Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (46) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. február

Member
    Igen.

Junior Member
    koszonom.
    csaby18 likes this.

Member
    A 188bet tippligaban nem szerepelek a kvalifikaltak kozott, pedig teljesitettem minden feltetelt.

Junior Member
    Idézet csaby18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 188bet tippligaban nem szerepelek a kvalifikaltak kozott, pedig teljesitettem minden feltetelt.
    Én is így vagyok, de még nem zárták le, ha ellenőrzik az adatainkat bekerülünk mi is.

Senior Member Noemail avatara
    Megmondom őszintén, hogy eddig minden amiatt reklamálót hülyének néztem, aki váltig állította, hogy 63-as linkről regelt, de mégsem fogadták el. A Unibettől a winner.com-ig az összes eddigi általatok kínált irodához regeltem, ahol előtte még nem volt regisztrációm. február közepén pedig innen regeltem a betvictorhoz, de a betvictor ügyfélszolgálata sem tudta ezt megerősíteni. Sőt! Azt mondta az ügyintéző, hogy nem is linkről (tehát máshonnan sem) regeltem, hanem az oldalra lépve regisztráltam magam. Ez már csak azért is érdekes, mert a 63-on ismertem meg legelőször ezt az irodát, előtte sehol nem hallottam róla.
    Biztos, hogy jók a linkjeitek az irodához (mmint hogy az iroda érzékeli, hogy innen kerültünk) oda? Unibet, Winner, PinnacleSports, 188bet, betfair, betredkings, lsbet... ezeknél még tudtam, "hogyan" kell regelni innen, de a betvictornál már elfelejtettem?!

Érdekes...

Senior Member
    Regisztráció után nekem se igazolták vissza a 63.hu-s regisztrációt, hiába állítottam, hogy innen regisztráltam, most azonban már azt látom a profilomnál, hogy mégis 63-as. Kár, hogy akkor emiatt lecsúsztam a díjazásról.

Administrator Admin avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megmondom őszintén, hogy eddig minden amiatt reklamálót hülyének néztem, aki váltig állította, hogy 63-as linkről regelt, de mégsem fogadták el. A Unibettől a winner.com-ig az összes eddigi általatok kínált irodához regeltem, ahol előtte még nem volt regisztrációm. február közepén pedig innen regeltem a betvictorhoz, de a betvictor ügyfélszolgálata sem tudta ezt megerősíteni. Sőt! Azt mondta az ügyintéző, hogy nem is linkről (tehát máshonnan sem) regeltem, hanem az oldalra lépve regisztráltam magam. Ez már csak azért is érdekes, mert a 63-on ismertem meg legelőször ezt az irodát, előtte sehol nem hallottam róla.
    Biztos, hogy jók a linkjeitek az irodához (mmint hogy az iroda érzékeli, hogy innen kerültünk) oda? Unibet, Winner, PinnacleSports, 188bet, betfair, betredkings, lsbet... ezeknél még tudtam, "hogyan" kell regelni innen, de a betvictornál már elfelejtettem?!

Érdekes...
    Kedves Noemail!

Megvizsgáljuk a problémát, jelezzük a Betvictor felé, és tájékoztatunk a fejleményekről. Köszönjük a türelmedet!

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Noemail!

Megvizsgáljuk a problémát, jelezzük a Betvictor felé, és tájékoztatunk a fejleményekről. Köszönjük a türelmedet!
    Kedves Admin!

Köszönöm, bár én már beszéltem velük. A legnagyobb bajom nem is az, hogy a promo casht így "buktam", hanem a mostani tippligában (és az esetleges későbbi Betvictor tippligákból) való kimaradás bosszant.

Junior Member
    Idézet borisz18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztráció után nekem se igazolták vissza a 63.hu-s regisztrációt, hiába állítottam, hogy innen regisztráltam, most azonban már azt látom a profilomnál, hogy mégis 63-as. Kár, hogy akkor emiatt lecsúsztam a díjazásról.
    Szia!
    Ugyanígy jártam én is, és most meglepődve nézem, hogy már 63.hu-s a regisztrációm a betvictornál. Amikor írtam nekik azt mondták, hogy nem innen regisztráltam, most meg rájöttek, hogy mégis? Valami nagyon rosszul működik a betvictornál, (vagy bár remélem nem így van: nem szeretnek fizetni) Én is lecsúsztam emiatt a januári díjazásról.
    Noemail: fel a fejjel, áprilisra már a te regisztrációd is jó lesz valószínűleg.

Member
    Egyetértek,van 2 fogadóirdoa is akikkel így jártam,sőt buktam a befizetési bónuszomat náluk,sőt amit említettetek korábban,minden hónapban kiesünk a játékból,ismételni tudom,csak,hogy úgy regeltem hozzájuk,h életemben nem nyitottam meg az oldalukat sőt,minden előzményt,cooket töröltem,ez így nem fair,de nem tudunk semmit sem tenni,nyelni egyet és továbblépni,mai világban ezt nem tartom esélyesnek,hogy előfordulhatna,hogy ilyen hibák keletkezzenek,de remek példa,mégis akad...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •