Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (54) összesen

Téma: Novemberi tippligák

Administrator Admin avatara

Novemberi tippligák

Nemcsak, hogy lehet, de különösen érdemes is tippelni a 63.hu oldalán novemberben, ugyanis a legjobban tippelők komoly pénznyereményekkel gazdagodnak.

Novemberi tippligáink:

Betfair tippliga - Tippelj indoklással! - Időtartam: 2012. nov. 1. - 2012. nov. 30. - Díjazás: 150$

Betfair tippliga az aktív tagoknak - Időtartam: 2012. nov. 1. - 2012. nov. 30. - Díjazás: 150$

bet365 tippliga - Időtartam: 2012. nov. 1. - 2012. nov. 30. - Díjazás: 300$

FortunaWin tippliga - Időtartam: 2012. nov. 1. - 2012. nov. 30. - Díjazás: 200€

Pinnacle Sports tippliga - Időtartam: 2012. nov. 1. - 2012. nov. 30. - Díjazás: 200$

Unibet tippliga - Időtartam: 2012. nov. 1. - 2012. nov. 30. - Díjazás: 15 000 Ft

Jó tudni!

I. Célunk a tényleg aktív és hasznos tagokat jutalmazni!

Folyamatosan figyeljük és vizsgáljuk a tendenciákat az oldalon írt hozzászólások és tippekhez adott indoklások vonatkozásában. Amennyiben valaki indoklásai, hozzászólásai nagyon spam jellegűek, továbbá épp csak az elvárt számú van meg belőlük, megtörténhet vele, hogy néhány a kritériumoknak, és kiírásnak nem megfelelő hozzászólását, indoklását a verseny vége felé, vagy akár a kvalifikációs időszak végeztével - de még a verseny lezárását megelőzően - töröljük. Így az adott illető kikerülhet a kvalifikáltak közül egyes tippligák esetében.

Tehát érdemes megfelelő szellemben, és a kiírásnak megfelelően játszani. Célunk a korrekt és az oldal közössége szempontjából hasznos tagokat jutalmazni.

II. Új szűrt profit számítási mód októbertől

Október hónaptól megváltoztattuk a szűrt profit - ez alapján rangsoroljuk a játékosokat a tippligákban - számítási módját. Eszerint csak a 10-es odds alatti nyertes és vesztes tétek eredményét számoljuk el, valamint mérkőzésenként csak az először leadott tippet vesszük számításba.

Member Szabadim91 avatara
    Hely
    Pécs
    Csak sima tippliga az aktív tagoknak novemberben nem is lesz ?

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Szabadim91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak sima tippliga az aktív tagoknak novemberben nem is lesz ?
    Dehogynem, de a betfair szponzorációjával

Jól gondolom, hogy most már a tippek úgy vannak feltüntetve, mint ahogy azt időrendben leadta az adott illető? Ami előbb érkezett, az kerül a listán "alulra"?

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól gondolom, hogy most már a tippek úgy vannak feltüntetve, mint ahogy azt időrendben leadta az adott illető? Ami előbb érkezett, az kerül a listán "alulra"?
    Még nem, de ebben a hónapban meglesz. Jelezzük majd, amint megvan.

Az, hogy nem látjuk a másik tippjeit, ha rákattintunk a nevére, gondolom egy nem szándékos hiba/újítás?
    Mert a saját tippjeimet sem tudom megnézem, ill. másokét sem :S

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nem látjuk a másik tippjeit, ha rákattintunk a nevére, gondolom egy nem szándékos hiba/újítás?
    Mert a saját tippjeimet sem tudom megnézem, ill. másokét sem :S
    Javítottuk.

Member
    sziasztok
    A betfair 20 euró fogadás és visszatérítés promójával kapcsolatban az alábbiakat hogy kell értelmezni?
    A promócióban csak a legelső fogadása vesz részt, melynek 20 € értékben párosítottnak kell lennie. A párosított fogadás azt jelenti, hogy azt a www.betfair.com weboldalon felajánlották, és elfogadták, és a back fogadás tétjére, valamint a lay fogadás esetén a kockáztatott összegre vonatkozik.
    A 20 euro tétnek mindenképp meg kel lennie, vagy az a felső határ és attól kisebb tét is lehet?
    Egyszeri fogadást tehetek? A párosítás szó megzavar.

Idézet FortunaRanger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    A betfair 20 euró fogadás és visszatérítés promójával kapcsolatban az alábbiakat hogy kell értelmezni?
    A promócióban csak a legelső fogadása vesz részt, melynek 20 € értékben párosítottnak kell lennie. A párosított fogadás azt jelenti, hogy azt a www.betfair.com weboldalon felajánlották, és elfogadták, és a back fogadás tétjére, valamint a lay fogadás esetén a kockáztatott összegre vonatkozik.
    A 20 euro tétnek mindenképp meg kel lennie, vagy az a felső határ és attól kisebb tét is lehet?
    Egyszeri fogadást tehetek? A párosítás szó megzavar.
    Elég rossz helyen tetted fel a kérdést, de akkor már válaszolok rá.
    Csakis 20 euró esetén van a freebet, se több, se kevesebb esetén és azt is egy meccsre lehet csak feltenni.
    Az oldalon vannak back-lay oddsok és vannak fix oddsok (az összes többi fogadóirodánál csak ezek vannak).
    A promó csakis a back-lay piacokra vonatkozik. A back fogadás lényegében megfelel a normál, fix alapú játéknak.
    Egy háromesélyes találkozó esetén pl Tottenham-Maribor: Tottenham back:1,29 lay: 1,3 Draw 6,2 ill. 6,4 Maribor 14 ill. 14,5
    Ha te úgy gondolod, hogy nyerni fog a T'ham, akkor egyszerű a dolgod, arra teszel, hogy T'ham back 1,29!

A lay esetén meg te kínál az oddsot és a tét összegét egy adott piacra, de mivel fáradt vagyok, ezt most nem magyarázom el, példával meg pláne nem. sorry

Member
    köszi szépen a kimerítő választ :-)

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •