Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (60) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Tippligák - 2013. május

Administrator Admin avatara

Tippligák - 2013. május

Nemcsak, hogy lehet, de különösen érdemes is tippelni a 63.hu oldalán májusban, ugyanis a legjobban tippelők komoly pénznyereményekkel gazdagodnak.

Májusi tippligáink:

Bet365 tippliga - Időtartam: 2013. máj. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 300$

BetRedkings tippliga - Időtartam: 2013. máj. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 300$

William Hill tippliga - Időtartam: 2013. máj. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 500$

Fortunawin tippliga - Időtartam: 2013. máj. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 200€

Unibet tippliga - Időtartam: 2013. máj. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 15 000 Ft

Tippliga az aktív tagoknak - Időtartam: 2013. máj. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 165$

Tippelj indoklással! - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. máj. 31. - Díjazás: 165$

Jó tudni!

I. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

II. Új szűrt profit számítási mód októbertől

Október hónaptól megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Junior Member
    Sziasztok more75 vagyok én érdeklődni szeretnék hogy a 17-ik heti totó versenyben én lettem az első de mégis dijazva Manesz nevezetű emberke lett most hogyis van ez? Válaszotokat előre is köszönöm more75

Junior Member
    Kedves Admin.Azt szeretném kérdezni hogy a "gólok száma alatt/fölött" fogadás esetén miért csak a nyeremény felét kapom meg mindig.Köszönettel tomiland.

Idézet more75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok more75 vagyok én érdeklődni szeretnék hogy a 17-ik heti totó versenyben én lettem az első de mégis dijazva Manesz nevezetű emberke lett most hogyis van ez? Válaszotokat előre is köszönöm more75
    Ezt egy kisebb rendszerhiba okozta, amit rögtön javítottunk, és azóta már a nyereményed is elutalásra került. Reméljük megkaptad, és minden rendben! Elnézést a kisebb adminisztrációs bakiért!

Idézet tomiland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin.Azt szeretném kérdezni hogy a "gólok száma alatt/fölött" fogadás esetén miért csak a nyeremény felét kapom meg mindig.Köszönettel tomiland.
    Megnéztük, és szerintünk nincs gond. Ezek ázsiai típusú fogadások, ahol résznyeremények is jóváírásra kerülhetnek függően a pontos gólszámtól. Mi helyesnek találjuk a kiértékelést. Kérjük, ha találsz hibás kiértékelést, azt küldd el nekünk - akár emailben -, és megvizsgáljuk.

Senior Member vasero avatara
    Volt szó róla, hogy indul majd valamilyen f1-es tippjáték is. Abból nem lesz semmi?

Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt szó róla, hogy indul majd valamilyen f1-es tippjáték is. Abból nem lesz semmi?
    Most-most nem, de a jövőben biztos lesz ilyen is.

Junior Member KOGYI avatara
    Üdv!
    Kedves Szerkesztőség!
    Lenne egy észrevételem,a májusi Fortunawin tippligával kapcsolatban!
    Mivel ebben a ligában csakis az Angol Premier League meccsei számítanak,aminek ugye már vége van,ezért már most le lehetne zárni,hiszen a tabella már nem fog változni semmit.
    Feleslegesen várnánk majdnem 2 hetet!
    Hiszen a tippelők is örülnének neki,hogy ha hamarabb díjazva lennének.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet KOGYI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Kedves Szerkesztőség!
    Lenne egy észrevételem,a májusi Fortunawin tippligával kapcsolatban!
    Mivel ebben a ligában csakis az Angol Premier League meccsei számítanak,aminek ugye már vége van,ezért már most le lehetne zárni,hiszen a tabella már nem fog változni semmit.
    Feleslegesen várnánk majdnem 2 hetet!
    Hiszen a tippelők is örülnének neki,hogy ha hamarabb díjazva lennének.
    ...
    mert az első vagy...
    Szerintem meg inkább bővítsék a kínálatot, legyenek érvényesek más bajnokságokból is a tippek
    Hozzátenném, én ebben a ligában nem vagyok kvalifikálva, így nekem aztán édes mindegy, hogy ki hányadik lesz. Azonban nem szeretem az ilyen embereket, mint te!
    Egyébként meg súlyos tévedésben élsz! A tabella bármikor változhat, ugyanis még számos játékos kvalifikálhatja magát! Több játékosnak esetleg folyamatban lehet az adatellenőrzése...
    prigioni likes this.

Member talicsk avatara
    Sziasztok
    Regisztráltam a fortunawin-re és már be is fizettem. Elküldtem az azonosítómat. Mikorra várható, hogy kvalifikált leszek a fortunawin tippligára?

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •