve nézem, hogy már 63.hu-s a regisztrációm a betvictornál. Amikor írtam nekik azt mondták, hogy nem innen regisztráltam, most meg rájöttek, hogy mégis? Valami nagyon rosszul működik a betvictornál, (vagy bár remélem nem így van: nem szeretnek fizetni) Én is lecsúsztam emiatt a januári díjazásról.
    Noemail: fel a fejjel, áprilisra már a te regisztrációd is jó lesz valószínűleg.

Sajnos korábban a BetVictornál többeknek is nem Hathármas lett a regisztrációjuk annak ellenére, hogy a Hathárom linkjét használták. Ugyan hosszabb idő alatt, de végül sikerült megoldanunk, hogy ezeket a regisztrációkat a BetVictor áttegye a Hatháromhoz, és így jogosultak legyenek a tippliga nyereményekre. A te eseteben is ez történt. A kellemetlenségért utólag is elnézést kérünk!
    Noemail likes this.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A BetVictornál sikerült elérnünk, hogy utólag áttegyék a regisztrációdat a Hatháromhoz. A februári tippligára is kvalifikáltad így magad. Az okozott kellemetlenségért a BetVictor nevében is elnézést kérünk!
    Köszönöm szépen!

Member
    Tisztelt hatharom.hu,

A februari 188bet tippligaban mindent teljesitettem. A honap folyaman a kvalifikaltak kozott voltam, viszont most mar latom, hogy nem szerepelek a nyertesek kozott, miert?

Idézet csaby18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt hatharom.hu,

A februari 188bet tippligaban mindent teljesitettem. A honap folyaman a kvalifikaltak kozott voltam, viszont most mar latom, hogy nem szerepelek a nyertesek kozott, miert?
    Kedves csaby18!

A 188bet tájékoztatása szerint nem fizettél be a 188bet-számládra, nem teljesítetted a kvalifikációs feltételt, ezért nem vagy jogosult a nyereményre.

Member
    Tisztelt hatharom,

Megkerem, hogy nezzenek utanna. Ezt nem neztem volna ki a 188bet-tol, ezert kepek is kuldok. Ha kell akkor a skrillrol is kuldok, nem gond.
    Csatolt képek Csatolt képek

Tisztelt hatharom,

Megkerem, hogy nezzenek utanna. Ezt nem neztem volna ki a 188bet-tol, ezert kepek is kuldok. Ha kell akkor a skrillrol is kuldok, nem gond.
    Szia csaby18!

Továbbítjuk a 188betnek, és elnézést kérünk a kellemetlenségért!

Hamarosan jelentkezünk a fejleményekkel.

Tisztelt hatharom,

Kedves csaby18!

A 188bettől azt a választ kaptuk, hogy ők hibáztak, valóban befizettél, és elnézést kérnek a kellemetlenségért. Nyereményed ($10) hamarosan utalni fogjuk a megadott Skrill számládra.
    csaby18 likes this.

Senior Member Noemail avatara
    Már meg is érkeztek a nyeremények. Köszönöm szépen!

Member
    HI

A bet365 tippliga nyereményeket miért nem írták még jóvá?!
    Szabadim91 likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •