Az új évben is különösen érdemes tippelni a hatharom.com oldalán, ugyanis a legjobban tippelők összesen kilenc különböző tippjátékban 550 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Betclic tippliga - Időtartam: 2014. jan. 7. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$

Betfair tippliga - Időtartam: 2014. január 1. - 2014. január 31. - Díjazás: 300$

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 400$ - Megnövelt díjalap!

Winner tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

188bet - indoklásos tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 15 000 Ft

BetVictor tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$ Új terem a kínálatunkban!

redbet tippliga - Időtartam: 2013. dec. 7. - 2014. jan. 12. - Díjazás: 300$ Új terem a kínálatunkban!

Tippelési verseny:

A Bet-at-home januárban egy iPad Minit kínál fel a legmagasabb nyertes szorzót elérő fogadónak! A részletekért kattints ide!

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.