Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Australian Open 2020 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara

Australian Open 2020 tippek / kibeszélő

A Discord teniszes csatornája mellett természetesen itt a fórumon is mehet a csevegés a 2020-as ausztrál nyílt teniszbajnoksággal kapcsolatban.

Aki esetleg nem lenne képben a Discorddal kapcsolatban, ide kattintva minden infót megtalál.
    varin, dvsc59, Nugat and 3 others like this.

Member
    Cesc 18? Hurkacz, Berrettini, Serena, szted nem fér fel bonuszos tuti szelora?

Member
    Cesc 18? Discordon hogy tudom hitelesítési telefonszámot? Mert több rublikát kér mint a telefonszám, ha meg oda írom 0630 akkor meg kevés a rubliks. Leirnad hogy írjam? 1es mellé mit kell? Koszi

Idézet djokovic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc 18? Hurkacz, Berrettini, Serena, szted nem fér fel bonuszos tuti szelora?
    Hurkacz jól kezdte a szezont, de Novak tud kellemetlenkedni.
    Berrettini először szerepelt a szelón, aztán valami azt súgta, hogy vegyem le
    Serenában egyáltalán nem bízok, sőt azt keresem mikor lehet majd veretni. Nem vennék mérget arra, hogy Potapovát lemossa...

Ha turbózni szeretnéd, inkább tegyél rá a holnapiakból. Nadal, Zverev és Khachanov továbbjutása elég valószínű.

Cesc 18? Discordon hogy tudom hitelesítési telefonszámot? Mert több rublikát kér mint a telefonszám, ha meg oda írom 0630 akkor meg kevés a rubliks. Leirnad hogy írjam? 1es mellé mit kell? Koszi
    Nem tudom, azt hiszem én nem hitelesítettem.

Member
    Addig nem tudok oda írni üzenetet ameg nem hitelesítem telefonszámot, azt írja, nem tudnál megkerdezni vkit hogy kell beirni rublikákba?

Administrator Admin avatara
    Addig nem tudok oda írni üzenetet ameg nem hitelesítem telefonszámot, azt írja, nem tudnál megkerdezni vkit hogy kell beirni rublikákba?
    A Discordon a telefonszámod hitelesítéséhez először válaszd ki a legördülő menü segítségével Magyarország hívókódját, majd ezt követően írd be a mobilszámodat. A csatolt képen látható módon kezdd el begépelni a Hungary szót, majd válaszd ki a listából, ezt követően add meg a számodat a másik mezőben.

discord_hitelesites.jpg

Junior Member
    Hely
    Heves
    Holnapi meccsekből ajánlok egy párat. (csak férfi meccsek, mert a női teniszben nem bízok) Az oddszok az unibet-ből lettek átvéve.
    -Cilic-Moutet: Cilic 1,53-mal szerintem hozza max. egy szettet enged a franciának.
    -Hurkacz- D. Novak: 1,43-mal a lengyel az esélyes, de egy szettet itt foghat az osztrák.
    -Millman-Humbert: a francia tornát nyerve érkezik, de én a hazai pályán játszó ausztrálnak szavazok bizalmat 1,92-ért.
    -Paire-Stebe: a francia az esélyes de ez lehet egy 5 szettes meccs is.
    -Schwartzman-Harris: a dél-afrikai döntőbeli vereséggel érkezik az előző hétről, de szerintem ezt az argentin a szívós játékával 3-ban megoldja.
    -Polmans-Kukushkin: érdekes meccs lehet az ausztrál és a kazah játékos meccse amely akár 5 szettes is lehet, de szerintem a kazah fog nyerni 1,46-ért.
    -Gulbis- Aliassime: Gulbis nekem mindig a sötét ló szerepét tölti be, akár meg is lepheti a kanadait.
    -Thompson-Bublik: szerintem az ausztrál fog nyerni, bár igen szorosak az oddszok. (1,87-el)
    -Andujar-Mmoh: tavaly meglepetésre elég sokáig menetelt az US Openen a spanyol aki inkább salakos de most szerintem underdogként verni fogja az amerikait, 2,70-ért.
    -Basilashvili-Soon:nem könnyen, de nyerni fog a grúz 1,55-el.
    -Verdasco-Donskoy: a spanyol sima 3-ban veri az oroszt szerintem.
    -Herbert-Norrie: a francia győz a brit felett 4 szettben 1,67-el.
    -Popyrin-Tsonga:,a francia nincs nagy formában, de én mégis neki szavazok bizalmat 1,52-vel a hazai játékos ellen.
    -Eubanks-Gojowcyk: a német jobb játékos mint az amerikai ezért 1,5-el nyeretem.
    -P. Cuevas- Simon: az uruguay inkább salakon vitézkedik így a franciának szavazok bizalmat 1,42-vel.
    -Köepfer-Martinez Portero: a német tavaly a US Openen sokáig menetelt így szerintem most is ő az esélyes 1,45-el a spanyol ellen.

Senior Member
    Humbertnek jól jöhet az extra pihi nap, Moutet is jó lehet, Cilic eléggé streaky játékos, és nem nagyon megy neki mostanában.
    Cesc18 likes this.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Humbertnek jól jöhet az extra pihi nap, Moutet is jó lehet, Cilic eléggé streaky játékos, és nem nagyon megy neki mostanában.
    Csak egyet tudok érteni, Cilicre egy fityinget sem és a jó formában, nagy önbizalommal ütő Humbertet sem veretném ilyen szorzón. Ha túlértékelték volna a bukik a tornagyőzelmétől, akkor elgondolkoztam volna rajta, így felejtős.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •