Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (91) összesen

Téma: Tippligák - 2013. április

Administrator Admin avatara

Tippligák - 2013. április

Nemcsak, hogy lehet, de különösen érdemes is tippelni a 63.hu oldalán áprilisban, ugyanis a legjobban tippelők komoly pénznyereményekkel gazdagodnak.

Április tippligáink:

Bet365 tippliga - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 300$

BetRedkings tippliga - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 300$

William Hill tippliga - Időtartam: 2013. ápr. 9. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 500$

Fortunawin tippliga - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 200€

Unibet tippliga - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 15 000 Ft

Tippliga az aktív tagoknak - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 165$

Tippelj indoklással! - Időtartam: 2013. ápr. 1. - 2013. ápr. 30. - Díjazás: 165$

Jó tudni!

I. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

II. Új szűrt profit számítási mód októbertől

Október hónaptól megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Junior Member tRomf29 avatara

tippligak/info

Tisztelt Admin!

Jelezni szeretném, hogy a http://www.hatharom.com/tippligak/info/73 link nem tölti be nálam az oldalt. Nem tudom, hogy ez csak nálam nem működik-e!

Üdv.

Member
    Nálam sem működik már 2-3 napja.

Junior Member
    Hello!
    Új vagyok ezen az oldalon és a későbbiekben szeretnék részt venni a tippligákban.De az információkat nálam sem tölti be.Természetesen az érdekelne hogy ligánként milyen feltételeknek kell megfelelnem hogy játszhassak.

Igen, jelenleg valóban egy fehér oldalt tölt be, ami hamarosan javításra kerül.

Junior Member pato10kiki avatara
    Hely
    Győr
    Sziasztok! Nekem csak olyan kérdésem lenne hogy én már minden fogadóirodánál vagyok regisztrálva, na most ha regisztrálok erről az oldalról újra mindegyikre, akkor nyilvánvaló hogy a regisztrációért járó bónuszokat nem fogom megkapni, mivel már volt előtte más néven regisztrációm, de ha újra regisztrálok innen az oldalatokról, akkor már részt vehetek a tippjátékokban??? Vagy ha így nem jó akkor milyen lehetőségek vannak, hogy én is részt vegyek ezekben a játékokban??? Előre is köszi a segítséget! Üdv.: Krisztián

Idézet pato10kiki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nekem csak olyan kérdésem lenne hogy én már minden fogadóirodánál vagyok regisztrálva, na most ha regisztrálok erről az oldalról újra mindegyikre, akkor nyilvánvaló hogy a regisztrációért járó bónuszokat nem fogom megkapni, mivel már volt előtte más néven regisztrációm, de ha újra regisztrálok innen az oldalatokról, akkor már részt vehetek a tippjátékokban??? Vagy ha így nem jó akkor milyen lehetőségek vannak, hogy én is részt vegyek ezekben a játékokban??? Előre is köszi a segítséget! Üdv.: Krisztián
    A hatharom.com-on meghirdetett néhány tippligában a kvalifikációs feltétel (így hogy díjazottá válhass) az oldalon keresztül nyitott fogadóiroda számla.

Mindazonáltal vannak olyan ligák, ahol nincs ilyen feltétel, csak a Skrill-számlád adataid kell megadnod, hogy a nyereményre jogosulttá válhass.

Pontos részletekért lásd a tippligák leírását.

Idézet tRomf29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Admin!

Jelezni szeretném, hogy a http://www.hatharom.com/tippligak/info/73 link nem tölti be nálam az oldalt. Nem tudom, hogy ez csak nálam nem működik-e!

Üdv.
    Idézet Pancser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Új vagyok ezen az oldalon és a későbbiekben szeretnék részt venni a tippligákban.De az információkat nálam sem tölti be.Természetesen az érdekelne hogy ligánként milyen feltételeknek kell megfelelnem hogy játszhassak.
    Idézet szemii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam sem működik már 2-3 napja.
    Javítva.

Junior Member
    Ez most egy működő honlap vagy béta,gamma esetleg delta verzió?Felkínál nekem totó és góltotó szelvényeket amit aztán nem küld el.Beregisztráltam a FortunaWin-hez az oldalon keresztül(nem volt egyszerű mert csak a főoldalon kínált linken keresztül sikerült,a többi lépten-nyomon kínált link nem működött),be is fizettem és már fogadtam is,de azonosítómra azt írja nem valós stb.
    Írjátok meg majd légyszíves mikor működik az oldal addig nem strapálom és idegesítem magam feleslegesen.

Member talicsk avatara
    Sziasztok

Szeretnék én is regisztrálni a bet365-ön, hogy eltudjak indulni a ligában, de nem találok megfeleően működő linket. Segítsetek légyszives. Köszi

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •