Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (46) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. február

Administrator Admin avatara
    Idézet jeba24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin.Raktam egy indonéz bajnoki meccsre végeredményt 3-0 9:30 kezdéssel de az eredmenyek.com -on már vége van a mecs.Ott 7:30 kezdte.Ilyenkor a tippet is visszaadjátok vagy csak a semlegesnek veszitek?
    Kedves jeba24!

A mérkőzésre leadott tipped érvényes, a tét nem jár vissza. Megértésedet köszönjük.

Junior Member
    Jó estét! Ma megjátszottam a Napoli-Róma mérkőzést 2,75 fölé. A Mérkőzés 3-0 lett, még is csak félnyertesnek lett elszámolva. 3 több mint 2,75. Vagy rosszul értelmeztem vmit?

Member
    Jo reggelt. A tegnap reggel a 188bet tippligaban -13 egysegem volt. A tegnap tettem 6 tippet es meg mindig annyi egysegem van, pedig azsiai hendikepet es golok szamat tettem. Mi lehet a baj?

Senior Member Noemail avatara
    Idézet balazsb1987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó estét! Ma megjátszottam a Napoli-Róma mérkőzést 2,75 fölé. A Mérkőzés 3-0 lett, még is csak félnyertesnek lett elszámolva. 3 több mint 2,75. Vagy rosszul értelmeztem vmit?
    Rosszul értelmezted. Over 2,5 (vagy ez alatti esetén, pl over 2, over 1,5 stb..) esetén járt volna a teljes nyeremény. Az over 2,75-nél arra fogadtál, hogy a féltét over 2,5-re, féltét over 3-ra megy. Az over 3 (mivel pont három lett gól lett) esetén a fogadás push, az over 2,5 nyert.

Idézet csaby18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jo reggelt. A tegnap reggel a 188bet tippligaban -13 egysegem volt. A tegnap tettem 6 tippet es meg mindig annyi egysegem van, pedig azsiai hendikepet es golok szamat tettem. Mi lehet a baj?
    Kedves csaby18!

A számítás rendben van, az aktuális egyenlegedet látod a tippligában, korábban -33 egységgel álltál, a tegnap esti mérkőzések eredményeivel lett -13 az egyenleged. További jó játékot!

Member jeba24 avatara
    Kedves Admin.Raktam egy indonéz bajnoki meccsre végeredményt 3-0 9:30 kezdéssel de az eredmenyek.com -on már vége van a mecs.Ott 7:30 kezdte.Ilyenkor a tippet is visszaadjátok vagy csak a semlegesnek veszitek?Még nem lett most sem kijavítva a -10 pont.Miért?

Idézet jeba24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin.Raktam egy indonéz bajnoki meccsre végeredményt 3-0 9:30 kezdéssel de az eredmenyek.com -on már vége van a mecs.Ott 7:30 kezdte.Ilyenkor a tippet is visszaadjátok vagy csak a semlegesnek veszitek?Még nem lett most sem kijavítva a -10 pont.Miért?
    Kedves jeba24!

A mérkőzésre leadott tipped érvényes, a tét nem jár vissza. Megértésedet köszönjük.
    Noemail likes this.

Junior Member
    üdv.
    pár napja regiztem az oldalon,és azóta is tippelgetek.
    ez a pár nap elég borzalmasra sikeredett és szürt a profitom katasztófális.
    kérdésem az lenne,hogy a következő havi tippliga játékba lesz esélyem részt venni?
    vagy ez a mutató akkor is érvénybe lesz vagy mindig az adott időszakra vonatkozik,amelyik hónapban vagyunk és a következőben újra nullára indulok.
    választ előre is köszönöm.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet awaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdv.
    pár napja regiztem az oldalon,és azóta is tippelgetek.
    ez a pár nap elég borzalmasra sikeredett és szürt a profitom katasztófális.
    kérdésem az lenne,hogy a következő havi tippliga játékba lesz esélyem részt venni?
    vagy ez a mutató akkor is érvénybe lesz vagy mindig az adott időszakra vonatkozik,amelyik hónapban vagyunk és a következőben újra nullára indulok.
    választ előre is köszönöm.
    Minden hónapban nulláról indul a rendszer, KIVÉVE ha másképpen nem szerepel az ADOTT tippliga kiírásában.
    Tehát alapvetően minden hónap 1-én nulláról indulsz.

Junior Member
    188bethez minden hónapban feltöltés kell hogy megkapjuk a nyereményt?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •