Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (54) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Tippjátékok - 2014. január

Administrator Admin avatara

Tippjátékok - 2014. január

Tippligák

Az új évben is különösen érdemes tippelni a hatharom.com oldalán, ugyanis a legjobban tippelők összesen kilenc különböző tippjátékban 550 ezer forint értékű nyereménnyel gazdagodhatnak.

Januári tippligáink:

Betclic tippliga - Időtartam: 2014. jan. 7. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$

Betfair tippliga - Időtartam: 2014. január 1. - 2014. január 31. - Díjazás: 300$

Bet365 tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 400$ - Megnövelt díjalap!

Winner tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

188bet - indoklásos tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$

Unibet tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 15 000 Ft

BetVictor tippliga - Időtartam: 2014. jan. 1. - 2014. jan. 31. - Díjazás: 300$ Új terem a kínálatunkban!

redbet tippliga - Időtartam: 2013. dec. 7. - 2014. jan. 12. - Díjazás: 300$ Új terem a kínálatunkban!

Tippelési verseny:

A Bet-at-home januárban egy iPad Minit kínál fel a legmagasabb nyertes szorzót elérő fogadónak! A részletekért kattints ide!

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Szűrt profit számítási mód

A játékosokat a szűrt profitjuk alapján rangsoroljuk a tippligákban. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Junior Member
    Tisztelt admin!

A jan. 5.ei aprilia-foggia 1-1 (1-1) félidő/vége döntetlen/döntetlen tippem nem lett győztesnek nyilvánítva, a tétet visszakaptam.
    Ennek mi az oka?
    Illetve
    a jan.7.ei kuvait- bahrein 0-0 döntetlen tippem vesztesnek lett nyílvánítva.
    Ennek is mi az oka?
    Köszönöm!

üdv
    reja79

Senior Member
    Kedves Admin!

Néhány napja küldtem neked egy privát üzenetet betvictor regisztrációval kapcsolatban! Ránéznél?
    Köszi előre is a választ!

Üdv, borisz18

Idézet reja79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt admin!

A jan. 5.ei aprilia-foggia 1-1 (1-1) félidő/vége döntetlen/döntetlen tippem nem lett győztesnek nyilvánítva, a tétet visszakaptam.
    Ennek mi az oka?
    Illetve
    a jan.7.ei kuvait- bahrein 0-0 döntetlen tippem vesztesnek lett nyílvánítva.
    Ennek is mi az oka?
    Köszönöm!

üdv
    reja79
    Kedves reja79!

Aprilia-Foggia

A félidőt is érintő fogadásokat nem minden esetben tudja kiértékelni a rendszer, ezekben az esetekben a tét visszaírásra kerül. Erre a mérkőzésre igaz ez a tétel. A tipp leadásánál minden esetben felhívjuk a figyelmedet erre, tehát a félidőt is érintő fogadásoknál számolni kell ezzel a lehetőséggel. Ha vesztes lett volna a tipp, szintén visszaadjuk a tétet.

Kuvait- Bahrein

Rosszul lett kiértékelve a tipp, ezt igyekszünk mielőbb javítani.

További jó játékot kívánunk!

Idézet borisz18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin!

Néhány napja küldtem neked egy privát üzenetet betvictor regisztrációval kapcsolatban! Ránéznél?
    Köszi előre is a választ!

Üdv, borisz18
    Kedves borisz18!

Privát üzenetet küldtünk.

Junior Member
    A Brest-PSG meccsre tett tippjeimet miért tekinti lezártnak a rendszer? Pedig még el sem kezdődött a meccs

Idézet besteve7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Brest-PSG meccsre tett tippjeimet miért tekinti lezártnak a rendszer? Pedig még el sem kezdődött a meccs
    A mérkőzésre leadott tippjeid kiértékelődtek az eredménynek megfelelően.

Üdv.

Admin

Junior Member
    Szia Admin!

A listán szereplő első tipp nyerő volt, később vesztesnek lett elkönyvelve. 2,75 fölé tettem, 4-0 lett, miiért vesztes ez?

tippek.JPG

Köszi

Member
    Tisztelt admin. Redbet tippligán nem vagyok kfalifikálva (tegnap töltöttemfel).

Junior Member
    Hely
    Heves
    Sziasztok !
    Én a Winner-re fizettem be már majd egy hete és még most sem vagyok kvalifikálva .
    Valamit kell még tenni esetleg amit elfelejtettem ?

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •