Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (47) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Tippligák - 2013. augusztus

Administrator Admin avatara

Tippligák - 2013. augusztus

Tippligák - 2013. augusztus
    Nemcsak, hogy lehet, de különösen érdemes is tippelni a hatharom.com oldalán augusztusban is, ugyanis a legjobban tippelők komoly pénznyereményekkel gazdagodnak.

Augusztusi tippligáink:

Bet365 tippliga - Időtartam: 2013. aug. 1. - 2013. aug. 31. - Díjazás: 300$

BetRedkings tippliga - Időtartam: 2013. aug. 1. - 2013. aug. 31. - Díjazás: 300$

Tippliga az aktív tagoknak - Időtartam: 2013. aug. 1. - 2013. aug. 31. - Díjazás: 165$

Tippelj indoklással! - Időtartam: 2013. aug. 1. - 2013. aug. 31. - Díjazás: 165$

Unibet tippliga - Időtartam: 2013. aug. 1. - 2013. aug. 31. - Díjazás: 15 000 Ft

Bet-at-home tippliga - Időtartam: 2013. aug. 16. - 2013. szept. 30. - Díjazás: 150€ - Új terem a kínálatunkban!

Jó tudni!

I. Tippek maximális száma per nap és per hónap

2013. június 1-jétől kezdődően egy adott hónapon belül maximum 100 tippet adhat le egy felhasználó, illetve a napi limit is bevezetésre kerül, ami 10 tipp. Az adott limit a tipp leadásának időpontja alapján értendő, azt nem a mérkőzés időpontja határozza meg. Megítélésünk szerint ennél sokkal több pozitív várható értékű tipp 'felkutatása' nem reális, nekünk pedig célunk egy olyan rendszert kereteit megteremteni, ahol a minőségi tippek aránya magas.

II. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

III. Új szűrt profit számítási mód

Megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Részletes tippelés és tippliga ismerető itt >>

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Senior Member Noemail avatara
    A Bet-at-Home ligához kell, hogy a 63.com linkjén keresztül legyen a reg? Mert a leírásban nem szerepel. Köszönöm!

Administrator Admin avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Bet-at-Home ligához kell, hogy a 63.com linkjén keresztül legyen a reg? Mert a leírásban nem szerepel. Köszönöm!
    Igen a hatharom.com linkjén keresztül történő regisztráció szükséges. A kiírás szerint: További feltétel, hogy a hatharom.com linkjén keresztül történt bet-at-home regisztrációd is legyen. Ennek részleteiről lásd a tippliga kiírását.

Junior Member
    Kedves Admin Blooming-River Plate tippem nem lett még kijavítva.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen a hatharom.com linkjén keresztül történő regisztráció szükséges. A kiírás szerint: További feltétel, hogy a hatharom.com linkjén keresztül történt bet-at-home regisztrációd is legyen. Ennek részleteiről lásd a tippliga kiírását.
    Kár

Azért köszönöm!

Senior Member vasero avatara
    Egy tippemre (Adelaide City-Adelaide Galaxy) nyeremény (pontok) helyett csak a tétet kaptam vissza. Az eredmény jó lett, de lehet csak én nem tudok valamiről, ami miatt nem nyert a tipp.

Member
    A Debrecen- Mezőkövesd tippem nem jó lett kiértékelve, javítsátok légyszi.

Member jeba24 avatara
    Tippliga az aktív tagoknak ,Tippelj indoklással :ide csak azok a tippek számítanak amit meg is indoklunk ugye?

Senior Member vasero avatara
    jeba24
    Nem, az összes tipped beleszámít 10-es szorzó alatt, az indoklás nélküliek is.

Member steve94@citromail.hu avatara
    Üdv! Azért írok mert kb. 10 perce adtam le egy tippet a Jordánia - Palesztina meccsre, ami 22:00-kor kezdetét vette, de itt 23:00 kezdési időponttal szerepel és még mindig lehet rá tippelni, a tippeléskor nem tudtam, hogy már megy a meccs, ezért tippeltem, egy másik oldal livescore oldalán láttam, hogy már javában megy a meccs. Azért szólok, hogy a későbbiekben ne legyen ebből gondom, ha kiderülne ne higyjék azt, hogy szándékosan csaltam, így kérném a tipp törlését.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •