Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen

Téma: Tippligák - 2013. október

Administrator Admin avatara

Tippligák - 2013. október

Tippligák - 2013. október
    Októberben különösen érdemes tippelni a hatharom.com oldalán, ugyanis a legjobban tippelők nyolc különböző tippligában komoly pénznyereményekkel gazdagodnak.

Októberi tippligáink:

Betclic tippliga - Időtartam: 2013. okt . 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

Bet365 tippliga - Időtartam: 2013. okt. 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 300$

BetRedkings tippliga - Időtartam: 2013. okt. 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 300$

188bet - indoklásos tippliga - Időtartam: 2013. okt. 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

LSbet tippliga - Időtartam: 2013. okt . 3. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

Unibet tippliga - Időtartam: 2013. okt. 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 15 000 Ft

Bet-at-home tippliga - Időtartam: 2013. okt. 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 150€ - Új terem a kínálatunkban!

FortunaWin tippliga - Időtartam: 2013. okt. 1. - 2013. okt. 31. - Díjazás: 200€

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Új szűrt profit számítási mód

Megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Junior Member Carlos66 avatara
    Hello!Érdeklődni szeretnék az LSbet azonosítónak a felhasználó nevet kell beírni?

Idézet Carlos66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!Érdeklődni szeretnék az LSbet azonosítónak a felhasználó nevet kell beírni?
    Igen, az LSbetnél felhasználónevet kell beküldeni.

Junior Member
    Kedves Admin.
    Tegnap volt a Nimes-Caen mecss.Felfüggesztettèk de ma lejàtszottàk.Az nem szàmit?Mert visszakaptam a tètet,de viszont bejött a tippem.

Junior Member
    Kedves Admin.
    Tegnap volt a Nimes-Caen mecss.Felfüggesztettèk de ma lejàtszottàk.Az nem szàmit?Mert visszakaptam a tètet,de viszont bejött a tippem.
    A másik kérdésem mikor beregisztráltam az LSbet-re akkor még nem volt feltétel a befizetés most meg már igen!?

Idézet kicsim18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin.
    A másik kérdésem mikor beregisztráltam az LSbet-re akkor még nem volt feltétel a befizetés most meg már igen!?
    Kedves kicsim18!

A Nimes-Caen meccs esetében a feltett téteket jóváírtuk, mivel a mérkőzés az eredeti időpontban nem került megrendezésre. A rendszer ilyen esetekben automatikusan visszaadja a téteket.
    Az LSbet tippliga szabályzata megváltozott, a liga kvalifikációs feltétele hatharom.com-on kersztül létrehozott LSbet-számlára történő befizetés a tippliga lezárultáig.

Junior Member
    ÜDV!

Tegnap előtt regisztráltam a hatharom.com oldalon keresztül a fortunawin oldalára.
    Mindent az ilyenkor szokásos módon csináltam,mégis azt írja hogy nem hatharom.com-os regisztráció.
    Be is fizettem,tehát teljesítettem minden kritériumot a kvalifikációhoz.
    Mit lehet tenni ez ügyben???
    Köszönettel

Member talicsk avatara
    Tisztelt Admin

Tegnap fogadtam a skót premier liga Ross County - Inverness mérkőzésre, de a félidő előtt félbe szakadt. Jelenleg vesztes fogadásként jelenik meg. Kérem korrigáljátok. Köszönöm

Idézet Tündike26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ÜDV!

Tegnap előtt regisztráltam a hatharom.com oldalon keresztül a fortunawin oldalára.
    Mindent az ilyenkor szokásos módon csináltam,mégis azt írja hogy nem hatharom.com-os regisztráció.
    Be is fizettem,tehát teljesítettem minden kritériumot a kvalifikációhoz.
    Mit lehet tenni ez ügyben???
    Köszönettel
    Kedves Tündike26!

Sajnos ebben az esetben nem tudunk mit tenni, mivel a Fortunawin szerint nem a hatharom.comon keresztül regisztráltál, így nem vagy trackelve az oldalon keresztül.

A cookie-k (sütik) törlése nagyon fontos, mielőtt a hatharom.com-on keresztül regisztrálsz egy fogadóirodába. Erről bővebben a terembemutató oldalakon olvashatsz: Hatharom.com FortunaWin ajánló

Köszönjük a megértésedet!

Admin

Idézet talicsk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin

Tegnap fogadtam a skót premier liga Ross County - Inverness mérkőzésre, de a félidő előtt félbe szakadt. Jelenleg vesztes fogadásként jelenik meg. Kérem korrigáljátok. Köszönöm
    Kedves talicsk!

Köszönjük, hogy jelezted felénk! Utánanézünk, és javítjuk!

Üdv.

Admin

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •