Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (46) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippligák - 2013. szeptember

Administrator Admin avatara

Tippligák - 2013. szeptember

Tippligák - 2013. szeptember
    Szeptemberben különösen érdemes tippelni a hatharom.com oldalán, ugyanis a legjobban tippelők immáron nyolc különböző tippligában komoly pénznyereményekkel gazdagodnak. Legújabb teremként a Betclicet üdvözölhetjük a kínálatban!

Szeptemberi tippligáink:

Betclic tippliga - Időtartam: 2013. szept. 6. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

William Hill - Indoklásos tippliga - Időtartam: 2013. szept. 1. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 300$

Bet365 tippliga - Időtartam: 2013. szept. 1. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 300$

BetRedkings tippliga - Időtartam: 2013. szept. 1. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 300$

188bet tippliga - Időtartam: 2013. aug. 16. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 300$ - Új terem a kínálatunkban!

Unibet tippliga - Időtartam: 2013. szept. 1. - 2013. szpet. 30. - Díjazás: 15 000 Ft

Bet-at-home tippliga - Időtartam: 2013. aug. 16. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 150€ - Új terem a kínálatunkban!

FortunaWin tippliga - Időtartam: 2013. szept. 1. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 200€

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Új szűrt profit számítási mód

Megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Junior Member
    Jó estét.Olyan kérdésem lenne hogy lehet fogadni félidei 1vagy több gólra vagy nem, mert még benne van az ajánlatokba.

Idézet kicsim18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó estét.Olyan kérdésem lenne hogy lehet fogadni félidei 1vagy több gólra vagy nem, mert még benne van az ajánlatokba.
    Kedves kicsim18!

Lehet fogadni a félidei gólok számára (kivételt képeznek az olyan mérkőzések, ahol nem áll rendelkezésre félidei eredmény, ezekben az esetekben a tétek jóváírásra kerülnek), azonban az első félidőben pontosan 0 gól lesz és az 1 vagy több gól lesz oddsai a 188bet irodától kapott rossz adatok miatt felcserélődtek, így a rossz oddson kötött fogadások utólag törlésre kerülnek.

További jó játékot kívánunk!

Junior Member csatix avatara
    Kedves Admin!

Lehet tenni büntetlenül a 188bet által ajánlott irreális oddsokat félidő overre? Múltkor egyet tettem azonnal törölve lett, most pedig a bet365 ligába jaNike nem véletlen első..kb 10 ilyen bohóc tippel.

Junior Member
    Majd hónap végén levonják.Koppan egyet mikor az első 10be nem lesz benne.

Kérjük jelezzétek, amennyiben megérkeztek az augusztusi kifizetések a bet365-től! Köszönjük!

Member
    Nekem megérkezett, de úgy hogy valami más okból felhívtak a bet365-től, és akkor rákérdeztem, hogy mikorra várhatók bónusz jóváírások, azt mondta, hogy megnézi, aztán meg azt, hogy látja, és most be is írja, és tényleg pár percen belül a számlámon volt.

Senior Member vasero avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérjük jelezzétek, amennyiben megérkeztek az augusztusi kifizetések a bet365-től! Köszönjük!
    Megérkezett, már napokkal ezelőtt.

Sfe
    Sfe nem elérhető
    Junior Member
    Hello! Jól tippeltem egy meccsre és tét visszajár opció miatt nem lett nyertes, de lehet hogy én értettem félre valamit : Gimnasia LP-Colon 2013. 09. 17., Sfe tippje Hendikep: Döntetlen Gimnasia LP -1.00 előre is köszönöm!

Senior Member vasero avatara
    Kár, hogy a rendszer nem mindig tudja a félidői eredményeket/tippeket kiértékelni. Szép profitot szereztem volna egy tippel egy eldugott ligából, de csak a tétemet kaptam vissza, gondolom a rendszer eme hiányossága miatt.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •