Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (90) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Tippligák - 2013. június

Administrator Admin avatara
    Idézet jeba24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin.
    A tegnapi fogadásokkal mi történt?
    Mindegyikre 0-t kaptam.
    Ezt a hibát közben javítottuk, köszi, hogy jelezted!

Kedves Admin.
    Megtettem a Croatia U19-Greece U19 félidő pontos gólok száma 1, bejött .Rámegyek a meccsre ott írja hogy helyes tipp de még is 0-kaptam rá.Miért?
    A nem kiemelt bajnokságok, sorozatok esetében, van hogy nem érkezik félidei eredmény, csak végeredmény. Ezeknél a meccseknél a rendszer nem tudja kiszámolni az ilyen típusú (félidei eredményt is érintő) fogadások eredményét, helyette visszaírja a megtett tétet a játékosnak. A rendszer automatikus, manuális módosításra így ezekben az esetekben nincs lehetőség.

Member jeba24 avatara
    Értem, de én ezt nem tudhatom előre hogy jóváírja vagy nem.És az a baj így ha teszek 10 meccset abból 5-nem ír jóvá akkor azokra feleslegesen fogadtam, és betelt a napi fogadási limitem.

Junior Member
    Egyetértek jeba24 nevű bajtársammal,én is így jártam ma.Az a baj ezzel,hogyha előre tudják hogy nem számolja a rendszer ezen fogadások félidei eredményeit,akkor miért van a fogadási lehetőségek között???Ezzel fontos pontokat veszíthetünk a végelszámolásnál,valamint csökken az érvényes fogadásaink száma!!!

Értem, de én ezt nem tudhatom előre hogy jóváírja vagy nem.És az a baj így ha teszek 10 meccset abból 5-nem ír jóvá akkor azokra feleslegesen fogadtam, és betelt a napi fogadási limitem.
    Idézet Tündike26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek jeba24 nevű bajtársammal,én is így jártam ma.Az a baj ezzel,hogyha előre tudják hogy nem számolja a rendszer ezen fogadások félidei eredményeit,akkor miért van a fogadási lehetőségek között???Ezzel fontos pontokat veszíthetünk a végelszámolásnál,valamint csökken az érvényes fogadásaink száma!!!
    Természetesen megértjük az aggályaitokat, ezért igyekszünk is kiküszöbölni ezt a problémát.

Member
    BetRedKingses bónusz szabályzatot most olvastam. "A nyeremények jóváírására csak azon kvalifikált tippliga játékosok számíthatnak, akik a BetRedkings tippliga időszaka alatt legalább 15 eurót befizetnek a sportfogadás számlájukra, majd egy vagy két darab minimum 15 euró összegű fogadást is eszközölnek. Amennyiben az első fogadás vesztes, akkor nincs szükség a második fogadásra, amennyiben viszont nyertes, akkor még egy, minimum 15 euró értékű fogadás is kell."

Azt szeretném kérdezni, hogy ez a júniusi ligára vonatkozik, vagy már előtte életbe lépett. Illetve a minimum 15 eurós fogadásnak egyszeri fogadásnak kell lennie, vagy az is jó ha több fogadásból jön össze a 15 eurós fogadás.

Member
    Közben ránéztem a májusi kiírásra, ott ez még nem szerepelt, akkor gondolom ezeknek a feltételeknek ott még nem kellett megfelelni.

"egy vagy két darab minimum 15 euró összegű fogadást is eszközölnek" is viszonylag egyértelműen hangzik, csak gondoltam megkérdezem, hátha lehet részletekben is teljesíteni a 15 eurós fogadás feltételeit.

Member
    Elnézést, hogy megint zavarok. El lehetett volna intézni egy hozzászólásban. De még egy nem teljesen tiszta pontot találtam a júniusi kiírásban: "Póker számláról a sportfogadás számlára átutalt pénz nem minősül befizetésnek." A BetRedKingsnél a befizetés először a póker számlára kerül, és csak onnan lehet a sportfogadás számlára utalni. Legalábbis nekem még máshogy nem sikerült. Ebből szerintem lehetnek problémák a nyereményre való jogosultság megítélésekor.

Member
    Idézet rocket eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... majd egy vagy két darab minimum 15 euró összegű fogadást is eszközölnek...
    ezekre a fogadásokra is vonatkozik a min. 1.8-as odds?

Messiás bjani55 avatara
    Kedves Admin!
    A Májusi tippligában a BetRedKingsnél elért első helyemért nem kaptam meg a díjat.
    Kérlek néz utána.
    Köszönöm szépen.
    Üdvözlettel: Jani

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •