Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 90 (90) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippligák - 2013. június

Administrator Admin avatara
    Idézet petike11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Tippelj indoklással és Tippliga aktív tagoknak nyereményekre azt írta az admin hogy késni fognak és hónap második fele. Igaz JÓ lenne tudni pontosan mikor :/ A Betredkingsről nemtudok de mintha írták volna hogy azok már megjöttek(nem tuti)?!
    A Tippelj indoklással és Tippliga aktív tagoknak nyeremények kifizetésére várhatóan ezen a héten kerül sor, a betredkings nyeremények pedig már elutalásra kerültek a feltételeket teljesítők számára.

Member talicsk avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves talicsk!

Az Unibetnek továbbítjuk a problémát, utánanéznek, és visszajelzünk, amint kapunk választ!
    Köszönöm

Junior Member szumos avatara
    Üdv!

Olyan gondom van, hogy belépve a júniusi "tippliga az aktív tagoknak" szekcióba azt látom, hogy: "A tippliga véget ért, a hivatalos végeredmény kihirdetésre került." és nem vagyok a listán. Elméletileg, ha jól néztem ott kéne lennem.
    Viszont az én hozzászólásaim számát már hetek óta nem számlálja a rendszer. Megállt 25-ön egy ideje... (még múlt hónap végén) Lehet ez a gond.
    Megtennétek, hogy utána néztek?
    Előre is köszönöm.
    Üdv: szumos

Member
    Nekem is az a problémám, mint szumos-nak, mert ott kéne lennem a listán, minden feltételt teljesítettem, de azt írja, hogy nem kvalifikáltam, mi lehet a gond?

Idézet szumos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Olyan gondom van, hogy belépve a júniusi "tippliga az aktív tagoknak" szekcióba azt látom, hogy: "A tippliga véget ért, a hivatalos végeredmény kihirdetésre került." és nem vagyok a listán. Elméletileg, ha jól néztem ott kéne lennem.
    Viszont az én hozzászólásaim számát már hetek óta nem számlálja a rendszer. Megállt 25-ön egy ideje... (még múlt hónap végén) Lehet ez a gond.
    Előre is köszönöm.
    Idézet newlbot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is az a problémám, mint szumos-nak, mert ott kéne lennem a listán, minden feltételt teljesítettem, de azt írja, hogy nem kvalifikáltam, mi lehet a gond?
    Utána nézünk mi lehet a gond. Visszajelzünk, ahogy sikerült orvosolni a problémát.
    szumos likes this.

Messiás bjani55 avatara
    A nyereményem megérkezett tippelj indoklással és tippliga aktív tagoknak. Köszönöm szépen. Viszont a Betredkings még nem érkezett meg.

Member talicsk avatara
    Sziasztok
    Megjött minden nyereményem. Köszönöm szépen.

Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nyereményem megérkezett tippelj indoklással és tippliga aktív tagoknak. Köszönöm szépen. Viszont a Betredkings még nem érkezett meg.
    Kedves bjnai55! Nem teljesítetted maradéktalanul a kvalifikációs feltételeket, ezért nem vagy jogosult a nyereményre a Betredkingsen.

A betredkings liga kvalifikációs feltételei:

A nyeremények jóváírására csak azon kvalifikált tippliga játékosok számíthatnak, akik a BetRedkings tippliga időszaka alatt legalább 15 eurót befizetnek a sportfogadás számlájukra, majd egy vagy két darab minimum 15 euró összegű fogadást is eszközölnek. Amennyiben az első fogadás vesztes, akkor nincs szükség a második fogadásra, amennyiben viszont nyertes, akkor még egy, minimum 15 euró értékű fogadás is kell. Póker számláról a sportfogadás számlára átutalt pénz nem minősül befizetésnek.

Fontos még tudni, hogy a tippliga nyeremények kifizetése a BetRedkings bónusz számlátokra történik. Amennyiben éppen aktív egy másik bónusz a bónusz számlátokon, akkor előbb azt ki kell pörgetnetek, hogy ezen új tippliga nyeremény bónuszt jóváírhassák nektek. Kérjük, ilyen esetekben, jelezzétek felénk emailben, ha már lejárt az előző bónusz, ezt követően történhet meg a nyeremény bónusz jóváírása a számlátokra. A tippliga nyeremény bónuszt 3x kell megforgatni 1.8 vagy annál magasabb oddson 30 napon belül.

Idézet szumos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Előre is köszönöm.
    Utána néztünk a hibának. A számláló nem állt meg, azonban volt egy kis csúszás. Júniusban 32 cikk hozzászólásod volt. A lista már lezárult, így módosítani már nem tudjuk. A nyereményre azonban természetesen jogosult vagy, és hamarosan el is utaljuk.

Idézet newlbot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményünk szerint félre értetted a verseny kiírást.

A kvalifikáció további feltétele, hogy legalább 31 új cikkhozzászólásod legyen a tippliga időszaka alatt.

Cikk hozzászólásaid száma az adott időszakban nulla. A fórumban vannak hozzászólásaid, de nem ez volt a tippliga követelménye.

Junior Member szumos avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utána néztünk a hibának. A számláló nem állt meg, azonban volt egy kis csúszás. Júniusban 32 cikk hozzászólásod volt. A lista már lezárult, így módosítani már nem tudjuk. A nyereményre azonban természetesen jogosult vagy, és hamarosan el is utaljuk.

Véleményünk szerint félre értetted a verseny kiírást.

A kvalifikáció további feltétele, hogy legalább 31 új cikkhozzászólásod legyen a tippliga időszaka alatt.

Cikk hozzászólásaid száma az adott időszakban nulla. A fórumban vannak hozzászólásaid, de nem ez volt a tippliga követelménye.

Köszönöm!

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •