Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Australian Open 2020 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Cesc!

Berankis Ricardas - Querrey Sam Game hc
    Tip: Querrey -1.5 1.36

Pella Guido - Barrere Gregoire Game hc
    Tip: Pella -2.5 1.58

Anyós mehet rá??.:P
    Igazából lejöhet mindkettő, de annyira erős kombinak nem érzem. Különösen utóbbit nem, kicsit túlértékelik a bukik Pellát, Barrere képes lehet megszorongatni.
    jalo14 likes this.

Idézet djokovic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc 18? Bedene nyer szted Gulbis ellen? Sajna Discordon nem tudom megcsinalni telefonszám regisztrációt, nem találom azt a legördulőt amit Admin írt..
    Nem láttam Gulbis meccsét, így nem merek nyilatkozni vele kapcsolatban. Nem tudom ő húzott elő valamit a régiből vagy Felix volt pocsék.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tutista kombi a 3. játéknapra:

Schwartzman + Nole + Fed + Tsitsipas + Lajovic + Bautista-Agut + Keys + Barty @ 2.33 + 30% BÓNUSZ [bet365]

GL!
    Végre zöldültünk.

Lássuk a 4. játéknap kombiját!

Medvedev + Nadal + Goffin + Zverev + Halep + Svitolina + Ram/Sailsbury + Hsieh/Strycova + Mertens/Sabalenka @ 2.56 + 35% BÓNUSZ [bet365]

GL!
    bjani55, dvsc59 and jalo14 like this.

Member
    Hi!
    Swiatek nyerni fog szerintem S. Navarro ellen, meg Popyrin is otthon. Ez a kettő kb. duplát ad ki ha jön. Swiatek nyert simán Timi ellen, igaz Navarro is Sabalenka ellen de 2 Tb-ben. A lengyel csaj tavaly is jól nyomta, ha nem is tuti de legyőzi ma a spanyolt.

Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Swiatek nyerni fog szerintem S. Navarro ellen, meg Popyrin is otthon. Ez a kettő kb. duplát ad ki ha jön. Swiatek nyert simán Timi ellen, igaz Navarro is Sabalenka ellen de 2 Tb-ben. A lengyel csaj tavaly is jól nyomta, ha nem is tuti de legyőzi ma a spanyolt.
    Engem is meglepne, ha Navarro makkolna még egyet. Bravúr, hogy kiverte Sabalenkát, de hát elég komoly roncsderbit toltak. Ütöttek majd 100 ki nem kényszerített hibát, amiből a spanyol vállalt 40 körül...2. szervája mögött 30%-ban nyerte a pontokat...értem én, hogy szél volt, de hát ez akkor is siralmas. Swiatek viszont jól kente, akár 2-ben is hozhatja ezt.

Popyrin is meglepne, ha kikapna, de ennyire alacsony oddson nem tetszik még kombiban sem.

Gl.

Junior Member
    Thiem beleférhet a kombiba?

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre zöldültünk.

Lássuk a 4. játéknap kombiját!

Medvedev + Nadal + Goffin + Zverev + Halep + Svitolina + Ram/Sailsbury + Hsieh/Strycova + Mertens/Sabalenka @ 2.56 + 35% BÓNUSZ [bet365]

GL!
    Jól állunk, Fucsóék visszaléptek, így Ram-ék lekerültek a szelóról, Strycováékat pedig átrakták péntekre. Többiek megoldották, így már csak az az egy páros kell az újabb zöld szemvényhez.

5. játéknapra is összeraktam egy szelót:

Tsitsipas + Bautista-Agut + Djokovic + Serena + Sharma/Smith(vegyes páros) @ 2.78 + 15% BÓNUSZ [bet365]

GL!

Senior Member
    Pellának illene lehozni a meccset, Fognini két brutál ötszettes után, sérüléssel is bajlódva már...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •