Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (146) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Wimbledon 2019 tippek / kibeszélő

Banned
    A hétfői napon lesz a férfiaknál egy Sam Querrey-Tennys Sandgren meccs.
    Big Sam erőteniszének fekszik ez a terep, viszont a 27 éves, Tennessee-beli jobbkezes Sandgren is igen komoly adogatójátékot prezentál.
    A Zsilu elleni előző meccsén 24 foghatatlan szerva ment tőle.

Sandgren össz:16,5gém felett 1,72-es odds bet 365 kinálatában.

Senior Member Cesc18 avatara
    Fiúk: Querrey, Rafa, Nisi, Djokovics

Querrey a füves idényre és különösen Wimbledonra csak összekapta magát, nagyon meglepne, ha Sandgren ellen elhasalna. Nadal és Djokovics kötelező győzelmek előtt, Rogert viszont végül kivettem a kombiról, Berrettini most játszhat csak igazán felszabadultan. Nisi eddig szépen igazolta a papírt, Kuku pedig már így is erőn felül teljesítve jutott el idáig.

Lányok: Barty, Serena

Riske veszélyes füvön, de 3 döntő szettes győzelem után nem hiszem, hogy Barty ellen tudja borítani a papírt. A világelső ausztrál továbbra is borzasztó meggyőző. Serenára manapság én már nem szívesen fogadok, de CSN olyan matchup számára aminél ideálisabbat nem tud elképzelni, így most kivételesen szerepel Serena neve a kombimon.

Párosok: Cabal/Farah

Forma adott és alapból minőségibb párost alkotnak, mint ellenfelük.

Ez a hetesfogat egy jó kis 2.18-as oddsot ad ki + a bet365 25% bónusza.

Senior Member
    Nagyot játszott Muchova. Nem gondoltam, hogy pont Wimbledonban dobbant egy nagyot. Remélem a közeljövőben még underdogként fogják kezelni a bukik, így kereshetünk vele némi aprót, számolni kell vele.

Junior Member
    Hely
    Heves
    Üdvözlet Cesc18!

Szoktam figyelni a hozzászólásaid, jók is csak a női tenisz nagyon hullámzó (meccs közben is), hol az egyik, hol a másik van felül, nem úgy mint a férfiaknál a 3 nagy (Djoko, Nadal és Fed) Jók a kombijaid, csak én hanyagolnám a női teniszt mert nagyon kiszámíthatatlan. Légy merészebb és ne csak arra menjél hogy ki nyeri szimplán a meccset hanem kombináld. (hendikep, game alatt/fölött, stb.)

Junior Member
    Ti mit vártok a férfi verseny végkimenetelénél? Ha összejön a Federer-Nadal elődöntő kit tatotok esélyesebbnek, és melyiküknek lenne több esélye Djokovics ellen?

Junior Member
    Hely
    Heves
    Szerintem ha összejön a Federer - Nadal elődöntő akkor 1,8 lenne Fed-nek és 2,0 lenne Nadal oddsa a fű miatt Fed-felé húznának a fogadók, tehát szerintem Federernek lenne több esélye Djoko ellen. Szerintem Fed fog nyerni (most 4,50 körül van az oddsza) mindig is ő játssza a szebb teniszt fűvőn. Djoko és Nadal még inkább erőtenisszel játszik minden borításon ezért is játszónak kevesebb tornán. (lásd. Wimbledon előtt Djoko és Nadal nem játszott fűvőn)
    Megjegyzés: csak Djoko oddsza esett 2,60-ról (Wimbledon-i torna előtt) 1,70-re most, Fed 4,00 -4,30 oddsza nem sokat változott, Nadal kb. 5,00 oddsza is csak 4,5 körülire esett. Oddsz alapján Djoko nyerné a Wimbi-t, de hát a fene tudja.

Idézet Shevy77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlet Cesc18!

Szoktam figyelni a hozzászólásaid, jók is csak a női tenisz nagyon hullámzó (meccs közben is), hol az egyik, hol a másik van felül, nem úgy mint a férfiaknál a 3 nagy (Djoko, Nadal és Fed) Jók a kombijaid, csak én hanyagolnám a női teniszt mert nagyon kiszámíthatatlan. Légy merészebb és ne csak arra menjél hogy ki nyeri szimplán a meccset hanem kombináld. (hendikep, game alatt/fölött, stb.)
    Szia

Itt a fórumban a bet365 tenisz gyűjtős bónuszának kijátszására próbálok tippeket adni, abban pedig nem érvényesek az over/under, hendikep stb piacok.

https://www.hatharom.com/2019/06/30/...imbledon-alatt

Sajnos most wimbi alatt ezekkel a kombikkal nem sikerült úgy muzsikálni, mint a korábbi két GS-en. Sok meglepit kiszimatoltam, tegnapra is éreztem, hogy Pliskova és Raonic necces lehet, de Barty-ba még így is beleszaladtam. Van ilyen, nem lehet minden GS alatt ezt a bónuszt kimaxolni...

A magasabb oddsos single tippjeimet egyébként megtalálod a főoldali cikkekben és partneroldalunkon a Logibeten , ahol MoneyMaker néven futok. Szerencsére a singlik viszont igen szépen ülnek, azt hiszem aki a cikkes tippeket pakolta eddig, nem panaszkodhat

Idézet Rafa18GS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti mit vártok a férfi verseny végkimenetelénél? Ha összejön a Federer-Nadal elődöntő kit tatotok esélyesebbnek, és melyiküknek lenne több esélye Djokovics ellen?
    Djokovicsot nehéz lesz innen megfogni...egyrészről nagyon egyben van, másrészről elég lájtos az útja a döntőig. Fed-Nadalon kb 50-50 lesz az odds, talán Fedet hozzák ki egy kicsit esélyesebbnek. Az a meccs kb megjósolhatatlan, mindketten jó formát mutatnak. Djoko ellen talán Nadalnak lenne több sansza, Fed extra agresszív játékára szerintem simán van válasza a szerbnek. Érdekes végjáték előtt állunk, de meglepne, ha ez innen nem Djokoé lenne...

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Djokovicsot nehéz lesz innen megfogni...egyrészről nagyon egyben van, másrészről elég lájtos az útja a döntőig. Fed-Nadalon kb 50-50 lesz az odds, talán Fedet hozzák ki egy kicsit esélyesebbnek. Az a meccs kb megjósolhatatlan, mindketten jó formát mutatnak. Djoko ellen talán Nadalnak lenne több sansza, Fed extra agresszív játékára szerintem simán van válasza a szerbnek. Érdekes végjáték előtt állunk, de meglepne, ha ez innen nem Djokoé lenne...
    Djokonak azért visszaüthet, hogy a döntőig nincs tesztelve, nem sok meccset játszott füvön amúgy se, oké extra pihent is lesz. Tavaly Nadal kifacsartan érkezett meg az egymás ellenire és úgyis meg volt az esélye, most még ha Fed ellen tolnak egy brutál ötszettest, szerintem akkor is jobb állapotban lesz, mint tavaly volt (feltéve, ha a Querrey elleni meccs nem szól közbe ilyen téren).

Én drukkolok a spanyolnak, remélem elhódítja a kupát idén.

Senior Member Bitmap avatara
    Nem nagy odds, de nem érzek ma ATP részen meglepetést úgy gondolom, hogy az összes favorit simán nyer...

Djokovic + Nadal + Bautista + Fed @ 1.6 + bónusz... Esetleg mellé Babos/Mladenovical 1. 88 vagy Halep / Konta
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.07.09 09:52

Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •