Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (73) összesen

Téma: Tippligák - 2013. február

Administrator Admin avatara

Tippligák - 2013. február

Nemcsak, hogy lehet, de különösen érdemes is tippelni a 63.hu oldalán februárban, ugyanis a legjobban tippelők komoly pénznyereményekkel gazdagodnak.

Februári tippligáink:

Bet365 tippliga - Időtartam: 2013. feb. 1. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 300$

FortunaWin tippliga - Időtartam: 2013. feb. 1. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 200€

Pinnacle Sports tippliga - Időtartam: 2013. feb. 1. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 200$

Unibet tippliga - Időtartam: 2013. feb. 1. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 15 000 Ft

William Hill tippliga - Időtartam: 2013. feb. 8. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 500$

Tippliga az aktív tagoknak - Időtartam: 2013. feb. 8. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 165$

Tippelj indoklással! - Időtartam: 2013. feb. 8. - 2013. feb. 28. - Díjazás: 165$

Jó tudni!

I. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

II. Új szűrt profit számítási mód októbertől

Október hónaptól megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

------------------------------------------------------

Ajánljuk még figyelmetekbe totó és góltotó játékunkat is!

Senior Member Noemail avatara
    Gratulálok az újabb liga/ligák (William Hill+aktív tagos) indításához! Illetve én személy szerint köszönöm az újabb lehetőséget

Ettől függetlenül persze a Betfair-t kicsit sajnálom

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok az újabb liga/ligák (William Hill+aktív tagos) indításához! Illetve én személy szerint köszönöm az újabb lehetőséget

Ettől függetlenül persze a Betfair-t kicsit sajnálom
    Bízzunk benne, hogy a jövőben ismét lesz lehetőségünk betfair tippligát szerveznünk! Mindazonáltal jelenleg bőven van miből válogatni!

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bízzunk benne, hogy a jövőben ismét lesz lehetőségünk betfair tippligát szerveznünk! Mindazonáltal jelenleg bőven van miből válogatni!

Az biztos Ezúton is köszönet érte!

Junior Member
    Csak azt szeretném kérdezni, hogy van-e értelme ebben a hónapban fogadni? Mert úgy látom, hogy nincsenek a tippek kijavítva. Vagy csak technikai probléma van.

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    nekem sincsenek kiértékelve a meccsek már péntek óta...

Idézet Ivett1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azt szeretném kérdezni, hogy van-e értelme ebben a hónapban fogadni? Mert úgy látom, hogy nincsenek a tippek kijavítva. Vagy csak technikai probléma van.
    Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem sincsenek kiértékelve a meccsek már péntek óta...
    Javítva!

Senior Member
    Kedves Admin a tegnapi Valencia-Paris meccset rosszul értékelték ki,kérem javitsák,köszönöm.
    2013.02.12. 20:45 Valencia-Paris Saint Germain 1-2 Bajnokok Ligája Gólok száma - alatt/fölött: 1.5 fölött - 1.36 6 BetRedkings -6
    Ugye azt tippeltem,hogy 1,5gólnál több esik a meccsen,lett is 3.
    Más,viszont észrevettem,,hogy pl.Norbi33nak 2döntetlen tippje van a bl-meccsekre,és mindkét tipp helyesnek lett elfogadva,holott tudjuk,egyik sem lett jó tipp,mivel éppenséggel 2vendégsiker volt tegnap.De ugyanigy végeredmény döntetlent tippelt a Valencia-Paris meccsre Lori01 is a meccse mégis jónak van kiértékelve,holott tudjuk a tipp rossz ugyanis,2:1es Paris vendéggyőzelem született.
    Kérem javitsák,köszönöm.
    Utoljára módosítva: filiivo által: 2013.02.13 06:36

Junior Member
    Nekem is volt tegnap 2 BL tippem mindkettő bejött a rendszer mégis vesztes fogadásnak minősítette.

Idézet filiivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Admin a tegnapi Valencia-Paris meccset rosszul értékelték ki,kérem javitsák,köszönöm.
    2013.02.12. 20:45 Valencia-Paris Saint Germain 1-2 Bajnokok Ligája Gólok száma - alatt/fölött: 1.5 fölött - 1.36 6 BetRedkings -6
    Ugye azt tippeltem,hogy 1,5gólnál több esik a meccsen,lett is 3.
    Más,viszont észrevettem,,hogy pl.Norbi33nak 2döntetlen tippje van a bl-meccsekre,és mindkét tipp helyesnek lett elfogadva,holott tudjuk,egyik sem lett jó tipp,mivel éppenséggel 2vendégsiker volt tegnap.De ugyanigy végeredmény döntetlent tippelt a Valencia-Paris meccsre Lori01 is a meccse mégis jónak van kiértékelve,holott tudjuk a tipp rossz ugyanis,2:1es Paris vendéggyőzelem született.
    Kérem javitsák,köszönöm.
    Idézet jaNike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt tegnap 2 BL tippem mindkettő bejött a rendszer mégis vesztes fogadásnak minősítette.
    Köszönjük az észrevételt, a hibát javítottuk!

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •