Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (64) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Tippligákkal kapcsolatban...

Member
    Bassza meg, most nézem, hogy a pontos végeredmény tipp nem számít bele a versenybe... Ez amúgy miért van? Most top 5-ben lennék ha a tegnap esti számítana...

Member
    Ha jól látom ezt a VB tippjátékot 6 tippel röhögve meg lehet nyerni. Tippelgessen a sok gyökér amennyit csak akar.
    Ma mindhárom tippem be is jött és még kevesebb pontom is van. LoL.
    Ja és abból a 6 tippjéből is 2 bukó volt.
    Utoljára módosítva: Negan által: 2018.06.21 00:38

Senior Member varin avatara
    Idézet Negan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól látom ezt a VB tippjátékot 6 tippel röhögve meg lehet nyerni. Tippelgessen a sok gyökér amennyit csak akar.
    Ma mindhárom tippem be is jött és még kevesebb pontom is van. LoL.
    Ja és abból a 6 tippjéből is 2 bukó volt.
    Ehhez képest ti szoktátok mindig írni, hogy miért nem játszanak 10 feletti oddsok Ha én írnám a szabályokat, még 5 felettiek sem játszanának, pont az ilyen szerencsevadász tippek miatt. Kevesebb pontod pedig egészen biztosan nincs a három nyertes tipp után

Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ehhez képest ti szoktátok mindig írni, hogy miért nem játszanak 10 feletti oddsok Ha én írnám a szabályokat, még 5 felettiek sem játszanának, pont az ilyen szerencsevadász tippek miatt. Kevesebb pontod pedig egészen biztosan nincs a három nyertes tipp után
    Akkor lehet, hogy még az orosz meccs nem lett jóváírva amikor az akkori napot utoljára néztem. És igen, valóban jogos lenne, ha az 5 feletti oddsok nem játszanának. Még egy döntetlenre sincs 5-ös odds, tehát az elsőhöz viszonyítva - akinek bejött egy 9.5-es odds - még azzal se érek sokat, ha bejönnek a döntetlenek.
    Csalóka lehet, hogy így panaszkodok, pedig már a játék kezdetén eldöntöttem, hogy csak a végeredményekre fogok játszani, de minden meccsre, függetlenül attól, nyerek-e vagy sem.

Edit: A profit helyett a találati százalék kellett volna legyen az, ami alapján a sorrendet felállítjátok. Sokkal reálisabb. A listavezető ma is csak bukott, de megközelíteni sem lehet.
    Utoljára módosítva: Negan által: 2018.06.21 23:23

Senior Member
    Idézet Negan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehet, hogy még az orosz meccs nem lett jóváírva amikor az akkori napot utoljára néztem. És igen, valóban jogos lenne, ha az 5 feletti oddsok nem játszanának. Még egy döntetlenre sincs 5-ös odds, tehát az elsőhöz viszonyítva - akinek bejött egy 9.5-es odds - még azzal se érek sokat, ha bejönnek a döntetlenek.
    Csalóka lehet, hogy így panaszkodok, pedig már a játék kezdetén eldöntöttem, hogy csak a végeredményekre fogok játszani, de minden meccsre, függetlenül attól, nyerek-e vagy sem.

Edit: A profit helyett a találati százalék kellett volna legyen az, ami alapján a sorrendet felállítjátok. Sokkal reálisabb. A listavezető ma is csak bukott, de megközelíteni sem lehet.
    Baromság! Akkor mindenki az 1.05-ös oddsot játszaná, azt lenne 95 %-os találati aránya.

Még annak is több értelme lenne, mint 10-szeres oddsokkal nyerni.

Junior Member olics avatara
    Olyan kérdésem lenne , hogy nem terveztek-e pénznyereményes tippjátékot? pl Skrillt vagy Netellert használva?
    prigioni and Luter Márk like this.

Junior Member
    Tisztelt Ügyfélszolgálat! Nem tudok tippelni a VB-re a versenyre mert nem ad a rendszer tippelendő meccseket. Eddig a csoport körökre tudtam tippelni.
    Köszönöm a válaszukat. 2hfsg3

Sajnos van egy kis hibánk, amely várhatóan még 1-2 óra, mire elhárul. A programozóink szerint 2 körültől már jó kell legyen a rendszerünk, így még az első nyolcaddöntő előtt biztosan lehet majd tippelni!

Figyelem, lehet tippelni a meccsekre

Van még bőven időtök, szóval hajrá!
    boby10 likes this.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •