Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 54 (54) összesen

Téma: Novemberi tippligák

Junior Member
    Csak annyit szeretnék tudni, hogy a novemberi tippligák nyertesei mikor kapják meg a számlájukra a pénzt. Úgy tudom, hogy csak a Fortunawin nyertesei kapták meg eddig a novenberi nyereményeket.

Senior Member Noemail avatara
    Rosszul tudod. Én azt hallottam, hogy mindenki megkapta, aki eleget tett a feltételeknek!

Senior Member
    Idézet zorall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit szeretnék tudni, hogy a novemberi tippligák nyertesei mikor kapják meg a számlájukra a pénzt. Úgy tudom, hogy csak a Fortunawin nyertesei kapták meg eddig a novenberi nyereményeket.
    Úgy látom novemberben a Pinnacle Sports tippligában végeztél nyerő pozícióban.
    A Pinnacle oldalán volt legalább 10 fogadásod novemberben?

Administrator Admin avatara
    Idézet zorall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rosszul tudod. Én azt hallottam, hogy mindenki megkapta, aki eleget tett a feltételeknek!
    Így van, minden jogosult megkapta már régen a nyereményét.

Idézet borisz18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom novemberben a Pinnacle Sports tippligában végeztél nyerő pozícióban.
    A Pinnacle oldalán volt legalább 10 fogadásod novemberben?
    Aki a Pinnaclesports tippligában a 63.hu oldalán esetleg a kvalifikáltak között jelenik meg, viszont nyereményt mégse kapott, annak az egyedüli oka az lehet, hogy nem teljesítette a további feltételeket (megfelelő számű valós fogadás a Pinnaclesports számláján; ezt a kifizetést megelőzően a Pinnaclesports ellenőrzi - részletekért lásd a kiírást).

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •