Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (64) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Tippligákkal kapcsolatban...

Administrator Admin avatara
    Idézet Lampard1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó napot kívánok! Nálam a betway fogadóirodánál az van megadva, hogy nem 63as regisztráció, legyenek szívesek utánanézni,mert szerintem 63on keresztül regisztráltam betwayre.

Köszöntettel:
    Lampard1977
    Kedves Lampard1977!

Utánanézünk a problémának, és hamarosan visszajelzünk! Köszönjük a türelmedet!

Idézet Szini eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Adminok!
    A KTE-ETO felbeszaladt, azonban vegeredmenykent konyveltetek el igy vesztes tippkent szerepel nalam. Ilyenkor az a szabaly,hogy az aktualis allas lesz a vegeredmeny? Valaszt elore is koszonom!
    Kedves Szini!

A mérkőzés félbeszakadt, így a tét visszajár, hamarosan javítjuk a kiértékelést! Köszönjük a türelmedet!

Junior Member
    Hello!
    Azt szeretném kérdezni,hogy mennyi időt vesz igénybe,míg leellenőrizitek a számla-bekötést?
    Még a hónap elején regeltem az LSBET-hez,be is fizettem,megadtam az azonosítót a megfelelő helyre,de a játéknál még mindig 'Nem kvalifikált' vagyok.
    Előre is köszi a választ!
    Üdv, JackBauer75

Idézet JackBauer75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Azt szeretném kérdezni,hogy mennyi időt vesz igénybe,míg leellenőrizitek a számla-bekötést?
    Még a hónap elején regeltem az LSBET-hez,be is fizettem,megadtam az azonosítót a megfelelő helyre,de a játéknál még mindig 'Nem kvalifikált' vagyok.
    Előre is köszi a választ!
    Üdv, JackBauer75

A tippliga lezárása előtt mindenképp leellenőrzünk minden a tippliga ideje alatt beküldött azonosítót. Próbáljuk ezeket minél hamarabb véghezvinni, és a bizonyos esetekben hosszadalmas ügyintézés miatt elnézést kérünk!
    JackBauer75 likes this.

Junior Member
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Giacomo012!

Szeptemberben nem indul bet365 és bet-at-home tippliga, azonban hat tippligában is részt vehetsz ebben a hónapban, illetve további játékok indulása várható hamarosan.
    Sziasztok!
    Ez most végleges, hogy nem lesz bet365 tippliga, vagy csak a részleges bezáratás miatt nem volt ebben a hónapban versenyük? Remélem októbertől újra lehet tippelni a náluk levő nyereményekért!

Idézet Tommaso1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ez most végleges, hogy nem lesz bet365 tippliga, vagy csak a részleges bezáratás miatt nem volt ebben a hónapban versenyük? Remélem októbertől újra lehet tippelni a náluk levő nyereményekért!
    Kedves Tommaso1981!

A bet365 tippliga októberben nem kerül megrendezésre, de a közeljövőben van rá esély, hogy újra elindul. Köszönjük a türelmedet!

Junior Member Man1878utd avatara
    Szép napot!

Pár éve regisztráltam a tippmixpro.hu oldalon. Itt amikor próbáltam magam kvalifikálni és elküldeni az accountomat ezt az üzenetet írja ki: "Az azonosítódat elmentettük, de a TippmixPro jelenleg nem járul hozzá ennek publikus visszaigazolásához." Ez pontosan mit jelent? Hetek óta nem változik!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Fizettél be a számládra? Vagy esetleg az lehet a probléma, hogy nem a 63-as linken keresztül történt a regisztráció.
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2016.03.07 18:26

Kedves Man1878utd!

Utánanézünk, mi lehet a probléma, és visszajelzünk. Köszönjük a türelmedet!

Idézet Man1878utd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép napot!

Pár éve regisztráltam a tippmixpro.hu oldalon. Itt amikor próbáltam magam kvalifikálni és elküldeni az accountomat ezt az üzenetet írja ki: "Az azonosítódat elmentettük, de a TippmixPro jelenleg nem járul hozzá ennek publikus visszaigazolásához." Ez pontosan mit jelent? Hetek óta nem változik!

Junior Member Man1878utd avatara
    Rendben ,köszönöm!

Anno fizettem be de nem innen regisztráltam! De miért kellett volna innen?! Nem gondolom hogy olyan sok ember lenne aki innen regisztrált volna oda!

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •