Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2012.12.01
    Hozzászólások
    61
    Kedves Admin megtettem a NAC Breda-Swansea meccset vendégbe már levontatok 10 pontot hogy 0-0 lett de csak most fog kezdődni 19:30-tól. Hogy van ez?

61
    Kedves Admin megtettem a NAC Breda-Swansea meccset vendégbe már levontatok 10 pontot hogy 0-0 lett de csak most fog kezdődni.Ezt írtam vagy 3 napja.Nem játszották le de még mindig -10 pont van kiírva.

4. #24
    2012.12.01
    61
    Kedves Admin.Az előző hozzászólásomban lévő meccs kiértékelés még mindíg nincs kijavítva.Csak azért irok ilyen sokszor,mert igaz hogy már nincs több tippelési lehetőségem ebben a hónapban,de az a 10pont felhoz a bet365 tippligában a kvalifikáltak közé.Köszönöm