Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (71) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippligák - 2013. november

Administrator Admin avatara
    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A winner tippliga befizetésnél elég ha winner pokerre fizettem be?
    A tippliga nyereményre csak akkor leszel jogosult, ha a Winner sportfogadás részére is befizetsz.

Junior Member
    Üdv!

A BetRedKings tippligához lenne egy kérdésem. A feltételek között ott van, hogy kell egy €15 értékű fogadás, és ha nyertes akkor még egy. Az lenne a kérdés, hogy ez USD-ban is 15, vagy akkor több kell?

Előre köszi a választ!

Senior Member Noemail avatara
    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

A BetRedKings tippligához lenne egy kérdésem. A feltételek között ott van, hogy kell egy €15 értékű fogadás, és ha nyertes akkor még egy. Az lenne a kérdés, hogy ez USD-ban is 15, vagy akkor több kell?

Előre köszi a választ!
    Ha nálad a 15 €-nak és a 15 $-nak az értéke ugyanannyi, akkor légy oly kedves váltsd már be nekem a dollárjaimat euróra

Junior Member
    Helló szeretnék érdeklődni h mikor leszek kvalifikálva mert már elküldtem a bet365-ös azonosítómat is és +40pontom van de még nem vagyok a zöldek közt?Válaszod előre is köszönöm további szép napot Üdv Bandita222

Junior Member
    Noemail:
    Ennél értelmesebb választ szeretnék. Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert a napokban kaptam egy promóciós e-mailt a Betfair-től, miszerint x naptól y napig visszatérítenek egy €25 értékű fogadást, amennyiben az vesztes. Épp ezért chat-eltem a support-tal, hogy akkor hogy is működik ez, mivel egy USD alapú account-ra ajánlották ezt a €25-t. Ott pedig a szimpatikus hölgy azt válaszolta, hogy teljesen mindegy milyen pénznemben van a számla (GBP, EUR, USD, stb.) 25 az érték.
    Mostmár lehet mosolyogni, ha még mindig viccesnek tartod a dolgot.

Junior Member
    Helló szeretnék érdeklődni h mikor leszek kvalifikálva mert már elküldtem a bet365-ös azonosítómat is és +85pontom van de még nem vagyok a zöldek közt?Válaszod előre is köszönöm további szép napot Üdv Bandita222

Noemail:
    Ennél értelmesebb választ szeretnék. Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert a napokban kaptam egy promóciós e-mailt a Betfair-től, miszerint x naptól y napig visszatérítenek egy €25 értékű fogadást, amennyiben az vesztes. Épp ezért chat-eltem a support-tal, hogy akkor hogy is működik ez, mivel egy USD alapú account-ra ajánlották ezt a €25-t. Ott pedig a szimpatikus hölgy azt válaszolta, hogy teljesen mindegy milyen pénznemben van a számla (GBP, EUR, USD, stb.) 25 az érték.
    Mostmár lehet mosolyogni, ha még mindig viccesnek tartod a dolgot.
    Viccesnek tartom a dolgot továbbra is. BetRednél ha hasonló üzenetet kapsz, mint amit a Betfairtől kaptál, ők oda írják, hogy 15 €/$ stb...
    15 € az árfolyamtól függően közel 22 $. Na ennyiért kell fogadnod...

Junior Member
    Akkor nevessél csak, én azért szeretnék egy pontos választ is kapni Tisztelt Hatharom.com!

Akkor nevessél csak, én azért szeretnék egy pontos választ is kapni Tisztelt Hatharom.com!
    Hónapok óta játszom a BetRed-nél (és a BetRed tippligában), és 15 €. Bár felőlem fogadhatsz 15 $-ért is, max nem kapsz nyereményt...
    Easy!

Administrator Admin avatara
    Idézet Bandita222 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló szeretnék érdeklődni h mikor leszek kvalifikálva mert már elküldtem a bet365-ös azonosítómat is és +85pontom van de még nem vagyok a zöldek közt?Válaszod előre is köszönöm további szép napot Üdv Bandita222
    Kedves Bandita22!

Már kvalifikált vagy a bet365 ligában.

További jó játékot kívánunk!

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •