Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 70 (70) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippligák - 2013. július

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    szasztok, a Betredkings nyeremények mikorra várhatóak? kissé már átléptük aug 15.-ét...

Senior Member Noemail avatara
    Aug legelején már megkaptuk...

Member steve94@citromail.hu avatara
    Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szasztok, a Betredkings nyeremények mikorra várhatóak? kissé már átléptük aug 15.-ét...
    Olvasd el a tippliga részleteit és megtudod miért nem kaptál nyereményt. A BetRedKings igen jó feltételeket talált ki, hogy ne keljen sok bónusz pénzt osztogatni, kb. ingyen reklám nekik.

Hely
    Pécs
    elolvastam főnök, de még mindig úgy érzem hogy nekem is járna a nyeremény, elvégre ott is vagyok a kvalifikált tippelők között...

Member steve94@citromail.hu avatara
    elolvastam főnök, de még mindig úgy érzem hogy nekem is járna a nyeremény, elvégre ott is vagyok a kvalifikált tippelők között...
    Én is ott voltam a kvalifikáltak között, de mivel nem fizettem be legalább 15 eurót júliusban és nem tettem fel legalább 2x15 eurót vagy ha az első fogadás veszít, csak 1x15 eurót eurót egyben, ezért nem kaptam nyereményt, gondolom nálad is ez az oka.

Nyilván nem véletlenül nem kaptál nyereményt! Ne hisztizz, nem mész vele semmire...

Én anno a PinnacleSports ligánál 40 $-t nem kaptam meg, mert nem tettem meg min. 10 fogadást. Elszúrtam, most elszúrtad te is.
    Majd következő hónapban erre is figyelsz (talán)!

Hely
    Pécs
    köszi steve, így már vili. Noemail téged meg nem értelek hogy minek kell itt arcoskodni, nyilván te is kerültél már olyan helyzetbe az életben amikor nem tudtál kibékülni valamivel... ha meg nem akkor vedd úgy hogy meg se szólaltam.

köszi steve, így már vili. Noemail téged meg nem értelek hogy minek kell itt arcoskodni, nyilván te is kerültél már olyan helyzetbe az életben amikor nem tudtál kibékülni valamivel... ha meg nem akkor vedd úgy hogy meg se szólaltam.
    Előtte írtad:
    Ha elolvastad, akkor miért gondoltad, hogy jár a nyeremény. Azt hittem, hogy hisztizel, h miért nem kaptál... :P
    Kerültem, igen. Mint már írtam, a Pinnacle 40$-os bukó rosszul esett, de én hibáztam, mint ahogy most te is!
    Tovább kell menni. Szerintem te sem most nyertél először a hatharommal és valszeg nem utoljára

Junior Member szumos avatara
    Srácok!
    Az egyes irodák egyéni szabályait hol lehet megtalálni a tippjátékban nyert nyereményekre vonatkozólag?
    Egyenlőre nem érint a dolog, de mindig tervezek beregisztrálni egy-kettőhöz és érdekelne.
    Viszont a tippligáknál nincsenek ilyen részletek, vagy legalábbis én nem látom (most az olyan előírásokra gondolok, hogy fizess be "1 milliót" játsz "40 millióért" és akkor tied a "2 dollár").
    Köszönöm a válaszokat!

Üdv: szumos

Administrator Admin avatara
    Idézet szumos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyes irodák egyéni szabályait hol lehet megtalálni a tippjátékban nyert nyereményekre vonatkozólag?
    Az egyes tippligák oldalain a "Versenyinformációk - részletek" alatt, illetve érdemes megnézni még a "Díjazás - részletek" részt is.
    szumos likes this.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •